999 rezultate për

poshte

Bie poshtë miti i veriorëve në Shqipëri: Qarku më me shumë krime është Vlora (FOTO LAJM) Qarku i Vlorës konsiderohet si më problematiku për sa i përket numrit të veprave penale për banor përgjatë vitit 2019.
Arjon Muça gjithmonë i preferuari i vajzave: VIPet i përzente babi poshtë pallatit (FOTO LAJM) Që prej pjesmarrjes në "Big Brother Albania", Arjon Muça vazhdon të mbaj "triumfin" si një nga djemt më të pëlyqer për v
Shqiptarët nuk i tremb as policia, ngrenë fermën e kanabisit poshtë "hundës" së tyre Duket se shqiptarët kur preferojnë t'i thyejnë rregullat, zgjedhin ta bëjnë në mënyrën më të pazakontë të mundshme. N
Shpresë për Shqipërinë, sa ka shkuar numri i personave që mposhtën koronavirusin Teksa numri i të prekurve ka shkuar në 678, lajmi i mirë është se po rritet dhe numri i personave të cilët po mposhtin k
Plotësisht të pastër, cilat janë 5 qytetet shqiptare që mposhtën Covid-19 11 pacientë me Covid-19 janë shëruar duke e çuar numrin e të shëruarve në 356. Ministria e Shendetesise ka bere sot m
Mposhtën koronavirusin? Këto vende evropiane nisin javën me lehtësimin e masave Disa vende evropiane po e fillojnë javën e re me hapa prove për të lehtësuar bllokimet e rrepta në vend si masa per fren
Më pak apo më shumë marrëdhënie intime? Sa kalori harxhoni poshtë çarçafëve gjatë karantinës Shtimi i peshës pas kryerjes së marrëdhënies seksuale apo fakti se seksi i rregullt është kontribuesi kryesor është padi
Ronaldo mposhtet nga ish futbollisti i Milanit (VIDEO) Kristiano Ronaldo lansoi sfidën më të re në Instagram, atë të abdominalëve, teksa i ftoi të gjithëve të provonin nëse mu
U kthye nga Gjeneva, ish-lojtari i Tiranës tregon si arriti të mposhte koronavirusin Ish-futbollisti i Tiranës Florian Riza foli për herë të parë pasi u shërua nga koronavirusi. Në një prononcim për “AB
Rama hedh poshtë kërkesat e biznesit të madh: Shisni jahtet e vilat dhe paguani dritat! Kryeministri Edi Rama hodhi poshtë kërkesat e biznesit të madh për përballizimin e krizës aktuale të shkaktuar nga koron
Nga qesharake, në poshtëruese dhe makabre: Masat e shteteve për koronavirusin Ndërsa masat kontrolluese për të parandaluar përhapjen e koronavirusit janë zgjeruar globalisht, miliona njerëz përballe
Mosha bën të vetën, Ronaldinho mposhtet në burg nga dy ish-policë (VIDEO) Pasionin që ka për futbollin, Ronaldinho e ka treguar edhe në një burg në Paragauai, ku mbahet i izoluar prej disa javës
Presidenti i Federatës Italiane të Futbollit hedh poshtë dështimin e këtij sezoni: Serie A rikthehet në korrik dhe gusht Presidenti i Federatës së Futbollit të Italisë (FIGC), Gabriele Gravina, e ka hedhur poshtë idenë e dështimit të këtij
"Nuk i përqafova dot", me tortë te dera Ermal Mamaqi tregon ditëlindjen më të trishtë (FOTO LAJM) Artisti Ermal Mamaqi festoi dje ditëlindjen, por kjo ditë e ka gjetur të trishtuar dhe larg njerëzve të tij të afërt, pë
Ermal Mamaqi kalon ditëlindjen më të trishtuar të jetës: I lashë prindërve një tortë tek dera Ditën e sotme, aktori dhe producenti i njohur Ermal Mamaqi ka mbushur sot 38 vjeç. Mirëpo, siç ai ka treguar vetë, kj
Xhemaili flet nga Kina dhe tregon si e mposhtën coronavirusin: Edhe evropianët duhet ta bëjnë të njëjtë gjë Blerim Xhemaili vendosi të largohet nga futbolli italian në janar për tu transferuar në Kinë tek skuadra Shenzhen. Me
Rrëfehet Cannavaro nga Kina: Ju tregoj si e mposhtën "koronavirusin" këtu Kush më mirë se Fabio Cannavaro mund të tregojë për jetën në Kinë, në kohën e “koronavirus”? Asnjë. Kjo është arsyeja ps
Ylli i Liverpoolit dhe e dashura e tij tregojnë se si të mposhtet vetëizolimi (VIDEO) Në këtë kohë të vështirë të gjithë po mendojnë se si të kalojnë më shpejt këto momente ku shumica e njerëzve po qëndrojn
Italianët nuk mposhten, sfidojnë virusin me këngë nga ballkonet (VIDEO) Italia është pas Kinës vendi me numrin më të lartë të të prekurve dhe viktimave nga virusi Covid-19. Deri më tani, s
Dogana Hani i Hotit hedh poshtë deklaratën e ministres: 28 vjeçari nuk ka kaluar në këtë pikë Pas deklaratës së qeverisë se 28 vjeccarii ka kaluar në teritorin shqiptar 12 ditë më parë nëpërmjet doganës së Hanit të