999 rezultate për

produktet

Këtë produkt bukurie flakeni tutje pasi të keni kaluar gripin Edhe pse makijazhi mund të na bëjë të dukemi ''njerëz'' kur jemi me grip ose të ftohur, produktet e bukurisë mund të jen
Disa nga detajet që dallojnë produktet origjinale nga imitimet (FOTO LAJM) Ndoshta ju ka ndodhur që të bini pre e disa produkteve që janë pretenduar se janë origjinale por në fakt thjesht kanë qe
Produktet e pastrimin ndikojnë në shëndetin e mushkërive Ekspozimi i rregullt ndaj produkteve të pastrimit ndikon dukshëm në funksionimin e mushkërive, kanë vlerësuar së fundmi
Çfarë kërkojnë më shumë shqiptarët në internet Interesi i konsumatorëve shqiptarë është i orientuar drejt pajisjeve elektronike, në veçanti për aparatet celularë dhe k
Si dukeshin produktet e njohura në botë kur u shfaqën për herë të parë (FOTO LAJM) Sot vështirë që mund të gjeni një njeri që nuk ka parë asnjëherë pajisje të Apple apo Samsung. Sidoqoftë, këto marka
Produktet që nuk jua merrte mendja, por që shkaktojnë akne Ajo që hamë dhe pijmë reflektohet drejtpërdrejt në trupin dhe shëndetin tonë. Ka disa ushqime që janë të mira për shënde
Kujdes, parfumet shkaktojnë dhimbje koke dhe migrenë Parfumet janë një nga produktet kozmetikë më të shitur në të gjithë botën dhe janë projektuar për të stimuluar trurin po
Gjenden në kuzhinën tuaj, produktet që duhet të përdorni për fytyrën tuaj Shpeshherë mjekët dermatologë dhe estetistët paralajmërojnë pacientët e tyre të mos vendosin në fytyrë asgjë të cilin nu
Kur duhet të filloni t’i përdorni produktet kozmetike anti-plakje Plakja e fytyrës është një nga gjërat që tmerron femrat. Të gjithë dëshirojnë që të kenë një fytyrë pa rrudha dhe të lëm
Produktet që nuk ua merrte mendja, por që shkaktojnë akne Ajo që hamë dhe pijmë reflektohet drejtpërdrejt në trupin dhe shëndetin tonë. Ka disa ushqime që janë të mira për shënde
Studimi shokues, parfumet shkaktojnë dhimbje koke dhe migrenë Parfumet janë një nga produktet kozmetikë më të shitur në të gjithë botën dhe janë projektuar për të stimuluar trurin p
Harrojini ilaçet, shërojeni fytin e acaruar me produktet që keni në shtëpi Ilaçet jo gjithmonë janë zgjidhje, sidomos për disa probleme të cilat mund të eliminohen lehtë me produkte shtëpiake. Nj
Çfarë ndodhi me barkun? Dy produktet që kthyen sërish në formë Ramën (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është një ndër kryeministrat më të gjatë në botë, por para disa kohësh ai shtoi goxha në peshë, si
Rreth 500 të sëmurë nga produktet ushqimore Shëndeti i konsumatorëve mbetet i rrezikuar prej produkteve ushqimore të dyshimta, ngase vetëm për vitin 2017 janë trajt
Produktet që pastrojnë mushkëritë e duhanpirësve Një ndër studimet më të fundit tregon se konsumimi i vetëm dy produkteve do t’iu ndihmojë të pastroni mushkrit si pasojë
Fjalët më të kërkuara në Google për vitin 2017 Google nxjerr raportin mbi kërkimet më të shumta që janë bërë në internet gjatë 2017. iPhone 8 dhe iPhoneX qëndrojnë në
Harrojini ilaçet, shërojeni fytin e acaruar me produktet që keni në shtëpi Ilaçet jo gjithmonë janë zgjidhje, sidomos për disa probleme të cilat mund të eliminohen lehtë me produkte shtëpiake. Nj
Produktet që nuk duhet t’i vendosni kurrë në lëkurë Për të patur një lëkurë të butë e plot shkëlqim, femrat do të ishin të gatshme të vendosnin çdo gjë në fytyrë, por disa
Studimi i frikshëm: Mish të kalbur dhe qumësht toksik, çfarë po fusim në bark Siguria ushqimore është një problem mjaft prekës në vend ku në mënyrë të vazhdueshme jepet alarmi për produkte të caktua
Nuk shiste mish derri, Franca mbyll dyqanin e myslimanit Autoritetet franceze kanë urdhëruar mbylljen e një supermarketi "Hallall" në Paris pasi ai nuk shet mish derri dhe verë.