999 rezultate për

pirro

Pirro Çako: Nëna ime ishte femra më e bukur në Tiranë (FOTO LAJM) Këngëtari i mirënjohur Pirro Çako në një intervistë për median ka deklaruar se nëna e tij ishte një ndër femrat më të bu
Berisha denoncon shefin e policisë: Lejon drogë dhe celularë në burg për të dënuarit Ish-Kryeministri Sali Berisha ka denoncuar shefin e policisë së burgut të Durrësit se lejon futjen e drogës për të burgo
Pas ndarjes nga Pirro Çako, Sisi nuk mund t'i fshijë këto kujtime (FOTO LAJM) U komentua si historia më e pazakontë e showbizit shqiptar, ajo e kantautorit 53 vjeçar Pirro Çako dhe të dashurës së ti
Pirro Çako pranon për here të parë ndarjen me Sisin: Po, jam vetëm dhe i lumtur Pirro Çako është i njohur si një nga donzhuanët shqiptar, lidhjet e të cilët kanë pasur jehonë shumë të madhe në median
Pirro Çako: Ja për çfarë flasim kur shihemi me Invën Pirro Çako, i ftuar këtë mbrëmke në “Xing” me Ermalin ka treguar se ai dhe ish-bashkëshortja, sopranoja Inva Mula, ndon
Merr fund romanca, ja përse u ndanë Pirro Çako dhe Sisi (FOTO LAJM) Historia më e pazakontë e showbizit shqiptar, pikërisht ajo e kantautorit 53- vjeçar dhe të dashurës së tij 24 vite më t
Pirro Çako i jep fund lidhjes me 26-vjeçaren Këngëtari i njohur Pirro Çako i ka dhënë fund marrëdhënies së tij 6-vjeçare, me bukuroshen nga Shkodra, Sisilia. Lidh
Mediat greke: Fitoi Pirro i VMRO-DPMNE-së Mediet greke kanë komentuar zgjedhjet parlamentare që u mbajtën më 11 dhjetor në Maqedoni, duke shkruar se këto zgjedhje
Pirro Dhima “tradhton” sërish, këtë herë Greqinë Pirro Dhima i rikthehet sërish peshëngritjes. I angazhuar kohët e fundit me politikë, si deputet i PASOK, Dhima i rikthe
PD-LSI bëhen bashkë: Përgjimi i zyrtarëve më i rëndë se brekët e Shukriut Në mbledhjen e djeshme të Komisionit të Sigurisë, u zhvilluan debate për akuzat publike, se Policia e Shtetit ka përgjua
Pirro Dhima ka financuar aktivitete që kërkojnë aneksimin e Jugut të Shqipërisë (FOTO LAJM) Zef Kovaçi e kanë lënë mend apo është paguar që të jetë avokati i Pirro Dhimës? Arben LLALLA - Lexova në një media në
Gjyshi i shefit të kabinetit të Bushatit, funksionar i Enverit Përpos mediave shqiptare, duket se edhe mediat greke kanë qënë të interesuara në lidhje me shefin e kabinetit të Bushati
Çuko: Do publikoj pseudonimin e Ahmetajt Një koment i bërë nga ana e këshilltarit për mbrojtjen pranë presidentit Bujar Nishani, ka shkaktuar zemërim tek deputet
Braho kërkon procedim disiplinor për këshilltarin ushtarak të Nishanit Kryetari i Komisionit të Sigurisë Parlamentare, Spartak Braho, me anë të një letre dërguar Ministres së Mbrojtjes, Mimi
Pirro Dhima kur ishte fëmijë (VIDEO) Eshtë publikuar në internet një video e rrallë nga fëmijëria e kampionit olimpik me origjinë shqiptare dhe njëkohësisht
Pirro Dhima, misionari i Mitropolit Sebastianos për aneksimin e Jugut të Shqipërisë Arben LLALLA Pirro Dhima, ish sportist i Republikës së Shqipërisë dhe pas 1991 sportist me ngjyrat e Greqisë dhe ish
Pirro Dhima, servili që po i nxin shqiptarët! nga Dionis Xhafa Kampioni olimpik me origjinë shqiptare Pirro Dhima ka kohë që është edhe pjesë e politikës gr
Pirro Dhima përlotet në TV: Kam frikë për fëmijët. Unë jam mësuar në Shqipëri Kampioni olimpik me origjinë shqiptare dhe njëkohësisht deputet i PASOK-ut, Pirro Dhima, është përlotur teksa e kishin f
Reagon Pirro Dhima: Nuk dua që Greqia të kthehet si në kohën e Enver Hoxhës Deputeti i PASOK-ut në parlamentin grek, me origjinë shqiptare, Pirro Dhima ka reaguar përmes një statusi në Facebook, p
Sejdiu: Marrëveshja e Brukselit si fitorja e Pirros Juristi Korab Sejdiu është shprehur se Marrëveshja e Brukselit në mes Kosovës dhe Serbisë është për shtetin tonë njëjtë