999 rezultate për

pjese

Këngëtari shqiptar pjesë e albumit më të fundit të Ariana Grande (FOTO LAJM) Albert Stanaj ka kohë që i mungon tregut muzikor me prurje të reja. Por siç kishte premtuar, këngëtari i famshëm sapo i
Shpallet lista e këngëve pjesëmarrëse në Festivalit e 59 të Këngës në RTSH Edicioni i 59-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar, hyn në një fazë më konkrete, pasi komisioni për
Chelsea e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj Krasnodar (VIDEO) Pjesa e parë e Krasnodar-Chelsea, e vlefshme për javën e dytë të Grupit E të Champions League, është mbyllur 1-0 në fav
Hoti konfirmon pjesëmarrjen në takimin e minishengenit ballkanik Kryeministri Avdullah Hoti ka deklaruar se do të marrë pjesë në takimin e radhës së liderëve ballkanik për të ashtuquajt
"Miss Kosova 1997", fotot e rralla të Adelina Ismajlit (FOTO LAJM) Nëse ka një këngëtare e cila është e njohur për ekstravagancën që i shkon shumë për shtat dhe me karakterin e fuqishëm,
Jonida Vokshi flet pas nominimit të filmit për “Oscars” Filmi “Derë e hapur” me regji të Florenc Papas është përzgjedhur për të përfaqësuar Shqipërinë në edicionin e 93-të të ç
Nuk ndalet Milani, e nis pjesën e dytë me gol (VIDEO) Milani ka kaluar sërish në avantazh ndaj Romës. Është Saelemaekers ai i cili dërgoi topin në rrjetë sapo filloi pjes
BE-ja në shënjestër dy rusë për sulm kibernetik Parlamentit Gjerman Dy zyrtarët që janë sanksionuar, do t’iu ngrihen asetet dhe nuk do të mund të udhëtojnë në BE. Njëri nga është thënë se
Mbyllen pjesët e para, ja rezultatet e Championsit (VIDEO) Janë mbyllur pjesët e para të Champions League. Bayern udhëheq 2-0 ndaj Atl Madrid me golat e Coman dhe Goretzka.
Reali turpërohet në shtëpi nga Shakhtar (VIDEO) Real Madridi ka pësuar humbje 2-3 nga Shakhtar. Në pjesën e parë, ukrainasit dominuan plotësisht duke shënuar plotë t
Modric realizon supergol, Reali rihap takimin (VIDEO) Reali i Madridit ka ngushtuar në 1-3 rezultatin ndaj Shakhtar. Me fillimin e pjesës së dytë Modric nga distanca reali
Nishanet në këto pesë pjesë të trupit kanë domethënie të veçantë Disa prej nishanëve janë më të mëdha, disa më të vogla dhe gjenden në pjesë të ndryshme të trupit, por pozita e tyre ka
Rama po përçan PD? U bën thirrje militantëve demokratë për të kandiduar si deputet për PS Kryeministri Edi Rama u ka bërë sërish thirrje shqiptarëve të bëhen pjesë e zgjedhjeve duke shprehur dëshirën për t'u bë
Pirlo: Chiesa perfekt për idenë tonë të lojës Andrea Pirlo e nisi mjaft mirë aventurën e tij si trajner edhe në Ligën e Kampionëve, pasi Juventusi ia doli të triumfoj
Përfundojnë pjesët e para të takimeve të Ligës së Kampionëve, ja rezultatet Kanë përfunduar pjesët e para të takimeve të Champions League. Skuadra e Barcelonës ka shkuar në pushim me epërsi pre
Lori Hoxha ndan pamjet nga festa speciale e ditëlindjes: Mbijetova 9862 ditë (FOTO LAJM) Ditën e sotme, trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha, ka mbushur 27 vite nga ardhja e saj në jetë. E para që e u
Barazim shokues ndaj West Ham, ky është reagimi i Mourinhos Jose Mourinho, trajneri i Tottenham, as që mund ta besonte atë që i ndodhi skuadrës së tij në derbin kundër West Ham Uni
Instagram merr masa ndaj VIP-ave, pjesë e hetimeve edhe këngëtarja shqiptare Rrjeti social shumë i përdorur, Instagram ka vendosur të ndalojë shfaqjen e reklamave të fshehura pas një hetimi në Mbre
Arrestohet 44-vjeçari me 4 emra, pjesë e grupit të rrezikshëm në Itali Një 44-vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit me qëllim ekstradimi, i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Sipas polic
Gjykoi Tahirin, konfirmohet në detyrë gjykatësja e GJKKO-së KPK ka vendosur konfirmimin në detyrë për gjyqtaren Flora Hajredinaj, e cila ka qenë pjesë e trupës gjykuese për ish-min