999 rezultate për

poshte

Champions: Paok mposhtet në Rusi, Salzburg bën detyrën (VIDEO) Pas një raundi të tretë surprizues, ku Benfika u eliminua nga PAOK, ne patëm mundësi të shikonim sonte raundin e fundit
E futi poshtë rrotave të makinës dhe i theu këmbët, dalin detajet nga ngjarja e rëndë Policia ka reaguar për ngjarjen e rëndë që ndodhi sot në Shkodër, ku Hilë Simoni goditi dhe kaloi nën rrotat e makinës k
Me kokën poshtë, abuzuesi i 13 vjeçares del para gjykatës Blerim Bizgjoni, 46-vjeçari nga Pogradeci ka dalë sot para gjykatës pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një 13-vj
Zaniolo është poshtë psikologjikisht, kërkon të operohet nga mjeku që e shëroi Ibrahimovicin Krahasuar me dëmtimin e janarit, këtë herë gjithçka është ndryshe për Nicolò Zaniolo. Nëntë muaj më parë, ylli i Romë
Zhgënjen kombëtarja, kuqezinjtë me gabime amatoreske mposhten në Air Albania (VIDEO) Kombëtarja shqiptare ka zhgënjyer në shtepi duke u mposhtur 0-1 në Air Albania nga modestët e Lituanisë. Një lojë për
"Ka rënë kaq poshtë", Jolie qenka bërë tym për lidhjen e Pitt që po bën namin (FOTO LAJM) E dashura e re e Brad Pitt Nicole Poturalski duket se nuk i intereson se çfarë mendon ish-i i Brad Pitt për lidhjen e sa
Kosova e pa fat, mposhtet nga Greqia (VIDEO) Kosova ka humbur 1-2 në shtëpi nga Greqia. Dardanët edhe pse zhvilluan një lojë të mirë gabuan në prapavijë. Grekët r
Manastirliu nxjerr shifrat, kaq pacientë mposhtën sot koronavirusin Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një postim në Facebook ka njoftuar se gjatë orëve të fundit betejën me ko
Rama komenton nga Vjena vendimin e Greqisë për shtrirjen detare: Marrëzi dhe poshtërsi! "Askush nuk pyet tjetrin kur ushtron këtë të drejtë. Është një e drejtë që Shqipëria e ka zbatuar në vitin 1990..." N
Bridhte lart e poshtë me armë në brez, vlonjati e pëson keq Policia e Vlorës ka finalizuar operacionin e koduar "FAST" duke arrestuar një 36-vjeçar, me precedent të theksuar krimin
OBSH hedh poshtë mitin: COVID-19 nuk transmetohet me ushqim Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) u ka bërë thirrje njerëzve që të mos shqetësohen nga përhapja e koronavirusit
Rrëshqet dheu te "Uji i ftohtë", pema zë poshtë dy makina Një rrëshqitje dheu ka ndodhur gjatë ditës së sotme në zonën e quajtur “Uji i Ftohtë” në Tepelenë. Bëhet me dije, se
Festë në Bernë, Young Boys siguron titullin e tretë radhazi në Zvicër (VIDEO) Fitorja 0-1 e mbrëmjes së kaluar në fushën e Sion, shpalli zyrtarisht kampion Zvicre ekipin e Young Boys. Luksemburgasi
Bridhte lart e poshtë me "bishën" lukzoze, çfarë i gjeti policia Nje operacion i madh koduar “Tërnova” eshte zhvilluar në Dibër, Bulqizë dhe Mat dhe ne perfundim te tij jane sekuestruar
Vidal hedh poshtë zërat për largim nga Barcelona Arturo Vidal beson se skuadra duhet që sa më parë të marrë një vendim për Quique Setien. Trajneri i Barcelonës, Quiqu
Mos u lodhni lart e poshtë! Mësoni si të zgjidhni rrobat e banjos sipas formës së trupit Para se të nisni blerjet, mendoni fillimisht për modelin që ju përshtatet më shumë me format tuaja trupore. Eshtë mënyra
Shfaqet shumë joshëse, Melinda sjell klipin e ri (VIDEO) Melinda Ademi ka sjellur projektin e ri të titulluar "Nashta". E rrethuar me shumë vajza të tjera, kënga e re e Melin
Chelsea mposhtet nga Sheffield, Championsi në rrezik (VIDEO) ‘Blutë’ e Frank Lampard kanë regjistruar një nga paraqitjet më të dobëta të këtij sezoni, në udhëtimin te Sheffield, për
Harruan koronavirusin, të rinjtë shqiptarë dynden në jetën e natës (FOTO LAJM) Të rinjtë po konsiderohen nga mjekët si rreziku i këtyre ditëve për përhapjen e COVID-19. Fjalët e mjekëve duket se
Plas sherri mes lojtarëve të Partizanit poshtë pallatit të futbollistit rumun Pas pesë rasteve me Koronavirus të konfirmuara te Partizani, është rritur edhe tensioni në kampin e kuq, aq më tepër par