999 rezultate për

planet

Astronomët zbulojnë planetin e arratisur që po vjen drejt nesh Nëse e shohim Sistemin tonë Diellor si një familje hapësinore ku Dielli është prindi dhe planetët janë fëmijë me status
Aeroporte, hekurudha e porte! Rama zbulon planet e mandatit të 3-të dhe inatin e paska me kuksianët "Më thonin aeroporti i Kukësit është fantazi po unë ose do ti marr ata që më shajnë, 120 demokratë nga Kukësi që të zbre
Nga refuzimi i puthjeve në publik te planet për fëmijë, Hailey tregon gjithçka për lidhjen me Justin Hailey dhe Justin Bieber kanë realizuar një set fotografik për Vogue Italia dhe kanë zbuluar detaje nga lidhja e tyre 2-
Të dy në Tiranë, zbulohen planet e fundit të Luanës dhe Krenarit (FOTO LAJM) Krejt papritur në fillim të muajit shtator në media qarkulloi lajmi se Luana dhe Krenari i kanë dhënë fund lidhjes së ty
Heqja e Kosovës nga lista e karantinës në Zvicër, sjell shumë emigrantë në vend (VIDEO) Për plot gjashtë muaj, shumë njerëz nëpër botë ndryshuan planet e tyre afatgjata si pasojë e pandemisë COVID-19. Kjo
Luana Vjollca flet për planet e së ardhmes: Dasmë tradicionale apo private? (VIDEO) Tani të ftuarit e "Shiko Kush Luan" nuk do t'i shihni vetëm në ekran, por Luana ka vendour "t'i shfrytëzojë" edhe për ka
Një karrierë jashtë vendit? Nevina Shtylla zbulon planet e saj (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Nevina Shtylla ka vendosur që së fundmi t’i përgjigjet ndjekësve në llogarinë e saj rreth pyetjeve
Nuk bën pjesë në planet e Koeman, Barcelona i ofron Ajax-it shërbimet e Puig Barcelona është e vendosur që të largojë për një sezon Riqui Puig. Mesfushori me të ardhme të ndritur nuk do të ketë
Moska "zgjeron" pretendimet: Afërdita, planet rus Pasi ka përfunduar pretendimet për territore në tokë, Rusia tani ka hedhur sytë nga hapësira dhe ka zgjedhur Afërditën,
Vizitë dhe më pas një qytet i tërë në Mars, planet e afërta të Elon Musk CEO i spaceX, Elon Musk ka një afat kohor se kur shpreson të dërgojë njerëz në Mars. Qëllimi përfundimtar është që ko
Planet e dasmës e deri tek emri i vajzës, flet Ledri Vula (VIDEO) Ledri Vula së fundmi është bërë ndër personazhet më të komentuar në estradën shqiptare. Reperi i njohur është në prit
Do bëhen me bebushe, Ledri tregon planet e dasmës me Sarën Ledri Vula është gati të jetë një baba shembullor! I ftuar tek "E Diela Shqiptare" Ledri, bashkë me familjen e tij folën
"Më thotë llokum me arra", Genta Ismajli rrëfen planet për dasëm me partnerin turk (FOTO LAJM) Genta Ismajli prej kohësh është në një marrëdhënie me biznesmenin turk, Hussein Usta. Ky i fundit nuk ngurron që ta shpr
Emigrantë në makinë, policia i prish planet dy të rinjve në Devoll Dy persona nga Tirana janë arrestuar në Devoll, pasi u kapën duke transportuar tre emigrantë të paligjshëm. Në kudër të
Arrihet marrëveshja, Suarez është i Juventusit Luis Suarez ka arritur marrëveshje t’i bashkohet Juventus. Lajmi bëhet i ditur nga Guillem Balague i BBC Radio teksa
Mbushi makinën me sirianë, policia i prish planet 68 vjeçarit Një 65 vjeçar është arrestuar nga Policia e Kukësit pasi akuzohet për dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit k
Me 18 emigrantë në furgon, policia i prish planet dy të rinjve 2 shtetas janë vënë në pranga nga Policia pasi po transportonin 18 emigrantë të paligjshëm, me furgon, ne kembim te 100
Pas konfirmimit se nuk bën pjesë në planet e Koamen, Suarez nis bisedimet me klubin e ri Luis Suarez ka filluar kërkimin për një klub të ri. Luis Suarez ka zhvilluar bisedime me Inter Miami në lidhje me tra
Po dasma?! Armina Mevlani flet për planet e saj: E shoh veten mami shumë shpejt Blogerja Armina Mevlani ka folur sërish për dasmën e shumëpritur të saj dhe planet për t’u bërë mama. Në një intervis
Suarez dëshiron të qëndrojë te Barcelona, Koeman nuk e ka në planet e tij Prej disa ditësh në mediat spanjolle përflitet për një largim të Luis Suarez nga Barcelona. Sulmuesi uruguaian nuk është