999 rezultate për

prifti

Endri "pajtohet" me Alketën Endri Prifti ka hedhur pas krahëve sherrin më Alketën ndodhur mbrëmjen e djeshme dhe të paktën këtë e fakton një foto që
Ekskluzive/ Endri Prifti "tap" në skenë Këngëtari Endri Prifti i ftuar në Emisionin më të ri në Tv Klan “Your face sounds familiar” është paraqitur në një gjend
Vrau tre vajzat me thikë, kërkon të qajë mbi varret e tyre Me anë të një letre dërguar priftërinjve, gruaja e cila vrau tre vajzat dy vite më parë ka kërkuar që mos ta braktisin d
Prifti katolik merr kokainë në dhomën me relike naziste (VIDEO) Ky është momenti kur një prift katolik thith kokainë brenda një dhome të mbushur plot me relike naziste. At Stephen C
Katër të arrestuar te Manastiri i Deçanit, ja si i quan prifti serb (FOTO LAJM) Policia e Kosovës konfirmon se ka arrestuar katër persona në afërsi të Manastirit të Deçanit për armëmbajtje pa leje. Z
Rebelohet Endri Prifti: Tek “Kënga Magjike” këngëtarët janë kthyer në tregtarë Vijon ende të bëjë jehonë mënyra e vlerësimit tek "Kënga Magjike". Shumë këngëtarë kanë shprehur pakënaqësi për mënyrën
Ja kënga që Endri Prifti ia dedikoi kunatës së tij të ndjerë (VIDEO) Projekti i fundit titullohet “Kënga e fundit”, e në fakt kjo është kënga që Endri Prifti i dedikoi kunatës së tij të ndj
Ndahet nga jeta bashkëshortja e Stefi Priftit Për shkak të një sëmundje të rëndë, është ndarë nga jeta bashkëshortja e këngëtarit Stefi Prifti. Endri Prifti, i cili m
Endri Prifti zbulon pse ishte pa Stefin në "Këngën Magjike" Endri dhe Stefi janë një dyshe e pandarë. Në skenë ata janë parë vazhdimisht të performojnë bashkë, e ndërsa janë të rra
Prifti nga Kosova: Të krishterët nuk duhet ta festojnë Halloween-in Prifti nga Kosova, Jeton Thaqi, ka dalë kundër festimit të Halloween-it, e cila njihet si festa e shtrigave apo përkujti
Prokuroria mbyll letrën e Brahos: Nuk përbën vepër penale Prokuroria nuk do të rregjistrojë procedim penal për letrën e Brahos, pasi nuk përbën vepër penale. Kjo çështje e cila s
Letra e plotë e Spartak Brahos për “destabilizimin e Shqipërisë” Më në fund është zbardhur letra e plotë e Spartak Brahos drejtuar ministrit të Drejtësisë Nasip Naço, presidentit Nishan
Prifti: Meta qëndron pas Kastriot Ismailaj Në një prononcim të shkurtër për mediat, pas dëshmisë në Prokurori, Dritan Prifti ka thënë se Meta qëndron pas Kastriot
Prifti: Meta's friends took the money of DIA Dritan Prifti has testified in the Police of Tirana, after the letter of the head of the parliamentary commission of sec
Prifti: Paratë e DIA-s kanë shkuar tek miqtë e njohur të Metës Dritan Prifti ka dëshmuar në Policinë e Tiranës, pas letrës së kreut të komisionit parlamentar të Sigurisë, Spartak Brah
Vajza në videon e Priftit u divorcua pas skandalit seksual Menjëherë pas skandalit seksual, vajza në videon e Dritan Priftit është divorcuar nga bashkëshorti i saj. Me pak fjale,
Prokuroria: Fotot e Priftit s'janë marrë nga laptopi Burime të grupit të hetimit në Prokurorinë e Tiranës, kanë bërë me dije se fotot e Priftit të cilat bënë xhiron në rrjet
Prisnim Dritan Priftin, shfaqet Erion Veliaj (FOTO) Mund të cilësohet një cudi e rradhës e ngjarjeve politike në Shqipëri. Sot gjithë ditën u fol për intervistën që do t
Prifti rrëfehet në mbrëmje tek “Të Paekspozuarit” Dritan Prifti nuk ka zgjedhur që të rijë në heshtje pas publikimit të fotove të djeshme, teksa ndodhej në çaste intime m
SMI to Prifti: No interest to interfere in anyone's private life! Less than 24 hours after intimate photos with a woman of former minister and MP, Dritan Prifti hit the web, the SMI has