999 rezultate për

pjese

Pjesë e listës KÇK, ndahet parakohe nga jeta gjykatësi i shkallës së parë Tiranë Gjyqtari i Gjykatës së Shkallës së Parë në Tiranë, Martin Deda ka ndëruar jetë. Lajmin e ka dhënë avokati Idajet Beqiri,
Kontroversi Adebayor: S'ma ndjen të bëj bamirësi, bëj e ha ç'të dua Si gjithmonë, kundër rrymës. Emmanuel Adebayor, futbollisti nga Togo, i cili ka qenë pjesë e skuadra të mëdha europiane
Pjesë e grupit mafioz "Ndrangheta", ekstradohet në Itali shqiptari Sot, në aeroportin ndërkombëtar Leonardo Da Vinci, ka përfunduar procedura e ekstradimit të të dyshuarit Ardjan Cekini,
I lidhi dhe i fshehu te rezevuari i karburantit, si shoferi tentoi të kondrabandojë 4 qengjat në doganë (VIDEO) Një automjet është ndaluar në pike doganore të Akapakale që ndan Turqinë nga Siria, ku në brendësi të mjetit u gjetën 4
Pjesë e grupit kriminal, arrestohet turku me nënshtetësi shqiptare Rexhep Ipek, 49-vjeç nga Turqia me nënshtetësi shqiptare, i akuzuar si pjesë një grupi të strukturuar kriminal është arr
Rama paralajmërim gjyqtarëve dhe prokurorëve të 21 Janarit: Vettingu nuk mjafton Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar ndëshkim për të gjithë prokurorët dhe gjyqtarët që nuk kanë dhënë drejtësi derimë
U largua nga "Përputhen", nuk ndalet Fationi: E vërteta dhemb (FOTO LAJM) Pak ditë më parë, Fation Kuqari deklaroi largimin e tij nga "Përputhen". Me anë të një statusi të gjatë në Instastory, a
Dua Lipa, pjesë e ceremonisë së inaugurimit të Joe Biden Pak ditë më parë, u zbulua se ndër këngëtarët që do të marrin pjesë në inaugurimin e Joe Biden si president i ardhshëm i
Disa nga kontratat më të çuditshme të futbollistëve në Evropë Transferimi i një futbollisti me emër nëpër skuadrat e njohura të futbollit të Evropës, përfshin edhe klauzolat në kontr
Stuhia e dëborës godet autostradën japoneze, përplasen 134 automjete (FOTO LAJM) Të paktën 134 makina u përfshinë në një aksident në Japoni të martën, kur një stuhi dëbore goditi një pjesë të autostrad
Interi ndjek shembullin e Juventusit, marketingu sjell ndryshimin e stemës Bota e futbollit po drejtohet gjithnjë e më shumë drejt biznesit dhe marketingu ka dalë në plan të parë për klubet.
Vesa Luma kthehet pas në kohë dhe kujton me mall pjesëmarrjen tek "Ethet e së premtes" (VIDEO) Këngëtarja Vesa Luma është një ndër emrat më të njohur e më të dashur të muzikës për popullin shqiptar, e cila numëron h
10 lojtarët më të vjetër që kanë marrë pjesë në një Kupë Bote Të garosh në një Kupë Bote është arritja më e lartë për çdo lojtar futbolli dhe ta bësh atë në ekipin kombëtar të vendit
Tirana nuk ndalet në merkato, firmos me sulmuesin e kombëtares finlandeze (FOTO LAJM) Tirana ka bërë një tjetër goditje në merkaton e janarit. Klubi kryeqytetas ditën e sotme ka zyrtarizuar nënshkrimin m
Tottenham bën detyrën (VIDEO) Tottenham ka siguruar një fitore me shumë vlera për renditjen e kampionatit duke mundur me rezultatin 3-1 skuadrën e She
Adriana Matoshi i futet politikës, kandidon për deputete me këtë parti (FOTO LAJM) Adriana Matoshi është padyshim një nga aktoret më të suksesshme aktualisht në Kosovë. Ajo është e njohur për shumë role
Kur do të largohet Trump nga Uashingtoni? Presidenti Donald Trump do të largohet nga Uashingtoni të mërkurën në mëngjes, pak përpara inaugurimit të Presidentit të
Temperaturat u ulën shumë, si të pastroni xhamin e ngrirë të makinës Në këto mëngjese të ftohta nuk ka gjë më të sikletshme se mëngjesi, teksa përpiqesh të shkrish akullin në xhamat e makin
"I kërkoj falje Bora Zemanit", konkurrenti largohet papritur nga "Përputhen" (FOTO LAJM) Një tjetër konkurrent i emisionit më të ndjekur në Top Channel 'Përputhen' ka marrë ditën e sotme vendimin e papritur që
Ulen temperaturat, reshje dëbore në pjesën më të madhe të territorit Vendi ynë gradualisht është prekur nga vala e të ftohtit polar që në fillim të kësaj jave kishte përfshirë Evropën. Temp