999 rezultate për

pika

Tirana nën "pushtetin" e zjarrit, në flakë pika e grumbullimit të skrapit Një zjarr ka përfshirë një pikë skrapi në rrugën Tiranë-Ndroq, në dalje të Kombinatit. Nuk dihet ende se si është shkakt
LSDM: Me BDI-në kemi rënë dakord për disa pika LSDM ka deklaruar se nga bisedimet e zhvilluara me BDI-në për formimin e shumicës parlamentare dhe krijimin e qeverisë s
Bayerni "makineri", shënon golin e dytë ndaj "Bluve të Londrës" (VIDEO) Bayerni duket se po vazhdon formën e jashtëzakonshme. Bavarezët kanë shënuar dy herë në portën e Chelseas. Fillimisht
U pikas nga pronari i banesës, shqiptari grabitës hidhet nga ballkoni Një shqiptar në Itali u hodh nga ballkoni i banesës, ku kishte shkuar për të vjedhur, në mënyrë që t’i shpëtonte policis
Tiranë vatër e "kuqe", cilat janë tre pikat e nxehta në kryeqytet Janë tre zona në Tiranë të cilat konsiderohen si vatra të "nxehta" të përhapjes së koronavirusit. Lajmin e bën të dit
Super Arsenal, përmbys rezultatin në finalen e FA ndaj Chelsea (VIDEO) Pas golit të avantazhit nga Chelsea, skuadra e Mikel Arteta ka arritur të marrë veten dhe të reagojë. Aubametang do t
Vëllezërit pikasën hajdutin në arën me misër, si ndodhi vrasja në Xhafzotaj Mbrëmjen e djeshme, shtetasi Fiqeri Çalliku mbeti i vrarë i qëlluar me një mjet prerës, nga hajduti që i kishte hyrë në
Tre pika kyçe, zbulohen detaje nga takimet e Yuri Kim me krerët e vendit Ambasada amerikane në vendin tonë ka zbardhur detaje nga takimet e fundit që ambasadorja Yuri Kim ka pasur me presidenti
Harrojeni COVID-19, tre stuhi kërcënojnë SHBA-të Tre stuhi kërcënojnë Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Karaibet këtë fundjavë. Bëhet fjalë për stuhinë tropikale Hanna
Pezullohet nga detyra gjyqtari i KPA-së, Luan Daci Kolegji i Pocaçëm i Apelimit ka pezulluar nga detyra gjyqtarin Luan Daci. Vendimi ka ardhur një ditë pasi gjyqtari u mos
Pikat që mund ta afrojnë Zaevin dhe Ahmetin deri në marrëveshje për qeverinë e re Zgjedhjet parlamentare të 15 korrikut dhanë rezultate të ngushta mes partive politike, gjë që do t’i vështirësojë negoci
Korona transmetohet nëpërmjet ajrit? Çfarë thonë ekspertët Disa shkencëtarë besojnë se ka dëshmi në rritje të transmetimit ajror të virusit korona. Sipas Organizatës Botërore t
Vini re! Meshkujt e horoskopit që tradhëtojnë më shumë Doni të dini se cilat janë shenjat zodiakale të burrave më pak besnikë në dashuri? Lexoni më poshtë: Shigje
Me foton pikante, Sara i bën Ledrit urimin më romantik për ditëlindje (FOTO LAJM) Në ditën e lindjes së reperit të njohur, Ledri Vula, partnerja e tij, Sara Hoxha ka vendosur t’i dedikojë fjalët më të ë
Google Street nxjerr zbuluar djemtë shqiptarë, skena pikante në Tiranë Duhet thënë se kudo rreth botës makina e “Google Street View” ka fotografuar momente nga më qesharaket. Kështu vetëm
Osmani prezanton rezolutën: Të shkarkohet Goran Rakiç Kryeparlamentarja Vjosa Osmani ka propozuar një rezolutë në Kuvendin e Kosovës pas deklaratës së Listës Serbe për situat
Conte kërkon "muskuj" në mesfushë, Interi pikas Kessie Interi nuk ndalet në merkato. Pas Tonalit, zikaltrit kanë si objektiv ta përforcojnë më shumë mesfushën duke u rikthyer
Thertoret kthehen në pika rreziku për koronën, jepet alarmi në Austri Në Gjermani, thertoret janë kthyer javët e fundit në “pikat e nxehta të Coronas”. Por raste infektimesh në fabrikat e më
Tuna bën komentin pikant për klipin e Dafinës, si i kanë marrëdhëniet vajzat? (FOTO LAJM) Tuna dhe Dafina Zeqiri bënë namin në 2010 me super bashkëpunimin e famshëm me 2PO2, “Vibe” që pati mjaft sukses. Mirë
"Si dy pika uji", do habiteni sa shumë ngjajnë këta njerëz me prindërit (FOTO LAJM) Është shumë normale që çdo fëmijë të ngjajë me prindërit. Madje sapo të lind një fëmijë, nis “debati” se tiparet e kujt