999 rezultate për

prifti

E pabesueshme/ Prifti ‘mallkon’ Higuainin pas largimit nga Napoli Gonzalo Higuain vijon ende të ketë kritika pas transferimit nga Napoli për te Juventus, me tifozët që po protestojnë, dh
Pengmarrja në Francë, prifti u vra nga persona të Shtetit Islamik Një prift është vrarë në një sulm nga dy persona të armatosur, në kishën e tij në periferinë e Rouen-it, në Francën veri
Stefi Prifti rrëfen planet, ja projekti emocionues Stefi Prifti, si rrallë ndonjëherë ka shfrytëzuar intervistat lidhur me projektet e tij muzikore. Ndonëse ai shquhet për
Stefi Prifti-fansave: "Like-t" na i ktheni në klikime Shumë zhurmë është bërë edhe ende gjakrat janë të ndezura lidhur me klikimet në You Tube. Ato janë matës i pëlqyeshmëris
Qytetarët vendosin lule në vendin ku humbi jetën Dhurata Prifti Andrea Memollari i mori jetën sportistes së njohur të Qitjes, Dhurata Prifti, nënë e dy fëmijëve në rrugën “Jordan Misja
Zbardhet ekspertiza/ 20 vjeçari i dha gaz makinës kur shtypi gruan Në bazë të ekspertizës paraprake auto–teknike të kryer në vendngjarje të mjetit që aksidentoi për vdekjen nënën e dy fëm
Stefi Prifti hakmerret ndaj Arian Çanit: Kam parimet e mia! Stefi Prifti ka reaguar pas mbrëmjes së djeshme të YFSF, gjatë së cilës Arian Çani e ka ngacmuar për pjesëmarrjen e të v
Prifti rrëfen çastet e tmerrit: Krutanin me sëpatë e dërgoi Zoti Kreu i Komunitetit Ortodoks të Vlorës, At Konstandin Prifti ka rrëfyer çastet e tmerrit të përfshirjes së autobusit nga
Rama shkon në QSUT, prifti rrëfen çastet e tmerrit Kryeministri Rama ka shkuar të vizitojë të plagosurit e autobusit që mori flakë në Krujë, ndërsa shoqërohet nga Ministri
Stefi Prifti: Këngëtarët e “play back-ut” s'mund të gjykojnë vëllain tim Stefi Prifti nëpërmjet statuseve në Facebook, ka komplimentuar mbrëmë vëllanë e tij për performancën e shkëlqyer si Mik
Shqiptarja ofroi djalin 5 vjeç për kënaqësitë seksuale të priftërinjve Një ngjarje ku është zvarritur prej korrikut të vitit 2014, ku nëna e një djali e ka ofruar tek epshet e priftërinjve, k
Stefi Prifti: Ja çfarë vendi zë biondja që po shoqërohem U përfol se Stefi Prifti po shijonte romancën më të re pas ndarjes nga jeta të bashkëshortes, por ai e komenton këtë vet
Prifti i arrestuar për pedofili jetonte që 10 vite në Pejë Personi i arrestuar dje nga Policia e Kosovës si i dyshuar për pedofili, është një ish-prift i cili qysh në vitin 2012 ë
Stefi Prifti në një romancë të re? (FOTO LAJM) Stefi Prifti është fotografuar në shoqërinë e një gruaje, ndërsa thashethemet flasin për një romancë. Ende nuk dimë se s
Mitri Prifti does not know Shullazi, "I'm a nobody in this story" One week after his name was mentioned in the "Shullazi" case, lawyer Mitri Prifti said in an interview to "Report TV" th
Mitri Prifti: Nuk e njoh Shullazin, jam askushi në këtë histori Një javë pasi emri i tij u përfol për lidhje me çështjen e Emiljano Shullazit, juristi Mitri Prifti deklaron në një inte
Shpërthen Stefi Prifti: Ja pse s'doja që vëllai të merrte pjesë në "YFSF" (FOTO LAJM) Endri është kthyer në një protagonist në "YFSF", ku në çdo javë nuk mungojnë batutat sikundër dhe thumbimet kundër juris
Rama: ‪Vajmedet PD‬ që kërcen si "prifti nga belaja" Kryeministri Edi Rama nuk ka qëndruar në heshtje, por ka reaguar përmes një statusi në rrjetin social Facebook, gjatë ko
Endri "pajtohet" me Alketën Endri Prifti ka hedhur pas krahëve sherrin më Alketën ndodhur mbrëmjen e djeshme dhe të paktën këtë e fakton një foto që
Ekskluzive/ Endri Prifti "tap" në skenë Këngëtari Endri Prifti i ftuar në Emisionin më të ri në Tv Klan “Your face sounds familiar” është paraqitur në një gjend