999 rezultate për

probleme

I ati ka probleme shëndetësore, Rudina Dembacaj bën postimin prekës nga spitali (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, i ka prekur të gjithë me postimet e fundit në ‘Instastory’. Ajo ka treguar se
Horoskopi i të enjtes, shenjat që do të kenë probleme në dashuri dhe me paratë Dashi Në dashuri po afron një periudhë e rëndësishme, ku duhet të kuptoni ndjenjat e vërteta të partnerit/es. Gjatë k
Keni probleme me punën apo ju është mërzitur, ja kur duhet të largoheni nga një punë Të lësh punën, sidomos kur nuk ke një angazhim tjetër me kohë të plotë që të pret, mund të jetë e tmerrshme. Por ka m
HOROSKOPI/ Dita e duhur, sqaroni çështje dhe probleme të mbetura pezull Dashi Ju pret një ditë nën ritmin e duhur. Ndikimi i kundërt i Hënës do të krijojë probleme dhe do të favorizojë mela
Goditje e rëndë për Atleticon, Felix probleme me ligamentet e gjurit Skuadra e Atletico Madrid ka marrë një goditje të rëndë në seancën e sotme stërvitore. Ylli portugez i kësaj skuadre,
Pandemia dhe izolimi rrisin problemet në shëndetin mendor Përveç problemeve shëndetësore që COVID-19 ka sjellur për miliona njerëz në botë, është edhe një pjesë e madhe që ka për
"Ka probleme me pijen", Vidal i kthehet Chiellinit: Unë jam qënie njerëzore dhe kam bërë gabimet e mia Chiorgio Chiellini ka shkruar një libër që pritet të publikohet ndërsa copëza tw tij po publikohen çdo ditë në media.
Probleme me paratë? Mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Ditën e enjte paratë dhe çështjet financiare nuk shkohnë në drejtimin e duhur. Jupiteri dhe Plutoni ju bëjnë të
Habit Capello: Ronaldo "Fenomeni" kishte talent, por më hapte probleme Fabio Capello dhe Ronaldo Nazario de Lima punuan me njëri-tjetrin për gjysmë viti te Real Madridi. Nga korriku 2006 deri
Bare dhe Sadiku në ankth, thellohet kriza financiare te Malaga Ndërprerja e gjatë e kampionatit si dhe problemet e shumta financiare e kanë detyruar klubin e Malagës ku luajnë dy futb
Capello: Ronaldo talenti më i madh, krijoi probleme në dhomën e veshjes Ish-trajneri i Real Madrid, rrëfeu të martën për Sky Sports se braziliani Ronaldo Nazario ishte "talenti më i madh" që
Çfarë po përpiqet t’ju thotë trupi përmes thonjve të cilët po ju çahen apo thyhen shpesh Ndër mineralet më thelbësore apo më të rëndësishme në trupin e njeriut është magnezi sepse furnizon shumë antioksidantë
Kadare: S’ka zgjidhje të problemeve në Ballkan pa u zgjidhur çështja shqiptaro-serbe Shkrimtari i njohur shqiptar Ismail Kadare, ka deklaruar se “nuk do të ketë paqe në Ballkan nëse nuk ka zgjidhje të prob
Sheikët po hasin probleme për blerjen e Newcastle, 10 klube të Premierligës dalin kundër Sheikët nuk po arrijnë të blejnë plotësisht Neëcastle edhe psë është shumë pranë. Momentalisht po përballet me kundërsht
Ish-lojtari i Interit i infektuar me koronavirus: E nënvlerësova, por vuajta për 25 ditë Ish-lojtari i Interit, Giuseppe Bergomi, ka zbuluar se edhe ai kishte rezultuar pozitiv me Koronavirus. Në një lidhje
Problemet në Premier League nuk kanë të sosur, lojtarët nuk dëshirojnë të kthehen javën e ardhshme Klubeve të Premierligës do të thuhet zyrtarisht sot se anëtarët e skuadrave të tyre nuk kanë ndërmend të kthehen të hënë
HOROSKOPI/ Mos u largoni nga të tjerët duke iu bërë bisht situatave, kjo gjë do ju krijojë probleme Dashi Pas ditëve të lodhura dhe me ngarkesë për jetën në çift, më në fund do të nisë përmirësimi. Raportet me të tjer
Në dashuri mund të ketë probleme, si do të nisë java për të lindurit e çdo shenje Dashi Sot ke një energji të mirë, por jo gjithçka shkon siç ke dëshirë pasi ka pak nervozizëm. Mundohu të mos shkatër
Pa kuptuar, si po shkatërrojnë smartphonët lidhjen tuaj (FOTO LAJM) Roli që telefonat inteligjentë luajnë në jetën tonë është i madh duke pasur parasysh që personi mesatar kalon mbi katër
Van der Sar: Kisha shumë probleme te Juve, krenar të luash me Zidane Portieri, i ardhur nga Ajax, do të ishte rojtari i ri i Juventusit pas Peruziut, por gjërat nuk shkuan mirë. Van der Sar