999 rezultate për

politika

Turizmit po i merret fryma nga pandemia, Rama mburret për politikat mbështetëse (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama duket se nuk është shumë i njohur me realitetin shqiptar. Në një kohë kur pandemia i
COVID-19/ Mjeku bën për ujë të ftohtë politikanët: A keni fytyrë, ndërgjegje, njerëzi? Situata e pandemisë në Kosovë duket se ka dalë jashtë kontrrollit, ku numri i personave të infektuar që po humbasin bete
Dëshmia: Politika anti-amerikane e Enverit, që la pa zgjidhur çështjen çame Publikohet historia e panjohur e delegacionit shqiptar të kryesuar nga zv/ministri i parë i Punëve të Brendshme, kolonel
Hapsirat shqiptare: Qeverisje pa moral, politika të dështuara, liderë që nuk dorëhiqen Prof. Lisen BASHKURTI Bota shqiptare në hapsirat e saj në Ballkan po përballet me sfidat e tranzicionit të gjatë. Në
“Politika anti-amerikane e Enverit, që la pa zgjidhur çështjen çame”, dëshmia e ish-zëvendësit të Koçi Xoxes Publikohet historia e panjohur e delegacionit shqiptar të kryesuar nga zv/ministri i parë i Punëve të Brendshme, kolonel
Valteri bën akuzën e fortë: Bizneset që kanë lidhje me politikanët mbajnë pishinat hapur Deputeti Halit Valteri i ka kërkuar kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi të ndërhyjë për ndryshimin e aktit normativ që mbyll k
Të kuruara në detaj, njihuni me gratë e politikanëve shqiptarë (FOTO LAJM) Politika në Shqipëri është padyshim një nga temat më të nxehta dhe që shkakton debat kurdoherë. Por edhe pse natyra e
Politikani serb rreh barbarisht me raketë tenisi pronarin e një klinike Lideri i Partisë Liberal Demokrate në Serbi, Çedomir Jovanoviç është përfshirë në akte dhune pasditen e sotme. Mediat
Kalo i zhgënjyer nga politika: Rroftë demon-kracia Mjeku infeksionist Tritan Kalo, që prej fillimit të pandemisë ka qenë shumë aktiv duke komentuar situatat e ndryshme pol
"Shpërthen" mjeku: Politikanët kërkojnë dhoma VIP, ndërsa ne paguhemi 0.69 cent në orë Bluzat e bardha janë në frontin e parë në përballje me koronavirusin, e megjithë lodhjen dhe përkushtimin e tyre, nuk ma
10 momentet më qesharake të politikanëve kosovarë (VIDEO) Gjatë viteve përveç se përfaqësuan popullin, politikanët kosovarë ndër të tjerash gjetën kohë edhe për batuta duke kriju
Nga Rama tek Fatmir Mediu, politikanët shqiptar që kanë ndryshuar emrin I pari është Edi Rama, kryeministri i Shqipërisë. Sipas formularit të vetëdeklarimit në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve
Lila: Ping-pongu i politikanëve është në dëm të futbollistëve, klubet të jenë private Në emisionin “Fair Play” në Syri TV është i ftuar kryetari i Shoqatës së Futbollistëve Profesionistë Shqiptarë, Andi Lil
Dasmë në horizont? Adrola Dushi gati t'i thotë "Po" politikanit kosovar (FOTO LAJM) Adrola Dushi është padyshim një nga modelet më të njohura shqiptare, që gjithmonë fiton vëmendjen e publikut. Prej ko
Më e bukur se të gjithë fëmijët e politikanëve, vajza e Majlinda Bregut mban "fronin" Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më t
Politikani grek: Rama po dëbon grekët nga Himara për të sjellë 30 mijë turq Politikani grek Grigoris Karamelos, ish-ligjvënës Grek, ka folur për çështje territoriale në vendin tonë. "Pasi arrit
Facebook do të etiketojë postimet inflamatore nga Trump dhe politikanë të tjerë Mark Zuckerberg ka njoftuar se Facebook do të fillojë të etiketojë poste inflamatore nga presidenti Donald Trump dhe pol
Koronavirusi prek politikanët, rezultojnë pozitivë kryetarja e Kuvendit dhe ministri i Mbrojtjes Disa zyrtarë të lartë të politikës serbe janë infektuar me COVID-19. Mediat vendase raportojnë se kanë rezultuar poz
SHBA nuk u ndahet politikanëve shqiptarë: Të përgjigjen përballë korrupsionit! Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka publikuar qëndrimin e saj në sinkron me atë të Komisionit t
Popullariteti i Ali Ahmetit, zhduk të gjithë kryetarët tjerë shqiptarë nga anketat Bashkimi Demokratik për Integrim vazhdon të mbetet partia shqiptare me rejting më të lartë në të gjitha anketat e ndrysh