E FUNDIT/ Rekord i zi! 21 vdekje në 24 orët e fundit nga COVID-19
999 rezultate për

policia

Aksidenti i frikshëm, policia "zgjohet" pas 1 jave: Nuk është nipi i kreut të OFL-së Policia e Shtetit ka gjetur kohë që të kundërshtojë lajmet në media rrjetet sociale se shoferi i makinës tip "BMW" që sh
"Më tërhoqën zvarrë", vajza përfundon në spital pasi i grabitën varësen në mes të Tiranës Një 24-vjeçare u sulmua dhe përfundoi në spital, pasi dy grabitës i rrëmbyen asaj varësen. Kanë qenë mjekët e Spitalit t
Një 17-vjeçare në Vaun e Dejës i jep fund jetës në mënyrë tragjike Mbrëmjen sotme një 17 vjeçare i ka dhënë fund jetës duke konsumuar një sasi fotoksinë. Sipas informacioneve, bëhet
Mediat e huaja zbardhin detaje nga sherri i shqiptarëve në Spanjë: E qëlluan 6 herë në trup Ditën e sotme Policia franceze ka arrestuar dy shqiptarë, në Bordeaux, pasi dyshohet se janë autorë të dyshuar të plagos
E tradhtuan komshia, aroma dhe perdet: Policia kap shqiptarin në “shtëpinë e barit” në Angli Policia e Hartlepool arrestoi 25-vjeçarin shqiptar Noni Selenica, i cili kujdesej për një fermë kanabisi në zonë pasi nj
RENEA aksion në Nikël, kontroll banesave të personave me të shkuar kriminale Policia dhe forcat Renea kanë zhvilluar një aksion blic në Nikël të Fushë-Krujës. Mësohet se janë kontrolluar banesa
Kërcet sëpata e pistoleta për një kafe në Babrru Përleshje me sëpata dhe pistoleta në kokë. Kjo është skena e një grindjeje të ndodhur në Babrru, që nuk ka asnjë motiv t
Dhunoi "barbarisht" bashkëshorten, vlonjati i shpëton nga duart policisë Një grua nga fshati Babicë në Vlorë, ka denoncuar bashkëshorin për dhunë fizike ndaj saj. Policia me marrjen e inform
SKANDALI i Policisë me dy standarte: Si mund t’ia hedhë ky kamikaz, vetëm me një gjobë? Javën e kaluar ndodhi një aksident shokues tek Ambasada italiane në Tiranë. Një shofer kamikaze është futur me 150 km
10 vite nga "21 Janari", Artan Hoxha: Rihetimi shpëton varrosjen e dosjes 285 Sot mbushen 10 vite nga 21 janari i 2011-s, kur gjatë një proteste të opozitës së asokohe u vranë në bulevardin ‘Dëshmor
E bujshme! Rikthehet 21 Janari, prokuroria kërkon rinisjen e hetimeve Hetimet për 21 Janarin priten të rinisin sërish rreth 10 vite nga protesta e përgjakshme. Burimet bëjnë me dije se P
"LAMBO": Kapet shqiptari me 5 kilogramë kokainë në Itali Policia italiane ka arrestuar një 35-vjeçar pasi është kapur me 5 kilogramë lëndë narkotike e llojit kokainë. Sipas a
Studentes shqiptare i ndodh e papritura, burri i martuar i publikon momentet intime Një studente me inicialet L. L. ka rënë viktimë e një burri të martuar, me të cilin ajo ka krijuar lidhje për dy vite me
Me armë poshtë sediljes së makinës, arrestohet 23-vjeçari nga Shijaku Një 23-vjeçar nga Shijaku është arrestuar nga forcat “Shqiponja” në Tiranë pasi është konstatuar me armë me vete. I riu
E pazakontë! Kryeplaku doli në protestë për rrugën, policia e gjobit me 5 milionë lekë 5 milionë lekë pasi doli në protestë për rrugën e fshatit Rraja. Policia e Mirditës ka gjobitur me këtë shumë, kryep
I shpëtoi helmimit, ish-kundërshtari i Putin pritet nga Policia në Moskë Lideri opozitar rus, Aleksei Navalny është nisur nga Gjermania drejt Rusisë, ku ai mund të përballet me arrestim. “Un
Kristal dhe marijuanë, kapet shqiptari në kufi me Greqinë Një sasi prej 35 kg 880 gram marijuanë është sekuestruar nga policia greke në kufirin me Shqipërinë. Brenda ne qyteti
Kapet në Kakavijë shqiptari i shumëkërkuar, ishte kërkim për trafik droge në Itali Policia greke ka arrestuar në Kakavijë një shqiptar të shumëkërkuar, i cili po tentonte që të hynte në shtetin helen.
Gjenden të pajetë dy fëmijë në banesë, arrestohet e ëma Në një banesë në Gerlafingen, Kantoni i Solothurnit, policia ka gjetur të shtunën në mëngjes dy fëmijë të pajetë. Bes
Qytetari në Tiranë bën denoncimin e pazakontë që lë pa fjalë policinë: Më vibron krevati Një 49-vjeçar ka lënë pa fjalë Policinë e Tiranës me kallëzimin e tij që në të vërtetë nuk ka zgjidhje. Burime policore