999 rezultate për

portokalli

Aktori i “Portokalli” bëhet baba (FOTO LAJM) Aktori i humorit Erion Isai është bërë baba. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë aktori i "Portokalli" në profilin e tij n
Aktori i "Portokallisë": Martesën nuk e kam në plan Pas mbylljes së sezonit televiziv të “Portokallisë”, aktori Rezart Veleshnja ka nisur pushimet në jug me partneren.
Ja kush është i dashuri sekret i Bukrës së Portokallisë (FOTO LAJM) I dashuri sekret i aktores së shfaqjes "Portokalli", Albana Ferhati është një biznesmen. Djali quhet Ilir Semini nga
Aktori i "Portokallisë" së shpejti baba Aktori Erion Isai së shpejti do të bëhët baba. Me partneren e tij, Ajlin Petrela, aktori dhe regjisori Isai është njohur
Plas gallata në "Portokalli" për stadiumin me kullë (VIDEO) Miratimi i projektit për stadiumin kombëtar nga ana e qeverisë ku parashihet që të ndërtohet edhe një kullë është bërë s
"Portokallia" mbetet vetëm me dy prezantues Eneda Tarifa do të shkëputet përkohësisht nga "Portokallia", kjo për shkak të angazhimit tjetër që ajo ka ndërmarrë.
Policët e "Portokallisë" presin sirianët: S'është Shqipëria “Myslym Shyri” (VIDEO) Policët e "Portokallisë" kanë trajtuar në puntatën e radhës çështjen e sirianëve, një problematikë e cila ka kohë që po
Histori shqiptare/ “Polici i “Portokallisë” pret flokët në errësirë...(VIDEO) Aktori i humorit Florjan Binaj, ka prekur një tematikë problematike në Shqipëri, e cila lidhet me ikjen e dritave. A
Pse duhet të konsumoni lëng portokalli Lëngu i portokallit është në krye të listës së lëngjeve më të konsumuara dhe kurative. Sipas studimeve të fundit rezulto
“Drejtoresha e Tatimeve” drejt martesës (FOTO LAJM) Këtë vit mund të presim një martesë nga aktorja e "Portokallisë", e cila luan rolin e Drejtoreshës së Tatimeve. Delinda
ISIS ekzekuton 5 britanikë dhe kërcënon Cameroonin ISIS ka vijuar fushatën anti-perëndim, këtë herë duke dëftuar se ka ekzekutuar 5 shtetas anglezë dhe se përmes videosh k
Grida Duma-Gjinit të Portokallisë: Je "alpin" me çmim nga Xhelali (VIDEO) Grida Duma, një ndër zërat kritikë brënda Partisë Demokratike, ishte pjesë e Portokallisë “Friend Request”, ku u përball
Ja urimi special i policit të "Portokallisë" Polici i "Portokallisë" është një tjetër personazh, i cili ka uruar të gjithë shqiptarët, duke përcjellë mesazhin se fam
Maskë me portokall për fytyrë të yndyrshme Portokallet janë një frut me shumë vlera ushqyese për organizmin pasi janë të pasura me Vitaminë C, me acid askorbik, me
Aroma e portokallit forcon imunitetin! Aroma e portokallit ka një rol të rëndësishëm në shërimin e një sërë problemesh shëndetsore. Ajo është mjaft e dobishme
Grida Duma në versionin "Portokalli" (VIDEO) Jo në pak raste në "Portokalli" sulmohen figura të spikatura të jetës politike dhe më tej. Në qëndër të vëmëndjes në pun
Efektet e shëndetshme të lëngut të portokallit Lëngu nga portokalli gjendet në krye të listës së lëngjeve që janë më të konsumuara, pasi ai ka një vlerë të madhe ushqy
Ja nuanca e flokëve hit për këtë sezon Ngjyra me nuanca portokalli është ngjyra ideale e kësaj stine. Për të gjithë ato që do e përdorin një ngjyrë të tillë ës
Seria A prezanton topin e ri (FOTO LAJM) Në javët e 9-të në serinë A, do të de butojë dhe topi i ri në Serinë A , i quajtur "Nike Ordem 3 HI-VIS", me të cilin
Aktorja që imitoi Briseida Shehajn: Më mori në telefon, ja cfarë më tha Aktorja e Portokallisë, Delinda Xhupa është e njohur për disa role në spektaklin e humorit, por imitimi i drejtoreshës s