999 rezultate për

planin

Hoxha: Do të kërkojmë planin konkret për integrimin në BE Në mbledhjen e qeverisë ministrja Dhurata Hoxha foli për agjendën europiane të Kosovës. Ministrja e Integrimeve Europ
Komuna e Prishtinës tregon planin për stinën e dimrit Me afrimin e stinës së dimrit, komuna e Prishtinës ka bërë edhe përgatitjet e fundit për tu sfiduar me të ftohtit, borë
Demokrati zbulon planin për rrëzimin e qeverisë: S’do djegim Shqipërinë por Ramën Partia Demokratike po organizohet që të nisë atë që ajo e quan revolucionin popullor demokratik me synimin të rrëzojë Ed
LDK tregon planin për rrëzimin e qeverisë Haradinaj Deputetja e LDK-së, Hykmete Bajrami, ka thënë se opozita duhet të organizohet mirë dhe në pranverë të rrëzojë qeverinë H
Tensionet me Veriun, amerikanët prezantojnë aeroplanin më vdekjeprurës në botë (VIDEO) Ushtria amerikane ka marrë pjesë në Seoul ADEX, një ekspozitë vjetore e mbrojtjes në Korenë e Jugut. Sipas asaj që sh
Hakerat e Phenianit vjedhin planin amerikan për vrasjen e Kim Jong-un Hakerat koreano-veriorë kanë arritur të depërtojnë në sistemet e sigurisë së Ministrisë së Mbrojtes së Koresë së Veriut
Administrata Trump shfuqizon planin e Obamas për klimën Administrata Trump do të shfuqizojë planin e ish-presidenti amerikan, Barack Obama për klimën, njofoi sot kreu i Agjenci
Mediat spanjolle zbulojnë planin e fshehtë të Realit për Dybalan dhe Donnarumman Reali i Madridit është duke u përgatitur për revoluzionin verë 2018, ku mendohet të jenë të shumtë emrat që do të përjet
Vllasi: Edhe anëtarë të VV-së janë përfshirë në planin e vrasjes time Janë bërë gati 5 muaj që kur avokati i njohur kosovar, Azem Vllasi u plagos me armë zjarri në banesën e tij. Deri më
Trump propozon planin e tij për uljen e taksave Presidenti Donald Trump propozoi ndryshimin më të madh të taksave në tre dekada, duke ofruar ulje taksash për shumicën e
Real Madrid bën gati planin për talentin gjerman Timo Werner Gjermani Timo Werner ka tërhequr vëmendjen e Realit të Madridit pas paraqitjeve të tij pozitive me Kombëtaren dhe skuadr
Aksidenti i zbulon planin për atentat "të fortit" të Cerrikut (FOTO LAJM) Ka qenë një aksident ai që dyshohet se parandaloi një krim edhe më të rëndë, siç është vrasja. Policia e Cerrikut bë
A do t’a votojë PD Ruçin si kryetar Kuvendi? Paloka zbulon planin Pas mbylljes së seancës së parë plenare të Kuvendit të ri, e cila zgjati pak minuta, në seancën që do nisë në orën 18:00
Real Madrid ka gati planin për De Gean Real Madrid thuhet se është i vendosur të nënshkruajë me portierin e Manchester United David de Gea verën e ardhshme.
Barcelona zbardh planin për Coutinhon, si mund të arrihet tek braziliani Futbollisti brazilian Coutinho mbetet objektivi i verës së Barçës, teksa katalanasit vazhdojnë të kërkojnë zëvendësuesin
Southampton ka gati planin kundër Liverpoolit, përfiton Chelsea Southampton refuzonë të pranojnë shitjen e van Dijk tek Liverpool, ata do të preferonin të merreshin me Chelsean si kund
Juventus bën planin "sikur të largohet Dybala" Sipas La Stampa, Juventus ka gati planin në qoftë se Paulo Dybala përfundimisht largohet nga Juventusi për të luajtur pë
Barça ka gati planin kundër babait të Neymar për €26 mln Barcelona duhet të paguajë te babai i Neymar bonusin për rinovimin e kontratës së brazilianit, të paktën sipas kushteve
Osmani informon Ivanovin për planin "3-6-9" Kryetari i Republikës së Maqedonisë Gjorgje Ivanov sot e pranoi për takim zëvendësministrin e qeverisë së Republikës së
Veliaj zbulon planin e investimeve: Ja si do ta bëjmë Tiranën me 24 orë ujë të pijshëm Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj sigurioi sërish qytetarët se brenda 5 viteve të ardhshme kryeqyteti do të k