999 rezultate për

pritjet

Mbarojnë pritjet, patentën do ta merrni vetëm për 30 minuta Lëshimi i kartonit të lejes së drejtimit të automjeteve (Patenta) do të realizohet vetëm në 30 minuta. Blendi Gonxhja, d
5 pritjet më spektakolare të javës së 21-të në Francë (VIDEO) Përmes kësaj video ju do të shikoni dhe shijoni 5 pritjet më spektakolarë që ndodhën në javën e 21 të kampionatit france
Pritjet deri në 5 orë në pikën kufitare të Merdares Pritjet e gjata në pikën kufitare të Merdares, kanë vazhduar të jenë edhe në orët e mbrëmjes. Siç njofton Qendra Komb
Kujdes, kolona të mëdha në këtë pikë doganore të Kosovës Qytetarët e Kosovës po vazhdojnë të përballen me pritje të gjata në pikën kufitare Dheu i Bardhë Sipas Qendrës kombët
Radhë kilometrike në Merdarë, emigrantët presin mbi 2 orë e gjysmë Mërgimtarët tanë vazhdojnë të përballen me pritje të gjata për të hyrë në Kosovë përmes pikave kufitare me Serbinë. S
Nëse shkoni në pikën kufitare Merdarë bëni kujdes Mbrëmë janë rikthyer pritjet dhe kolonat e gjatë në kufirin mes Kosovës dhe Serbisë, në Merdare. Siç njofton Qendra K
Të gjithë drejt Shqipërisë, bllokohet pika kufitare Edhe me përfundimin e ditëve të ngrohta të verës, kolonat dhe pritjet e gjata nëpër kufij nuk po mungojnë. Më sipër m
Me fëmijë dhe gra, 8 orë pritje në Mërdarë Pritjet e mërgimtarëve në pikën kufitare Merdarë vazhdojnë te jenë të larta. Në bazë të dhënave të Qendrës Kombëtare
Edhe sot ka radhë në Merdare Qendra Kombëtare për Menaxhimin Kufitar ka njoftuar se edhe sot në Merdarë vazhdojnë pritjet dhe kolonat e gjata. Flu
Edhe pse 40 vjeç, pritjet e Buffon të lënë pa fjalë (VIDEO) Legjenda italiane, Gianluigi Buffon padyshim që është një nga portierët më të mirë në të gjithë botën. Ai tashmë si
Vazhdojnë radhët e gjata në Merdare Kolonat e gjata dhe pritjet në pikëkalimet kufitare të Kosovës po vazhdojnë edhe këtë mëngjes. Sipas të dhënave zyrta
Kjo është koha e pritjes në Merdare Numri i mërgimtarëve që po vijnë për pushime në Kosovë, po vazhdon të rritet çdo ditë e më shumë. Edhe këtë mesditë,
Vetëm në Merdare ka radhë të gjata Dy orë pritje ka raportuar Qendra për Menaxhim Kufitar në pikën kufitare në Merdare, në pjesën e hyrjeve për në Kosovë.
Kjo është koha e pritjes në pikat kufitare të Kosovës Pikat kufitare të Republikës së Kosovës po vazhdojnë të jenë të ngarkuara, sidomos Merdari, pikëkalimi kufitar me Serbin
Qytetarët habitin qeverinë, besojnë se anëtarësimi në BE ndodh pas 2 vitesh Qeveria ka miratuar një dokument, në të cilin bën me dije se integrimi në Bashkimin Evropian merr shumë më shumë vite se
Më i miri ndaj Atalantas, Strakosha ka një mesazh Lazio barazoi dje në “Olimpico” me Atalantën 1-1, por ishte portieri shqiptar, Tomas Strakosha, ai që me pritjet e tij e
Strakosha i ‘çmendur’ shikoni super pritjet e tij kundër Atalantës (VIDEO) Thoma Strakosha ka treguar edhe një herë se është një super portier, pasi ka bërë një lojë fantastike kundër Atalantës s
Këto janë pritjet nga raporti i KE-së për Maqedoninë Komisioni Evropian pritet që të publikoj Raportin e Progresit më 17 prill, me ç ‘rast do të transmetohen edhe vlerësime
5 pritjet më të mira të javës së 24-të në Seria A, Strakosha dhe Berisha rivalizojnë Buffonin (VIDEO) Seria A ka vlerësuar 5 pritjet më të spikatura të javës së 24-t ku bie në sy prezenca e 2 portierëve të Kombëtares shqip
Zaev: Duam zgjidhje për emrin, por jo me çdo kusht Nuk shoh nevojë të ndryshimit të Kushtetutës, ka thënë sot kryeministri Zoran Zaev duke u përgjigjur në pyetjet e gazeta