999 rezultate për

portokalli

Kurrë mos i hidhni lëkurat e portokallit, ja pse Pasi ta lexoni këtë tekst, lëvoren e portokallit kurrë më nuk do ta hidhni. Është treguar që lëvorja e portokallit ka sh
"Bukra" e "Portokalli"-së feston ditëlindjen, zbuloni moshën (FOTO LAJM) Në spektaklin e humorit "Portokalli", "Bukra" është një nga personazhet që spikat për shpërthimet e saj gjatë përmbysjes
Qumësht apo lëng portokalli, cilin prej tyre duhet të pini gjatë paradites? Për disa njerëz është më e zakonshme që pas zgjimit nga mëngjesi të vrapojnë drejt kuzhinës për të pirë kafenë e parë, p
Aktori i Portokallisë jep lajmin e madh, baba për herë të dytë Aktori i njohur i “Portokalli”, Marin Orhanasi ka dhënë lajmin e madh se do të bëhet baba për së dyti. Lajmin për pub
Aktori i “Portokalli”-së tregon se si humbi virgjërinë (VIDEO) Ai është shndërruar në një ndër aktorët më të pëlqyer të “Portokalli”-së. Olsi Bylyku është bërë i njohur për të gjithë
Kina merr pamjen e planetit Mars, banorët tmerrohen nga ajo që shohin (FOTO LAJM) Një stuhi e madhe rëre ka goditur rajonin kinez të Inner Mongolisë, duke e kthyer ajrin portokalli. Rrugët, ndërtesat
Bie "borë portokalli", habiten qytetarët në mbarë Europën (VIDEO) Njerëzit në Evropën Lindore janë habitur jo pak nga shfaqja e borës me një nuancë portokalli. Video dhe foto të borës së
Fenomeni i rrallë, Europa lindore mbulohet nga "Dëbora portokalli" (FOTO LAJM) Një fenomen i rrallë ka ndodhur në Europën lindore, ku Rusia, Bullgaria, Ukraina, Rumania dhe Moldavia janë prekur nga r
Visjani për audicionin në Portokalli: Kush janë këto plehra? “Unë kam qenë në Portokalli në 2007 dhe jam futur në skenë, ka qenë dhe Agroni, se kam thënë asnjëherë këtë në televizio
Moderatorja ironizon Portokallinë: Ngelët duke na imituar neve të Klanit Imitimet e tij janë me nam, nga politikanët e deri tek personazhet e show bizz-it apo persona jo publikë. Rezart Velesh
Dita kur Kreta u bë portokalli, ishulli grek mbulohet nga pluhuri (FOTO LAJM) Turistët dhe vendasit në Kretë u zgjuan në një skenë surreale të enjten në mëngjes me ishullin grek të pushimeve të mbul
Visjan Ukcenaj rrëfen të pathënat: Hyra në Portokalli por më hoqi Altin Basha (VIDEO) Aktori i humorit Visjan Ukcenaj u bë i njohur falë rolëve të tij në 2XL. Por dalja e parë ose konkurimi i parë i tij nuk
Aktorit i mungon Portokallia: E ndjek edhe në Amerikë Një nga aktorët më të dashur të humorit, Erand Sojli, është shprehur se i mungon "Portokallia", pjesë e së cilës ka qenë
Sulmon hapur Altin Bashën, Gaz Paja drejt largimit nga Portokallia Gaz Paja është një ndër aktorët më të dashur të humorit pa të cilin "Portokallia" nuk do të ishte aq argëtuese. Me nj
Gaz Paja shpreh hapur pakënaqësinë ndaj Altin Bashës: Bën favore sipas tekave 12 vite kanë kaluar gati qëkur Gaz Paja është ngjitur për herë të parë në skenën e ‘Portokalli’ dhe aktori i humorit ndi
Gaz Paja s’duron dot më: Drejtuesit e “Portokalli” bëjnë favore sipas tekave Aktori i njohur i humorit, Gazmend Paja, është shumë i njohur për rolet në "Portokalli". Por i ftuan nw emisionin "Lart
Aktori i Portokallisë thumbon Albanon: Kurohet te pesa Duket se mes aktorit të Portokallisë Rezart Veleshnjas dhe atij të 2XL Albano Bogdo ka një marrëdhënie jo fort të mirë.
Kunati tregon skemën e tmerrit: Si e gjeta Lirinë të vrarë nga nusja (FOTO LAJM) Vazhdojnë hetimet në lidhje me vrasjen e vjehrrës, Lirije Lami në Kamzë nga nusja e saj e re, 21-vjeç. Në polici, Ma
Lajm i mirë për ata që pëlqejnë lëngun e portokallit Ja një lajm i mirë për ju nëse jeni adhurues i lëngut të portokallit. Një studim i fundit tregon se lëngu i portokal
Tmerrohen banorët, nata kthehet papritur në ditë! (VIDEO) Banorët e Uralit në Rusi mbetën të habitur kur nata u shndërrua në ditë për disa sekonda. Fenomeni i pazakontë, i ci