999 rezultate për

pozuar

Ja përse femrat janë më të predispozuara të preken nga kanceri Sipas një studimi të publikuar tek Revista Ndërkombëtare e Sëmundjeve Kronike zbulon sepse femrat janë më shumë të predi
Kim Kardashian rikthehet sërish për fansat (FOTO LAJM) Bukuroshja Kim Kardashian e cila u grabit në Paris rreth dy muaj më parë, është rikthyer sërish për ndjekësit e saj. Kim
Ja si e etiketojnë të dashurin njerëzit nëpër botë (FOTO LAJM) Të gjithë të dashuruarit rreth e rreth botës kanë vendosur një emër të ëmbël e deri qesharak të dashurit të tyre dhe kjo
Mallakastër/ Gjendet i vdekur në pyll një 57-vjeçar Në vendin e quajtur “Pylli i fshatit Kalenjë”, Mallakastër, është gjetur nga një bari i fshatit Kalenjë, kufoma e 57-vje
Aktori turk i propozon për martesë ish Miss-it shqiptar (FOTO LAJM) I dashuri turk i ish-Miss Shqipërisë, Almeda Abazi, ka vendosur të bëjë hapin e madh, duke i propozuar për martesë.
Gjuric: Marrëveshja për telekomunikacionin është në fuqi Drejtori i Zyrës për Kosovën, në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuric, ka bërë të ditur se marrëveshja e Brukselit për telek
Vogëlushi i vjedh unazën nënës për t’i propozuar martesë vajzës në shkollë (VIDEO) Vogëlushja Millie u ka bërë një surprizë të ëmbël prindërve të saj kur ajo iu tregoi atyre për një mik të saj nga shkoll
Zbulohet “trupi i dekompozuar i Dahlias” (FOTO LAJM) Në galerinë e fotove ju mund të shihni trupin e një gruaje të "vdekur" dhe gati të kompozuar, por në fakt ajo nuk është
Erjona Sulejmani shpallet fansja më atraktive në Europë (FOTO) Nëse ndonjëherë keni qenë kurioz për femrën më atraktive në Europë, ju bëjmë me dije se ajo është shqiptarë. Bëhet fjal
Ja pagat e reja të gjyqtarëve e prokurorëve Një ditë më parë, vetëm me votat e mazhorancës, Komisioni i Posaçëm i Reformës në Drejtësi ka miratuar projektligjin “Pë
Zbardhet emri i prokurores që amerikanët i kanë propozuar Ramës, Bashës dhe Llallës, për SPAK Elizabeta Ymeraj, është prokurorja e cila është propozuar nga amerikanët për të drejtuar strukturën tjetër të rëndësish
SHËNIM/ Për të mos patur më super kryeministra Nga Albeu.com Vizita e Ndihmës Sekretares së Shtetit Viktoria Nuland në Tiranë dhe propozimi i saj “hibrid” për
Shpërblehen deputetët që mundësuan zgjedhjen e Thaçit president Qeveria ka propozuar dy emrat e radhës për ambasadorë të Kosovës, të cilët kanë prejardhje partiake. Deputetja e Lidhjes
Presidenti nga populli, flet Selami Nisma e marrë nga dy deputetët e Partisë Socialiste, Ben Blushi dhe Mimoza Hafizi, për të propozuar zgjedhjen e Presiden
Fotoja mister që ka rrëqethur botën (FOTO LAJM) Në një fotografi të postuar së fundmi në internet, mund të shihet se ekziston një mister i mbinatyrshëm që shumë njerëz
Dielli ndikon në jetëgjatësi Sipas një studimi më të fundit të realizuar në Suedi është arritur në përfundim se dielli të zgjat jetën. Në këtë studim
Tifozi kuqezi i propozon të dashurës në stadium Një tifoz shqiptar pikërisht në ndeshjen Rumani-Shqipëri i ka propozuar të dashurës së tij. Tifozët kuqezi kanë qenë
Zyrtare/ Arsenali bën një super blerje, zbulohen imazhet (FOTO) Jamie Vardy është zyrtarisht futbollisti më i ri i Arsenalit. Ylli i Leicesterit, ka pozuar me fanellën e skuadrës londi
Talat Xhaferi: Çdo deputet normal duhet t’i votoj ndryshimet e propozuara Koordinatori i BDI-së në Kuvend, Talat Xhaferi, në një prononcim për agjencinë e lajmeve META, ka deklaruar se propozim-
Gjendet i dekompozuar trupi i një gruaje shqiptare në Greqi Sot në Trikala të Greqisë u gjend trupi i dekompozuar i një gruaje shqiptare 64 vjeçare. Trupi i pajetë i përkiste sh