999 rezultate për

probleme

Nata shton dëborën dhe ngricat, 6 akse rrugore shfaqin probleme Në të paktën 6 akse rrugore nuk do të lejohet kalimi pa zinxhir gjatë natës për shkak të rrezikshmërisë nga ngricat dhe
Ngircë në Qafën e Llogarasë, asnjë borëpastruese në terren Bora dhe moti i ftohtë kanë sjellë probleme në disa akse kryesore të vendit, ndërsa një nga pikat më problematike është
I ftohti pushton vendin, kur pritet të bjerë borë në Tiranë Reshjet e dëborës dhe temperaturat e ftohta kanë mbërthyer vendin. Sa i përket reshjeve, sot pritet dëborë në 90% të
Disa metoda të shpejta për zgjidhjen e problemeve (FOTO LAJM) Me këmbënguljen dhe vullnetin e duhur, nuk ka probleme që nuk zgjidhen. Madje, disa herë, njerëzit janë aq shumë inovati
Problemet për Mourinhon s’kanë fund, zbulohet lidhja jashtëmartesore me bukuroshen bionde (FOTO LAJM) Pas shkarkimit gjatë kësaj jave nga Manchester United, hallet duket se nuk kanë fund për Jose Mourinhon. Ditën e sotme,
Probleme muskulore për Bernandeschin Federico Bernandeschi,ka pësuar një dëmtim muskulor në gjurin e djathtë teksa do ti mungojë në mesjavë në ndeshjen që J
Mustafa vazhdon të ketë probleme shëndetsore Lideri i LDK’së, Isa Mustafa ende nuk i ka tejkaluar problemet shëndetësore. Edhe në përvjetorin e 29 të LDK-së, ai ka s
Nuk kanë fund problemet për Nainggolan, hajdutët i vjedhin 150 mijë euro Problemet për Raggia Naiggolan nuk kanë fund. I fiksuar pas makinave jetës së natës dhe kumarit, së fundmi belgu ka rënë
Marin fund problemet e Abrashit, shqiptari gati për pjesën e dytë të sezonit Armir Abrashi mesfushori kombëtares shqiptare, pësoi një dëmtim të rëndë sezonin e shkuar dukë këputur ligamentet e gju
Probleme me Fair Play Financiar, ja kush pritet të shitet tek Milani Sipas urdhëresës së UEFA-s, brenda qershorit 2021, Milani nuk duhet të ketë më shumë se 30 milionë euro humbje në buxhet
Studentët marrin vendimin për nesër, çfarë do të ndodhë Kërkesës së përsëritur për negociata nga ana e Kryeministrit, studentët i janë përgjigjur negativisht. Ata janë shpre
Moti i keq sjell probleme në portet e Shqipërisë Moti i keq me reshje shiu ka shkaktuar probleme në portin e Durrësit. Prej dy ditësh është pezulluar dalja në det e anij
Urdhri i Lleshajt: Policë ikni nga rruga, si do zgjidhen problemet e qarkullimit rrugor Përmes një shkrese drejtuar Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj kërkon
Reshjet e borës sjellin problemet e para, izolohen disa fshatra Ulja e temperaturave ka sjellë reshje bore në disa zona malore në vend, ndërkohë që kanë filluar edhe problemet e para.
Futbollisti i Celticut lë përkohësisht futbollin për shkak të bixhozit Trajneri i Celtic, Brendan Rodgers ka deklaruar se nuk do te ketë në dispozicion sulmuesin kryesor të tij, Leih Grifith
Gjatë gjithë natës para Kryeministrisë, studenti shfaq probleme shëndetësore (FOTO LAJM) Revolta e studentëve nuk është ndalur që prej 8 ditësh. Mbrëmjen e djeshme një grup studentësh kanë zgjdhur të prote
Lakra ndihmon kundër problemeve të shumta shëndetësore Lakra ka pothuajse 40 kalori për 100 gram, por përmban sasi të konsiderueshme të fosforit, kalciumit, kaliumit dhe squfu
Probleme me Facebook? Çfarë po ndodh tani me rrjetin gjigant (FOTO LAJM) Nëse jeni duke pasur probleme me Facebook, nuk jeni të vetmit. Përdorues të shumtë të Facebook po raportojnë në Twitt
Sërish probleme të Manchester United, mes Mourinho dhe Pogbasë Si mos mjaftonin rezultatet negative në ‘’Premier League’’, tek Manchester United nuk ka qetësi,shkruan Albeu.com. ‘
Flini më shumë se 8 orë gjumë? Këto janë problemet që ju shfaqen Gjumi është pjesa më e rëndësishme e çdo njeriu që dëshiron një shëndet të mirë. Por nëse flini më shumë se 8 orë, atëhe