999 rezultate për

portugezi

Mourinho befason: Nuk kam parakontratë me United Ish trajneri i Chelseat, Jose Mourinho ka befasuar të gjithë duke thënë se ai ende nuk ka asnjë kontratë me Manchester U
Tifozi pret 24 orë për të takuar Ronaldon (VIDEO) Cristiano Ronaldo shpesh ndodh të ketë tifoz të çmendur pas tij. Njëri prej tyre ka pritur 24 orë për ta takuar portugez
Ronaldo thyen një tjetër rekord në Ligën e Kampionëve Cristiano Ronaldo ka thyer një tjetër rekord. Portugezi është bërë lojtari me më shumë ndeshje në fazën e eliminimit dir
Cristiano Ronaldo në histori, ja rekordi i portugezit (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo hyn në histori. Sulmuesi Realit të Madridit është bërë sportisti i parë në botë që arrin shifrën e 200
Ja sa do të përfitojë Mourinho te United Jose Mourinho do të jetë pasues i Louis van Gaalit te Manchester United. Portugezi u shkarkua nga Chelsea në fillim të k
Njihuni me skuadrën e re të Mourinhos Jose Mourinho e ka gjetur skuadrën e re për sezonin e ardhshëm në Premier League. Edhe pse lajmi nuk është ende zyrtar,
Mediat britanike, Mourinho refuzon dy herë Realin Duket e pabesueshme, por Jose Mourinho ka refuzuar dy oferta nga Real Madrid. Tabloidi britanik “The Sun” shkruan se
Ideja e çmendur e Perez, ja kush e zëvendëson Ronaldon Gazeta spanjolle "Sport", shkruan se presidenti i Real-it Florentino Perez po mendon për një zëvendësim të ‘çmendur’.
Ronaldo foto të "nxehta" me modelen braziliane (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe super modelja e Victoria Secret Alesandda Ambrossio kanë pozuar së bashku për "GQ magazine". P
Perez: Jam lodhur me Ronaldon Presidenti i Real Madrifit, Florentino Perez tashmë është lodhur me sjelljet e Cristiano Ronaldos. “El Confidencial”
Zidane "blindon" Ronaldon, portugezi nuk ka çmim Cristiano Ronaldo është i patransferueshëm, kështu është shprehur trajneri i ri i Real Madridit, Zinedin Zidane. “Yll
E bujshme nga Anglia, Ronaldo largohet nga Reali Lajme befasuese vijnë nga Anglia në lidhje me të ardhmen e Cristiano Ronaldos. Sipas asaj që shkruan "The telegraph" por
Zidane dhe Ronaldo nuk kanë një marrëdhënie të mirë, ja pse Problemet te Reali duket se nuk kanë fund as pas emërimit të Zinedine Zidane si trajneri i ri i ekipit. Legjenda e klub
Formacioni më i mirë në La Liga, mungojnë Messi dhe Ronaldo (FOTO LAJM) Në La Liga ka mbetur vetëm edhe një javë nga përfundimi i fazës së parë. Portali "Goal.com" ka publikuar formacionin më
12 fotot më erotike në futboll (FOTO LAJM) Herë pas here në futboll ka pasur jo pak herë që janë shkrepur foto, ku dy shokë skuadre, janë aq të dehur nga gëzimi, s
"Plas" humori në internet për humbjen e Realit (FOTO LAJM) Pas humbjes turpëruese ndaj Barcelonës, rrjetet sociale kanë shpërthyer ndaj galaktikëve, duke kritikuar më shumë Ronald
12 bukuroshet e Cristiano Ronaldos (FOTO LAJM) Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, duket se është njeriu më me fat në botë pasi përveç karrierës së suksesshme në
7 trajnerët që mund të zënë vendin e Mourinhos (FOTO LAJM) Jose Mourinho i ka ditët e numëruara te Chelsea. Rezultatet e ndeshjeve të fundit në kampionat dhe në Champions, kanë nd
Calderon realist: Ronaldo mund të largohet “Largimi i Cristiano Ronaldos nga Real Madrid është i mundshëm”.- Këto janë fjalët e ish presidenti të “Los Blancos”, Ra
Ronaldo shënon pas 399 minutash (VIDEO) Cristiano Ronaldo i ka dhënë fund pritjes prej 399 minuta në la Liga duke shënuar golin e dytë për ekipin e tij. kujtojm