999 rezultate për

prifti

Kur Dritan Prifti bëhej armiku nr.1 i Ramës dhe miku i besuar i Berishës Dritan Prifti ka qenë një aktor i rëndësishëm i politikës shqiptare që prej vitit 2005 kur themeluan LSI-në me Ilir Metë
Kërkesa e fundit e Dritan Priftit për miqtë para se të ndërronte jetë Dritan Prifti ishte i vetëdijshëm për sëmundjen e rëndë dhe rrjedhimisht disa muaj më parë kishte bërë një kërkesë publi
"Priftin e vrau Meta me Berishën, rrezikohet Tom Doshi", ish-badigardi i Berishës habit me konspiracionin e tij Ish-badigardi i Berishës Izet Haxhija ka gjetur vend për teori konspiracioni pas lajmit se Dritan Prifti ndërroi jetë pa
Humbi "luftën" me leuçeminë, kush ishte Dritan Prifti Ish-ministri i Energjitikës Dritan Prifti lindi më 27 gusht 1968 në Berat ku dhe mori arsimin fillestar. Me shumë fat
LAJMI I FUNDIT/ Ndahet nga jeta Dritan Prifti Ish-ministri i Energjëtikës Dritan Prifti ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme. Prifti u largua nga kjo botë pak minuta
Dritan Prifti, në gjëndje të rëndë shëndetësore Ish-ministri i Energjetikës, Dritan Prifti është në gjëndje të rëndë shëndetësore. Burime të sigurta bëjnë me dije p
Prifti shqiptar merr drejtimin e famullisë së një regjioni të Zvicrës Nga viti 2012 Marjan Marku ka punuar si kapelan (ndihmës ose bashkëpunëtor i famullitarit) në Njësinë Famullitare të reg
Prifti maqedonas, kategorikisht kundër gjuhës shqipe Prifti i Kishës Ortodoksë të Maqedonisë, Ivica Todorov shprehet hapur kundër ligjit për gjuhën shqipe të miratuar sëfund
Prifti katolik kapet mat duke çuar 13-vjeçaren në motel Një prift katolik në Filipine u kap nga policia pasi ishte duke çuar një vajzë 13 vjeçare në një motel për të kryer seks
Goditi priftin me kaçavidë, 6 vite burg për shqiptarin në Itali Shqiptari Ardit Jakimi është dënuar me 6 vite burg në Itali. 25 vjeçari akuzohet se lidhi dhe grabiti Antonio Pisani
Stefi Prifti i habit të gjithë, prezanton “partneren” e tij super sexy (FOTO LAJM) Këngëtari korçar sapo ka dhënë një lajm të rëndësishëm për fansat e tij. Stefi Pifti ka njoftuar me anë të një pos
Dritan Prifti i befason të gjithë me deklaratën e tij Ish-ministri Dritan Prifti ka dhënë një mesazh për ndjekësit e tij në Facebook duke bërë thirrje çuditërisht që të votoj
Prifti theret me thikë gjatë meshës në katedralen e Meksikës Një ngjarje e rëndë ka tronditur Meksikën pasi një prift është therur gjatë një meshe në katedralen e Meksiko Siti të hë
Prifti maqedonas mori pjesë në sulmin ndaj Zijadin Selës (VIDEO) Rrjetet soiale kanë shkruar sot se në sulmin në Kuvend dhe sidomos për sulmin ndaj Zijadin Selës, ka marrë pjesë edhe nj
Dritan Prifti është sëmurë rëndë: Lutuni për mua, kam një vit që luftoj Shumëkush priti që të shihte emrin e Dritan Priftit në listat e zgjedhjeve të qershorit 2017, por ai e ka një arsye të f
Stefi Prifti dedikim prekës për bashkëshorten e ndjerë (VIDEO) Këngëtari i njohur korçar Stefi Prifti ka shpërndarë ditën e djeshme një dedikim prekës për gruan e tij të ndjerë. Ba
Koha kur Berisha trokiste gotat me Leskajn, Daden dhe Priftin (FOTO LAJM) “Ditëlindja e PD, thyhet akulli politik, Berisha shtrohet në bisedë me të PS”, ky artikull nga GSH është rikthyer sërish
Pasi e fali, Andi Lila "i puth" dorën priftit të Janinës (FOTO) Pas videos, Andi Lilës nuk i mjaftoi as ndjesa e kërkuar në rrjetet sociale dhe me të mbërritur në Greqi, takoi peshkopi
Lila falet nga prifti i Janinës pasi e talli në video-skandalin Andi Lila më në fund ka zgjidhur problemet me klubin e tij në Greqi pas video-skandalit. Klubi grek e la të ardhmen e me
Pasi i talli, fati i Andi Lilës është në dorë të priftit të Janinës Andi Lila nga dita e djeshme është rikthyer në skuadrën greke të Pas Janinës, por fati i tij mesa duket nuk është në dor