999 rezultate për

poshte

Skënder Brataj: Sot u ndjeva i vjedhur, i poshtëruar! Drejtori i Urgjencë Kombëtare Skënder Brataj, ka reaguar ashpër ndaj koncesionarit të parkimit në QSUT, ku teksa paguan
"Pirlo? Një lojtar i madh nuk është medoemos trajner i madh. Gattuso e nisi nga poshtë" Massimiliano Mirabelli, ish-drejtori sportiv i Milanit, foli për Rino Gattuso në një fjalim për mikrofonat e Radio Kiss
Skandali në "El Clasico", komunikimi i gjyqtarëve hedh poshtë vendimin e VAR: S'ishte penallti Një skandal mund të dalë në skenë për “El Clasicon” sipas asaj që shkruan SPORT. Prestigjozja pranë Barcelonës prete
Do luajë CR7 ndaj Barcelonës? Sot dita vendimtare Cristiano Ronaldo postoi të shtunën një foto në “Instagram” ku festonte: “Siiiii”. Dhe për juventinët u duk sikur po
Rama lë nam me maskën, e kthen PS kokëposhtë e inatin ia shfryn qytetarit: Pse s'me the? Kryeministri Edi Rama ka gabuar me maskën pasditën e sotme gjatë një vizite në Farkë. Kryeministri nuk e kishte vërë
Mendoni se Covid-19 është një gënjeshtër? Këtu keni arsyet që e hedhin poshtë Më siguri dhe ju keni dëgjuar shumë biseda si këto më poshtë: "Virusi është thjesht një mjet politik dhe do të zhduke
Mjeku shqiptar në Spanjë hedh poshtë fjalët e Ramës: Maskat e bëra vetë nuk kanë asnjë vlerë! Mjeku Kita Sallabanda i cili zhvillon aktivitetin e tij nw Spanjw tha pwr "Opinion" se në Spanjë, maska është e detyrues
Mos u shqetësoni nga shenjat më poshtë: Thjesht periodat janë rrugës Luhatjet e humorit, irritimi, aknet, dëshira për të ngrënë çokollatë, fryrja, nevoja për të parë filma romantikë njëri p
Lojtari më i paguar i klubit, Arsenali "poshtëron" sërish Ozil Futbollisti gjerman Mesut Ozil mbërriti në Arsenal nga Real Madrid shtatë vjet më parë si një përforcim i madh. Ozil
Testoni nivelin tuaj të inteligjencës! Gjeni përgjigjen e saktë Nëse akoma nuk e keni gjetur zgjidhjen, lexoni më poshtë për përgjigjen: 1/2 arrës së kokosit + 1 mollë + 3 banane =
Rrëzohet rrapi shekullor në Fier, zë poshtë katër makina (FOTO LAJM) Mëngjesin e kësaj të diele është rrëzuar një rrap shekullor në Fier duke dëmtuar 4 automjete. Ngjarja ka ndodhur në p
Barcelona nuk përfiton nga humbja e Raalit, mposhtet nga Getafe (VIDEO) Barcelona ka pësuar humbjen e parë këtë sezon në La Liga. Me rezultatin minimal 1:0, Barcelona ka parë veten të lësho
Shfaqet pa të brendshme poshtë fustanit, modelja e kolme "çmend" kalimtarët (FOTO LAJM) Jordyn Woods u sigurua që të kthente gjithë sytë nga vetja me veshjen nga “PrettyLittleThing” në Hollyëood. Të enjten mb
Gabime të përditshme që ju shkaktojnë rrathë poshtë syve Rrathët e syve i ngjajnë një problemi të pazgjidhshëm. Qindra kremra që në fund s'bëjnë asgjë, nuk janë mënyra e vetme p
Paqe mes Italisë dhe Holandës, Franca nuk fal Kroacinë, Anglia mposhtet në shtëpi (VIDEO) Ndeshjet e sotme të Ligës së Kombeve kanë treguar disa rezultate mjaft interesante, sidomos në Ligën A, ku ndeshen ekipe
Studimi i ri i hedh poshtë të gjitha, teknologjia nuk ndikon në gjumin e fëmijës suaj Koha që fëmijët shpenzojnë para ekranit të smartphoneve apo kompjutereve ka më pak efekt për sa kohë ata flenë, sugjeron
Macja po zbret apo po ngjit shkallët? Mënyra se si mendoni tregon këto detaje nga karakteri juaj Mosnjohja e plotë e vetes është diçka që është më e zakonshme sesa mund të mendoni. Pa dyshim, e gjithë jeta juaj do të
Rovena Stefa thirrje Ramës: Do të vij poshtë shtëpisë të këndoj në vend të këndesit Këngëtarja Rovena Stefa, ishte e ftuar në studion e emisionit “Ftesë në 5”. Qëllimi i ftesës, ishe rrëfimi që ajo bëri n
Rrëzohen raftet e supermarketit, vdes 21 vjeçarja (VIDEO) Raftet e një supermarketi në Brazil kanë rënë mbi njëri-tjetrin në një efekt domino që shkaktoi vdekjen e një punonjësje
Lëvizte lart e poshtë me dy pistoleta në çantë, arrestohet 30 vjeçari në Tiranë Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të armëmbajtjes pa leje dhe shpërndarjes të lëndeve narkotike në doza të vo