999 rezultate për

probleme

Sërish probleme të Manchester United, mes Mourinho dhe Pogbasë Si mos mjaftonin rezultatet negative në ‘’Premier League’’, tek Manchester United nuk ka qetësi,shkruan Albeu.com. ‘
Flini më shumë se 8 orë gjumë? Këto janë problemet që ju shfaqen Gjumi është pjesa më e rëndësishme e çdo njeriu që dëshiron një shëndet të mirë. Por nëse flini më shumë se 8 orë, atëhe
Selena Gomez merr guxim, flet për problemet me shëndetin mendor Siç dihet, Selena Gomez qëndroi për disa javë në spital si pasojë e krizës mendore që pësoi. Por së funmdi ajo du
Jugu në terr dhe me rrugë të bllokuara, problemet që solli moti i keq gjatë 24 orëve I gjithë Qarku i Gjirokastrës është përfshirë nga reshje të dendura shiu që prej 48 orësh. Bashkë me reshjet po shfaq
Shtohen problemet te Barcelona Barcelona barazoi fudjavën që lam pas 1-1 ndaj Atletico Madrid duke humbur dhe kreun në kampionatin spanjoll. Barcelo
Arrihet marrëveshja, Britania largohet pa probleme nga BE Udhëheqësit e BE-së kanë miratuar kërkesën e Mbretërisë së Bashkuar për t’u larguar nga Bashkimi Europian. Lajmi është k
Bie Facebook, edhe në Shqipëri dhe Kosovë shfaqen probleme Rrjeti social Facebook ka rënë për mijëra njerëz përreth botës. Mijëra përdorues të nervozuar në SHBA dhe në disa vende
Dëbora arrin 1 metër në Dardhë, probleme me energjinë dhe qarkullimin Bora e dendur që ra gjatë dy ditëve të fundit në qarkun e Korçës ka krijuar mjaft probleme me qarkullimin si edhe energj
Paralizohet Juglindja, dëbora arrin deri në 50 cm lartësi Juglindja e vendit ka shkaktuar shumë probleme në rrugët e vendit. Deri tani mëoshet se në Dardhë trashësia e dëborës
Dëbora sjell problemet e para, këto janë akset e rrezikshme Reshjet e dëborës kanë sjellë problemet e para në qarkullim, ku disa akse kanë prani të madhe të dëborës. Autoriteti
"Menduan se kisha vdekur", Aurela Hoxha tregon problemet me alkoolin Aurela Hoxha është një nga modelet më të komentuar në rrjet. Shpesh herë ajo është bërë pjesë e debateve për operaci
Shtohen problemet tek Milani, dëmtohet Romagnoli Nuk ka qetësi për Milanin. Kuqezinjtë pas humbjes 2-0 ndaj Juventusit, duke humbur dhe zonën Champios. Por edhe pezulli
Dimri "zbarkon" në Dibër, bora shkakton probleme në disa zona Ulja e temperaturave ka sjellë edhe reshjet e para të dëborës në vend. Pas Juglindjes dëbora ka nisur edhe në Verili
Mbajeni të shtypur për disa sekonda këtë pikë në dorë nëse i keni këto probleme shëndetësore Stresi është karakteristikë e pashmangshme e jetës. Askujt nuk i pëlqen dhe çdo njeri, po të mundte, me prekjen e një bu
Pas ndërprerjes së shtatzanisë, “Ezel” dhe gruaja e tij drejt divorcit Aktori i njohur turk duket se i ka dhënë fund martesës së tij. Aktori shumë i njohur për shqiptarët në rolin e “Ezel”,
Keni probleme me mishrat e dhëmbëve? Metoda nga shtëpia për t'u shëruar Dhëmbët tuaj kanë tendencën të zhvishen dhe krijojnë xhepa midis mishrave?! Ky është një problem që duhet t’i kushtoni v
Probleme te Reali, dëmtohen Nacho dhe Casemiro Ditën e sotme ka pasur lajme të këqija për Real Madridin, pasi është mësuar se Nacho do të mungojnë për dy muaj ndërsa C
Efektet e antibiotikëve në trup që mjekët nuk na i thonë Përgjithësisht, efektet anësore më të zakonshme të antibiotikëve janë përzierja dhe diarreja. Por s’janë të vetmet ama!
Pse nuk po mbyllen universitetet private me probleme në Kosovë? Një raport i Ministrisë së Arsimit i dërguar në Qeveri nxjerr veç të dhëna negative për universitete e hapura në kohën k
Problemet në organizëm që tregon ngjyra e thonjve tuaj Në shumicën e rasteve, thonjtë e verdhë tregojnë një infeksion. Nëse nuk trajtohet në kohë, kjo gjendje mund të përkeqës