E FUNDIT/ Rekord i zi! 21 vdekje në 24 orët e fundit nga COVID-19
999 rezultate për

policia

"Në gojë të ujkut", i riu hyn të vjedhë në polici Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia e Kurbinit pasi tentoi të vidhte pikën e grumbullimit të automjeteve të blloku
Arsenal armësh në banesë, pas djalit arrestohet edhe babai në Sarandë Policia e Sarandës ka arrestuar personin, të cilit një ditë më parë iu sekuestrua një arsenal armësh dhe municionesh në
U plagos me dy plumba, vdes në spital 66 vjeçari Ka ndërron jetë në spital personi i cili u plagos pak më parë në zonën e Piramidës në kryeqytet. Viktima është identi
Parandalohet tragjedia në Pogradec, policia shpëton fëmijët e mitur Një tragjedi është parandaluar ditën e sotme në Pogradec ku dy fëmijë janë shpëtuar nga Policia. Motër e vëlla, G. Ba
Kampi grek përfshihet nga flakët, humb jetën 6 vjeçari Mbrëmjen e djeshme kampi i refugjatëve në Thivës në Greqi është përfshirë nga flakët. Zjarri i cili ka shpërthyer në
Hodhi kokainën nga dritarja sapo e ndaloi policia, arrestohet 37 vjeçari në Tiranë 6 persona janë arrestuar ditën e sotme në kryeqytet, mes tyre edhe një i ri që hodhi nga makina një pako të dyshuar me k
U vra nga Policia e Shtetit, Meta shkon në shtëpinë e Klodian Rashës Presidenti Ilir Meta ka vizituar ditën e djeshme familjen e Klodian Rashës, i cili u vra nga një efektiv policie në vend
Drogë dhe fara kanabisi, policia arreston 26-vjeçarin në Lazarat Policia e Gjirokastrës ka goditur një rast të veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Gjatë një aksioni të fu
Goditja e bandës italo-shqiptare, policia jep detaje nga operacioni Policia e shtetit ka reaguar lidhur me operacionin "MIRACOLO II" që çoi pas hekurave 33 persona, mes tyre edhe një shqip
Njoftim i rëndësishëm për ata që posedojnë armë gjahu, zbulohet plani i policisë Policia e Shtetit ka ndërmarrë një plan masash për regjistrimin e të gjitha armëve të gjahut që nga viti 1993. Polici
10 të arrestuar për vrasjen e Armando Beqirit, policia ka të dhëna që mund të zbulojnë ekzekutorin Detaje të reja bëhen me dije nga ekzekutimi i biznesmenit shqiptar Armando Beqirit në Islandë. Sipas policisë vendase,
Shtëpi dhe makina: Shkatërrohen 2 grupet italo-shqiptare që trafikonin "të bardhë" me tonelata Policia e Milanos ka shkatërruar dy grupe italo-shqiptare të cilat merreshin me trafikim të lëndëve narkotike. Sipas
Armë dhe shitje narkotikësh, 4 të arrestuar në qytetin e Krujës Katër qytetarë në Durrës janë vënë në pranga për vepra të ndryshme penale. Policia në Durrës ka ndaluar një 30-vjeça
Reperi i njohur shqiptar me shpejtësi skëterrë në rrugë, gjobitet nga policia Reperi i njohur, Getinjo është gjobitur nga policia. Vëllai i Mozzik ka postuar në Instagram fotografinë në të cilën
220 kg drogë në liqenin e Shkodrës, policia malazeze vë në pranga dy persona Në Malin e Zi, Drejtoria e Policisë njoftoi të hënën rreth një operacioni të policisë kufitare që zbuloi, të dielën një
Masakroi ish-dashurën greke në mes të rrugës, kush është shqiptari i arrestuar në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një të ri shqiptar i cili akuzohet se ka qëlluar me thikë ish-të dashurën me origjinë
Digjet makina e deputetit të Vetëvendosjes (FOTO LAJM) Para pak minutash dyshohet se është djegur vetura e deputetit të Vetevendosjes, Mefail Bajqinovci. Rastin e ka konfir
Zhduket Mijallkov, policia s'mund ta gjejë! Zaev kërkon përgjegjësi (VIDEO) Ish shefi i DSK, Sasho Mijallkov me shumë gjasa nuk e mbajti fjalën e thënë. “Me arratisje nuk zgjidhen problemet”,
Kapet 222 kg marijuanë në liqenin e Shkodrës, arrestohen dy malazezë Një sasi prej 222 kg marijuanë është kapur në liqenin e Shkodrës mëngjesin e djeshëm me qëllim kalimin në Malin e Zi.
Kishte me vete 12 mijë lekë të vjetra, çfarë e çoi pas hekurave 28 vjeçarin shqiptar në Itali Policia italiane ka arrestuar një 28-vjeçar shqiptar në një metro pasi u kap me 185 gram marijuanë. I riu u pikas nga