999 rezultate për

popullin

Flasin heronjtë shqiptarë që ndihmuan popullin amerikan nga uragani (VIDEO) Amerika kohët e fundit është tronditur nga disa uragane, që kanë lënë të vdekur shumë persona, dhe kanë shkaktuar shumë
Pas tërmetit, Trump ua përmend Zotin meksikanëve Të paktën 248 persona kanë vdekur pas një tërmeti me magnitudë 7.1, që goditi Meksikën të martën, duke shkaktuar shpërth
PS hedh poshtë projektligjin për plehrat: Vendimin do e marrim me popullin Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, ka reaguar në lidhje nismën për rishikimin e dekoratave dhe për plehr
Zyrtarja e BE'së: Ju lutem miratojeni demarkacionin, bëni diçka për popullin Angelina Eichhorst, Zëvendësdrejtoreshë Menaxhuese për Evropë dhe Drejtoreshë për Evropën Perëndimore, Ballkanin Perëndi
Drashkoviç: Kosovën mund të mos e njohim, por popullin s'mund ta gënjejmë se ajo s'është e pavarur Lideri i Lëvizjes për Ripërtëritje Serbe, Vuk Drashkoviç, po e mbështet thirrjen e presidentit serb, Aleksandar Vuçiç, p
Tinka Kurti flet për tetovarin që u mbyt në Vlorë: Dhimbje e madhe për të gjithë popullin shqiptar (VIDEO) Bashkia e Vlorës i akordoi mirënjohjen, tetovarit hero Benjamin Feratit, i cili u nda nga jeta për të shpëtuar dy vajza
Thaçi uron popullin amerikan 4 Korriku shënon ditën e shpalljes së pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës nga Britania e Madhe, në vitin 177
"Do armatos popullin", Tahiri zbulon video skandalin që sikletos keq Ilir Metën (VIDEO) Dy ditë më parë, presidenti i zgjedhur Ilir Meta lëshoi një deklaratë të fortë nga fshati Rraboshtë i Lezhës duke thënë
"Vodhët e vodhët, tani keni gojë e flisni", Rama le pa fjalë komentuesin Kryeministri Edi Rama i ka kthyer pergjigjen disa prej komentuesve qe e kane thumbuar ne profilin e tij ne Facebook.
Akuzat ndaj Metës, komentuesit masakrojnë Ramën: Do e kërkosh pas zgjedhjeve Përplasja mes Ramës dhe Metës nuk ka kaluar pa u komentuar nga ndjekësit e kryeministrit në rrjetet sociale. Ndërkoh
Kërcënoi me luftë, zbulohet mesazhi i Metës për Demirajn Kreu i Kuvendit Ilir Meta pas vizitës në shtëpinë e kryeplakut të fshatit të dhunuar dje nga 3 persona të maskuar, ka bë
“Tall b*thën me popullin”, Rama e degjeneron keq të moshuarin në Facebook Kryeministri Edi Rama sot ishte në Njësinë 5 në Tiranë. Pas takimit, komentuesit e tij në Facebook e kanë “kryqëzuar
Braçe paralajmëron Bashën: Mos blloko rrugët se do kesh popullin kundër Pas thirrjeve që opozita më në krye Lulzim Bashën ka bërë për protestë dhe për të bllokuar rrugët ditën e hënë, ka reagu
Rusia ndalon aktivitetin e "Dëshmitarët e Jehovait": Janë kërcënim për popullin Gjykata Supreme e Rusisë ka dhënë urdhërin për ndalimin e dëshmitarëve të Jehovait, si dhe ka pranuar kërkesën e ministr
Bejta-Besës: Jam me popullin shqiptar Lëvizja Besa i ka drejtuar një pyetje kreut të Komunës së Gostivarit, Nevzat Bejtës, nëse është me VMRO-në apo me LSDM-n
Tuntev: Deputët e VMRO-së po gënjejnë popullin Deputeti nga radhët e Lidhjes Socia-demokrate të Maqedonisë, Tomislav Tuntev, gjatë fjalës së tij në Kuvend, ka akuzuar
VMRO: LSDM-ja i quan armiq ata që e duan popullin Kanë vazhduar replikat e VMRO-së ndaj Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë për tentativën për krijimin e qeverisë së r
Rama nuk dorëzohet: Askush s'do ta ndalojë popullin të votojë në 18 qershor Kryeministri Edi Rama në “Komunikimin Javorë’, është shprehur se ata që nuk i duan zgjedhjet e 18 qershorit kanë frikë n
Juncker dhe Tusk dënojnë sulmin terrorist në Stockholm Pas ngjarjes në Stockholm të Suedisë kanë ardhur edhe reagimet nga personalitete botërore që dënojnë aktin dhe ngushëllo
Veseli: Politikanët se dëgjojnë popullin, do hartojmë planin e duhur për Kosovën Kreu i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë sot qytetarët kanë parë hendekun e thellë mes qytetarëve dhe asaj çfarë bëjnë poli