999 rezultate për

prandelli

Prandelli ulet zyrtarisht në stolin e Genoas, klubi i uron mirseardhjen Ish trajneri Italisë Cesare Prandelli, është zyrtarizuar si tekniku më i ri i Genoas. Lajmi është bër i ditur përmes rrj
Zyrtare/ Prandelli trajner i Valencias Valencia ka emëruar zyrtarisht Cesare Prandellin trajner të ri të skuadrës. Përmes sajtit zyrtar të klubit, Valencia
Walter Mazzarri te Japonia? Japonia po kërkon një trajner me emër pas shkarkimit të meksikanit Javier Aguirre. Pas Leonardos dhe Prandellit, për sto
Sulmon Balotelli: Prandelli nuk është burrë i vërtetë Mario Balotelli thyen heshtjen dhe sulmon ashpër ish-trajnerin e Italisë, Cesare Pranelli, aktualisht teknik i Galatasar
Zyrtare: Amrabat tek Malaga Nordin Amrabat është zyrtarisht lojtar i Malagas pasi Prandelli nuk e kishte në planet e tij tek Gallata. Amrabat ësh
Prandelli pranon fajin për Italinë: Balotelli, në botë tjetër Mario Balotelli nuk është djalë i keq, por jeton në botën e tij, shumë larg realitetit që e rrethon. Kështu shprehet i
Zyrtare: Prandeli tek Gallatasaray Presidenti i klubit turk, Unal Aysal, bëri të ditur se tani ish trajneri i përfaqësueses italiane do të marrë trashëgimi
Galatasaray konfirmon: Duam Prandellin Tashmë është zyrtare: Galatasaray po punon të afrojë në skuadër ish teknikun e Italisë Cesare Prandelli. Lajmi konfiirmo
Prandelli refuzon Gallatën Cesare Prandelli, ka refuzuar një ofertë për të marrë drejtimin e Galatasarayt. Corriere dello Sport njofton se ai ka
Axurrët rikthehen në Itali, Prandelli përqafon Pirlon (FOTO LAJM) Kombëtarja e Italisë ka mbërritur në Romë pas eleminimit që në fazën e grupeve të "Brazil 2014". Katër herë kampionët e
Itali-Uruguaj, Miss-et përkrahin Axurrët (FOTO LAJM) E gjithë Italia është me Kombëtaren e saj. Disa orë para ndeshjes vendimtare kundër Uruguajit edhe disa bukuroshe puljez
Italia kërkon vetëm fitore Përballja e sotme midis Italisë dhe Uruguajit do të përcaktojë se cila nga këto skuadra do të kalojë fazën e grupeve për
Fanny e Seredova nuk i sjellin fat skuadrës italiane (FOTO-LAJM) Fanny Neguesha e Alena Seredova nuk mundën ti sillnin fat kombëtares italiane e cila u mund mbrëmë nga Kosta Rika duke i
Gjermania dhe Italia, skuadrat që vrapojnë më shumë Përgatitja fizike ka qenë çelësi i suksesit të skuadrave fituese në raundin e parë të ndeshjeve në Grup në "Brazil 2014"
Prandelli: Fitorja me Anglinë, epike Është njeriu i ndeshjes në Manaus. Italia e tij pavarësisht të gjitha dyshimeve që e shoqëruan deri në mbërritjen në Bra
Nëna e Prandellit: Fitojmë Botërorin? Maksimumi vendi i tretë (VIDEO) Aldina Prandelli, nëna e teknikut të Kombëtares italiane, Cesare Prandelli, ka thënë për mikrofonat e "Ansa"-s se nuk do
Skuadra e Prandellit karikohet për sfidën me Anglinë (FOTO-LAJM) Disa orë para sfidës me Anglinë, ekipi i Prandellit karikohet për këtë ndeshje e cila pritet të jetë e vështirë për skua
"Prandelli-Immobile? S'mund të jenë bashkë" Paraqitja e Ciro Immobiles në ndeshjen miqësore që Italia fitoi 5-3 me Fluminensen ishte fantastike pasi sulmuesi më i r
Për Prandellin Pogba është mesfushori më i mirë në botë Trajneri i Italisë, Cesare Prandelli e ka cilësuar Paul Pogban si mesfushorin më të mirë në botë. “Pogba është mesfushor
Për Prandellin Pogba është mesfushori më i mirë në botë Trajneri i Italisë, Cesare Prandelli e ka cilësuar Paul Pogban si mesfushorin më të mirë në botë. “Pogba është mesfushor