999 rezultate për

planin

Horoskopi 17 dhjetor 2019, shenjat me lajme të këqija Dashi Me një sërë planetësh pozitivë në shenjë, pavarësisht nga ndikimi i Hënës, do të keni shumë stimuj në planin pr
Planifikonte sulme terroriste në Amerikë, çfarë vendosi gjykata për shqiptarin Fabjan Alameti, shqiptari 21 vjeçar që banonte në Nju Jork është dënuar me gati pesë vite burg. Më herët ai kishte pranu
Dita e derbit, bllokohen rrugët e Tiranës, policia e kryeqytetit zbardh planin e masave Policia e Tiranës nëpërmjet një njoftimi publik, ka bërë të ditura masat që ka marrë në lidhje me derbin e kryeqytetit P
Rama zbulon planin: Do të detyrohen qytetarët të sigurojnë banesat! Kryeministri Edi Rama tha në mbledhjen e Komitetit të Rindërtimit se shumë shpejt do të bëhet me detyrim sigurimi i bane
PD prezanton planin me tre pika për të riparuar dëmet e tërmetit (FOTO LAJM) Kryetari i Partisë Demokratike ka prezantuar një plan prej tre pikash për të dalë nga situata e rëndë që shkaktoi tërme
Marotta zbulon planin e Inter: “Titulli kampion nuk është objektivi Drejtori i përgjithshëm i Inter, Giuseppe Marotta, në një intervistë dhënë për “Sky Sport 24” ka folur për këtë moment p
Ambasadori rus nxjerr zbuluar planin: Si qëndron e vërteta e Shengenit ballkanik Zbulohen emrat e 7 personave të arrestuar, banorët mbërrijnë tek Drejtoria e Policisë. Prej tre ditësh, një temë e fo
Të përbashkëtat dhe dallimet e LVV-së dhe LDK-së në planin ekonomik Programet ekonomike të dy partive me më së shumti vota në zgjedhjet e parakohshme parlamentare, Lëvizja Vetëvendosje (LV
Horoskopi i të enjtes, shenja që nuk do të ketë fare fat Dashi-Saturni do jete planeti qe do iu ndihmoje ta thelloni edhe me tepër lidhjen tuaj sot dhe te përjetoni sa me shume
Basha i përgjigjet Ramës: Zbato planin që ta kemi nisur, ose hap krahun A do ta pranojë Edi Ramën në zyrë kryetari i PD-së? Përgjigjja e Bashës sot: Nuk është çështje për Bashën dhe për Ram
Daçiç i sigurt: E di planin e Macron-it për Kosovën Kryediplomati i Serbisë, Ivica Dacic i cili po vazhdon me fushatën e tij duke korruptuar me para vendet afrikane që të t
Nuk e donin të vdekur! Policia zbulon planin pas atentatit me 100 plumba në Nikël Marklen Haka, i cili ishte objektivi i atentatit të ndodhur në banesën e tij në Nikël, dyshohet se ishte projektuar për
"Akt terrorist": Partizani zbulon planin e ultrasve të Tiranës me ekskplozivët në stadium Klubi i Partizanit, nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, ka reaguar ashpër në lidhje me incidentin e ndodhur para fil
Në QSUT ndalohen synetlliqet, faturat e sterilizimit e kanë kaluar planin e financimeve Muaj më parë një shkresë absurde mbërriti në spitalet e vendit ku kërkohej të limitoheshin operacionet për shkak të kost
Amerika dërgon "bishën" e ajrit për të shuar zjarret në Amazonë (VIDEO) SHBA-të kanë dërguar aeroplanin më të madh cisternë në botë Boeing 747-400 në shtetin e Amerikës së Jugut, për të fikur
I përfundoi kontrata me One Record, Fero kalon direkt në "planin" e rradhës (FOTO LAJM) Ditë më parë, Fero njoftoi fansat se ka përfunduar kontratën me labelin “On Records”, në të cilin ishte që prej kur fill
Horoskopi 19 gusht 2019 Dashi Dite mjaft e trazuar kjo e sotmja për te dashuruarit. Beni kujdes mos provokoni xhelozinë e partnerit sepse gje
Basha publikon planin për shembjen e Teatrit: Këtu do ndërtohen 6 kulla 200 milionë euro (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha me anë të një postimi në Facebook ka sulmuar kryeministrin Rama duke e quajtur a
Mesazh i fortë i Bashës, zbulon planin e ardhshëm të opoziës (VIDEO) Përmes një videomesazhi në rrjetet sociale, kryetari i PD-së Lulzim Basha ka treguar hapat që do të ndjekë opozita për t
Horoskopi 20 korrik 2019 Dashi Marrëdhënia ne çift do jete edhe me e bukur gjate kësaj dite. Do ruani një komunikim te ngrohte me partnerin tu