999 rezultate për

portugezi

Real Madrid - PSG, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Real Madrid ka marrë një fitore të madhe sonte ndaj PSG me rezultatin 3-1 në "Santiago Bernabeu". Ylli i Real Madridi
Ronaldo pranon Islamin? Gjendet me myslimanë dhe jep selam (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka postuar një video tek e cila gjendet në shoqërinë e dy shokëve të tij. Tëksa njëri prej tyre ka
Perisiç nuk i largohet nga mendja Mourinhos, portugezi do ta tentoj sërish Manchester United nuk heq dorë nga Ivan Perisic. Sipas asaj që raportojnë mediat në Angli, “Djajtë e Kuq”, vazhdojnë
A do të largohet Ronaldo? Portugezi flet me bindje për të ardhmen e tij Cristiano Ronaldo gjatë ditës së djeshme ka pranuar cmimin “MVP 2017” për të arriturat në sport gjatë vitit të kaluar ng
Ronaldo nuk di të pushojë, stërvitet me syrin e enjtur (FOTO LAJM) Ronaldo po kërkon me ngurim rikthimin e tij tek golat.Madje për të arritur tek dopieta ndeshjen e fundit iu desh të derd
Joao Mario kundërshton Interin: Dua të zhdukem, jo të huazohem Ndërlikohen marrëdhëniet mes Joao Marios dhe Interit. Sipas mediave italiane, lojtari është kundër idesë së klubit z
Inter gjen klubin e ri për Joao Marion Sipas radios RMC Sport, portugezi është në negociata për një huazim te West Ham United. Klubit nga Milano tashmë i ka hu
PSG vendos çmimin për anësorin Guedes PSG ka rritur çmimin për mesfushorin portugez, Goncalo Guedes. Skuadra franceze, PSG është e gatshme që të shes portu
Drejt fundit të "serialit" Mourinho - Conte Polemikat mes trajnerit portugez të Unitedit dhe atij italian të Chelseat nuk kanë të ndalur, pasi kanë ardhur në një fa
Edhe sa mund të vazhdojë rivaliteti midis tyre ? Conte i përgjet portugezit Antonio Conte këmbëngul se grindjet e tij me Jose Mourinho janë personale dhe ai "nuk do të harrojë" komentet e bëra nga
Përballja në distancë Mou-Conte vazhdon, portugezi i përgjigjet Pas replikave të ditës së djeshme, Mourinho akuzoi Conten se sillet si “Një palaço në pankinë”, ndërsa trajneri i Chelse
Messi rivalizon Ronaldon dhe në numrin e fëmijëve, jep njoftimin e madh (FOTO LAJM) Që ky është dueli më i bukur në histori për këtë nuk kemi dyshim, por ishte portugezi që e barazoi argjentinasin për num
Rikthehen zërat për arrestimin e Ronaldos, portugezi ua kthen: Unë tani jam i burgosur Kaosi që po përfshinë të gjithë ata futbollistë që marrin rroga të majme nga klubi dhe reklamat e ka futur përpirë dhe R
Troditen marrëdhëniet mes Mourimhos dhe United, portugezi afër shkarkimit Drejtuesit e skuadrës angleze, Manchester United nuk janë të kënaqur me punën që po bën Jose Mourinho Trajneri Jose M
Ronaldo, lojtari që sot shpërdoi rastet e Realit (VIDEO) Barcelona arriti të marrë një fitore mjaft të rëndësishme në El Clasico, duke mposhtur Realin 3-0, në ‘Santiago Bernabeu
Tifozët e Al Jaziras brohorasin emrin e Messit para syve të Ronaldos, portugezi i'u përgjigjet (VIDEO) Provokimi që tifozët i bënë futbollistit më të mirë në botë për vitin 2017, Cristiano Ronaldos ishte ajo që ra në sy mbr
Portugezi shënon golin e dytë personal ndaj Sevillas (VIDEO) Real Madridi ka shënuar edhe golin e tretë kundër Sevillas në "Bernabeu" Goli është shënuar nga Cristiano nga pika e
Në La Liga nuk është as sa Paulinho, por në Ligën e Kampionëve as e gjithë Barcelona nuk është sa ai Beteja e vazhdueshme e Cristiano Ronaldos me Lionel Messin, nuk është ndalur e as që do të ndalet. Portugezi gjatë nd
Nuk mungonte dhe dygolëshi i portugezit, Reali shënon edhe dy gola të tjerë (VIDEO) Real Mdridi ka shënuar edhe golin e pestë kundë APOEL-it. Nuk mungonte edhe goli i portugezit, që pas një krosimi të
Mbarojnë "festat" për Mourinhon, portugezi pranë shkarkimit Muaji i mjaltit ka përfunduar dhe kohët të vështira po shfaqen në dimrin e dytë të Jose Mourinhos në Manchester. Pas