E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në rrugë një burrë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

postimin

Ambasada amerikane bën postimin e rendësishëm për lotarinë Ambasa e SHBA-ve në Tiranë ka postuar në rrjetin social një njoftim të rëndësishëm për qytetarët shqiptarë që kanë aplik
Humb portofolin në Sarandë, kroati çudit me postimin e tij në Facebook (FOTO LAJM) Një turist kroat ka mbetur i befasuar nga ajo që i ka ndodhur në Shqipëri ku ka humbur portofolin ditën e fundit të push
Po i re më qafë tjetrit të fut plumbin! Komenti pikant në postimin e Stresit për Vis Martinajn (FOTO LAJM) Dy prej personazheve të njohur tek të rinjtë, Stresi dhe Noizy duket se janë persona me lidhje të afërta me Ervis Martin
Linda Morina habit fansat, bën tatuazh në ballë Linda Morina njihet si një person shumë karizmatik dhe që këndon gjithmonë për politikanët në Shqipëri dhe Kosovë , por
4 vite mungesë, Aurela Gaçe përlot fansat me postimin për Dr.Florin (VIDEO) 4 vite janë bërë nga vdekja e këngëtarit të njohur Dr. Florit. Mbrëmjen e djeshme këngëtarja Aurela Gaçe ka bërë një
I lidhur prej kohësh me Klean, Elgit Doda habit me postimin Ata janë një nga çiftet më simpatikë dhe të komentuar të shoëbizit. Klea Huta dhe Elgit Doda u panë së fundmi së bashku
U bë e njohur me sherre, Trejsi i habit të gjithë (FOTO LAJM) Trejsi Sejdini ose gangsterja e Elbasanit është kthyer në një nder femrat më të komentuara në media. Ajo njihet tash
Ramos i befason të gjithë me postimin në “Facebook” Sergio Ramos i ka befasur të gjithë pas ndeshjes ku Spanja u eliminua nga Rusia në Botëror. Ndonëse të gjithë po pris
U bë e njohur me sherre, Trejsi tregon se është edhe “goc për shpi” Trejsi Sejdini ose gangsterja e Elbasanit është kthyer në një nder femrat më të komentuara në media. Ajo njihet tash
Trejsi Sejdini bën gafën e madhe dhe fshin menjëherë postimin Trejsi Sejdini ose gangsterja e Elbasanit është kthyer në një nder femrat më të komentuara në media. Ajo njihet tash
Herolind Shalës i del pija dhe sqaron postimin armiqësor ndaj Shqipërisë (FOTO LAJM) Herolind Shalës duket se i ka dalë "dehja" nga fitorja e merituar e Kosovës ndaj Shqipërisë dhe tashmë ka filluar të log
Si “tironca” të vjetër, Sinani bën postimin emocionues për djalin Adrra dhe Sinani janë padiskutim një nga ciftet më të dashur të Shqiptarëve, ajo e bukur dhe e ëmbel ndërsa Sinani kënge
Will Smith i bën “tag” Era Istrefit në postimin e tij (FOTO LAJM) Këngëtarja e Kosovës Era Istrefi bashkë me aktorin e famshëm botërorë Will Smith dhe këngëtarin Niki Jam do të këndojnë
Habit Kastro Zizo: Dua të lë veten shtatzënë (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Kastro Zizo ditën e sotme i ka befasuar të gjithë më një postim në Instagramin e tij. “Dua të lë
Capital T mahnit me postimin e fundit! (FOTO LAJM) Aq sa është aktiv në muzikë, është edhe me aktivitete fizike. Të gjithë ata që e njohin e dinë se reperi Capital T as
Eugent Bushpepa anulon koncertin e Eurovizionit, fshin postimin Eugent Bushpepa me “Mall” do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurosong 2018”, i cili do të mbahet në Lisbonë. Por duket se
Këngëtares shqiptare i shkatërrojnë makinën, ajo i kërcënon me burg Rozana Radit i ka ndodhur një gjë shumë e tmerrshme sot, dhe ajo e ka ndarë atë me ndjekësit në Instagram. “Si mund t
Modelja e njohur shqiptare në zi, humb njeriun e shtrenjtë Ajo ishte një nga banoret më të koemntuara në këtë edicion të BB, për shkak të formave dhe pamjes tërheqëse. ​A
Moderatori e kritikoi ashpër për zhveshjen në television, përgjigjet Bora Zemani Mustafa Nanon njihet për ironinë e tij therëse kundrejt fenomeneve në zhvillim. Këtë herë moderatori i emisionit “Pr
Befason Rezarta Shkurta, bën postimin më të çuditshëm për ''Shën Valentin'' (FOTO LAJM) Këngëtarja bukuroshe nga Shqipëria, Rezarta Shkurta, në bazë të postimeve në rrjetet sociale shihet se është mjaft e dhë