999 rezultate për

position

Video më e ëmbël, Loredana tregon si Hana kërcen kengën e mamit dhe babit (FOTO VIDEO) Në dhjetor të vitit që lamë pas, çifti shumë i njohur, Mozzik dhe Loredana Zefi u bënë prindër për herë të parë. Lore
Xhensila publikon videon romantike nga pushimet me Besin dhe e dini ku ndodhet çifti? (VIDEO) Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kanë gjetur më në fund kohë për të pushuar dhe për të shijuar disa ditë pushimesh.
Miq, festë, "çmenduri", modelet shqiptare që "pushtojnë" Ibizën (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është modelia e famshme shqiptare e cila ka brendin e saj të rrobabanjove "Aurelahoxhasëim". Modelia e k
Bleona topless dhe Alban Ramosaj nudo, dyshja "çmendet" në Ibiza (VIDEO) Bleona Qereti i është bashkuar grupit të Alban Ramosajt, Aurela Hoxhës dhe Endrit Mertirit për pushimet më të çmendura q
Oriola Marashi shëtit topless rrugëve të Ibizës ? (VIDEO) Një grup modelelesh, fotografësh dhe këngëtarësh shqiptar të cilët kanë mardhëni të mira shoqërore janë mbledhur në Ibiz
"Tërmet" në Instagram, Enca provokon me gjoksin e madh (VIDEO) Këngëtarja Enca tashmë njihet për provokimet të cilat i bën pothuajse në çdo postim. Dhe këtë gjë e ka bërë edhe në post
Dua Lipa ndez atmosferën në “Sunny Hill”, kërcen me publikun dhe flaumrin shqiptar (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar është mbajtur edhe nata e dytë e festivalit “Sunny Hill”. Në skenën gjigante janë ngjitur artistët
Bjonde apo brune, Nora Istrefi bën ndryshim ne look dhe i ka qëlluar (VIDEO) Megjithëse ishim mësuar ta shihnim me flokë në ngjyrë t errët, këngëtarja Nora Istrefi ka vendosur që të ndryshojë pamje
Sunny Hill kishte dhe incidente, fansja thyen këmbën për këngëtarin (VIDEO) Gashi ka hyrë me këmbën e mbarë mbrëmë në Festivalin Sunny Hill që u mbajt në Prishtinë! Por fansja e tij jo, pasi me
Cigare, alkool dhe këngët e saj në sfond, Era Istrefi shijon pushimet në Mykonos (VIDEO) Era istefi është këngëtarja shqiptare me famë botërore, e cila ndiqet dhe kometohet shumë në rrjet sociale. Edhe Era
Hitin që na paralajmëroi Elvana nuk do ta sjellë vetëm, është bashkëpunim (VIDEO) Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Elvana Gjata njoftoi në profilin e saj në Instagram se shumë shpejt do të sjellë n
Ergys Kaçe ''çmend'' grekët, i detyron të këndojnë shqip (VIDEO) Ashtu siç ndodh gjithmonë, kur një lojtar transferohet në një ekip tjetër, prezantohet para shokëve me një këngë. Klubi
Si gjithmonë me të papritura, Fero do i futet politikës (VIDEO) Duke e njohur karakterin e "çmendur" të Feros tani nuk duhet të çuditemi më për vendimet e tij të papritura. Nëpërmje
Pushimet luksoze të Viola Spiros, i shërben Nusreti i famshëm (FOTO LAJM) Viola Spiro është duke shijuar pushimet e saj pranë detit. Nuk kanë munguar fotot e njëpasnjëshme që ajo poston në Insta
Na u bë zemra mal, aktorja e serialit “Casa del Papel” flet për Tiranën në këtë video! (VIDEO) Seriali spanjoll më i famshëm i momentit, “Casa Del Papel”, ose “Money Heist”, po bën bujë anembanë botës. I trensmet
Është ndarë me Stresin? Keisi duket në "top form" (VIDEO) Prej disa ditësh në mediat rozë lajmi kryesorë ka qenë ndarja e Stresit dhe kejsit. Pasi dyshja hoqi njëri-tjetrin ng
Një burrë si i Tunës, Patrisi surprizon këngëtaren për ditëlindje (VIDEO) Ditën e djeshme, këngëtarja Tuna Sejdiu festoi 34-vjetorin e saj të lindjes dhe e uroi veten në mënyrën më epike të mund
Fluturojnë shqiponjat, zhbllokojnë rezultatin përballë Moldavisë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të zhbllokojë rezultatin në minutën 66’ përballë Moldavisë pas një pjese të parë të mbyllur pa gola
Gjyqtar apo luftëtar UFC, këto pamje po bëhen virale (VIDEO) Një tifoz futbolli është "vënë në gjumë" nga një grusht i gjyqtarit anësor, që edhe luftëtarët e UFC do ta kishin zili,
Kukësi fiton Kupën e Shqipërisë, Tirana humb kupat e Europës (VIDEO) Në "Elbasan Arena" u luajtt finalja e Kupës së Shqipërisë mes Kukësit dhe Tiranës. Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjok