999 rezultate për

pogradec

Tirana me risi në formacion kundër Pogradecit Do të luhet sot ndeshja Tirana- Pogradeci, në kuadër të javës së 11-të të Kategorisë së Parë, Grupi B. Tirana e kreut të
Tragjedi në Pogradec, 67-vjeçarja hidhet nga pallati e gjen vdekjen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Pogradec. Nga raportimet e para mësohet se një grua 67-vjeçare nga fshati Starovë
Nis mbledhja, Rama pret në Pogradec Zaevin (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Pogradec po zhvillohet takimi i parë i përbashkët ndërqeveritar mes Republikës së Shqipërisë dhe asaj t
Seancë e përbashkët e qeverive të Maqedonisë dhe Shqipërisë në Pogradec Qeveritë e Republikës së Maqedonisë dhe Republikës së Shqipërisë sot në Pogradec do të mbajnë takim të përbashkët ndërqe
Pogradeci mbledh qeveritë e Shqipërisë dhe Maqedonisë Qeveritë e Republikës së Maqedonisë dhe të Republikës së Shqipërisë do të mbajnë seancë të përbashkët ndërqeveritare më
Skandal në Pogradec, ndihma sociale nuk ndahet prej dy muajsh Përfituesit e ndihmës ekonomike në Pogradec jan në pritje të ndarjes së atë pak ndihme ekonomike që jepet nga shteti shq
Shembet shkëmbi në Pogradec, bie mbi makinë dhe zë poshtë katër persona Një shkëmb është shembur dhe një masiv shkëmbor ka rënë mbi një makinë në fshatin Proptisht të Pogradecit, duke plagosu
Edhe Pogradeci përfshihet nga përmbytjet (VIDEO) Shqipëria ndodhet nën përmbytje nga rreshjet e shiut që nga dita e kaluar. Ndërsa shumë qytete si Vlora, Fieri, Tira
Zbulohet misteri i fotove të Berishës me fëmijët e Enverit në Pogradec Në 10 dhjetor 2010, dy ditë pas festimeve të 8 dhjetorit, Sali Berisha në një intervistë me Belndi Feziun në TV Klan iu
Arrestohen 5 të rinj në Pogradec, 2 po vidhnin e 3 të tjerë tymosnin kanabis Policia ka vënë në pranga 5 persona në Pogradec. Mësohet se dy prej tyre vidhnin materiale ndërtimi pranë një shkoll
Ra në kontakt me rrymën elektrike, vdes pogradecari Një 68-vjeçar ka ndërruar jetë në spitalin e Pogradecit. Nga raportimet e fundit mësohet se 68-vjeçari ka humbur jet
Udhëtonte në sens të kundërt, arrestohet fieraku pasi si bindet policisë Policia ka vënë në pranga një 39-vjeçar në qytetin e Pogradecit pasi nuk iu bind urdhrave të policisë për të ndaluar pas
Rama mesazh për komentuesit: Mos rrini në kafene, ndiqni shembullin e pogradecarit (VIDEO) Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në “Facebook” u ka dhënë një përgjigje të gjithë atyre qe ankohen se nuk ka pun
Vdes i burgosuri, polici akuzohet për shpërdorim të detyrës Një i burgosur që vuante dënimin në burgun e Zaharisë në Krujë ka ndërruar jetë nga shkaqe që ende nuk dihen. Parapr
Rrahu dhe goditi pronarët e lokalit, arrestohet 26-vjeçari Policia ka vënë në pranga një shtetas i cili akuzohet se ka goditur me sende të forta dy pronarët e një lokali. "Pla
Shkrumbohet plotësisht shtëpia e dy pensionistëve në Pogradec Një shtëpi është djegur plotësisht në Pogradec. Ngjarja ka ndodhur në Leshnicë të Pogradecit dhe mësohet se është djegur
Sherr me leva mes shoferëve në Pogradec (VIDEO) Një sherr i rëndë ka ndodhur në qytetine Pogradecit në mes të rrugës. Videoja më lart është postuar në rrjete scoial
Arrestohet 48-vjeçari sepse aksidentoi këmbësorin në Pogradec Policia ka vënë në pranga një 48-vjeçar pasi ka aksidentuar një këmbësor. Ngjarja në fjalë ndodhi në rrugën Pogradec
Brenda vitit, qeveria shqiptare dhe ajo maqedonase do mblidhen në Pogradec Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në “Facebook”, ka bërë të ditur se mbledhja e parë mes qeverisë shqiptare dh
E mitura nga Pogradeci rrëfen tmerrin: Si më përdhunoi dhe më la shtatzane i moshuari U përdhunua nga fqinji i saj, por vajza adoleshente mban të fshehtë ngjarjen. E vërteta është zbuluar nga infermierja e