999 rezultate për

personazheve

Sozitë e personazheve të njohur që do t'ju bëjnë t'i shihni dy herë (FOTO LAJM) Shpesh shohim se si njerëz të skajeve të ndryshme në botë ngjasojnë shumë me njëri-tjetrin. Qofshin të famshëm ose jo
Ja puthjet më të sikletshme të personazheve të njohur! (FOTO) Të jesh vip ka edhe anët e veta "negative". Në fotot e mësipërme kemi përzgjedhur disa nga puthjet më të sikletshme të
Ja si ndikon gjeometria në dashurinë apo urrejtjen tuaj kundrejt personazheve të filmave Gjeometria luan një rol shumë të rëndësishëm në kinematografi si dhe në rolin e manipuluesit tek audienca. Me anë të
Studim/ Filmat vizatimorë shtrembërojnë realitetin Duke University, ka hedhur një këndvështrim ndryshe mbi filmat vizatimorë duke i konsideruar jo të përshtatshëm për tu n
Madonna në sulm ndaj personazheve të famshëm Madonna mbetet një ndër artistet të cilat nuk ngurojnë të kritikojnë. Ajo është ndalur tek fama dhe të qënurit artistë,
Ja se deri ku arrin fantazia e këtij djaloshi Nëse mendoni se ky djalosh nuk është aspak i talentuar, vërtetë e keni gabim. Ja se çfarë është ai i aftë të bëjë për t'
Personazhet e famshëm që bëjnë tifo për Realin ... ose Barçën (FOTO LAJM) Fama e Barcelonës dhe realit është e madhe në të gjithë botën. Dy skuadrat e mëdha spanjolle kanë bërë për vete edhe yje
Para dhe pas ndërhyrjeve, VIP-at me silikon (FOTO LAJM) Mesa duket, për të qëndruar sa më gjatë në tregun muzikor dhe jo vetem, duhet të sakrifikosh me operacionet plastike. Të
Materazzi motivon Partizanin para sfidës me kampionët (VIDEO) Partizani i ka shfrytëzuar të gjitha mundësitë për të karikuar skuadrën në prag të super ndeshjes së sotme ndaj kampion
ǒrrënjosja e oligarkisë ose… fundi i lojës politike të “tre personazheve” me “dy karrige pushteti”… Nga Kastriot Islami Në 1 shkurt 2014, në Mynih, Sekretari amerikan i shtetit John Kerry, bëri me dije se “rrezik
Eminem sulmon Rita Orën (VIDEO) Eminem është shumë i drejtëpërdrejtë me kolegët e tij, madje nuk e ka aspak problem që edhe ti ofendojë. Reperi i famshë
Vetëm në katër minuta imiton 100 personazhe të ndryshme (VIDEO) Brian Hull është imituesi i cili arrin të imitojë 1000 karaktere të ndryshme, që janë pjesë e personazheve të filmave të
Ja shndërrimi i personazheve të show-bizit (FOTO LAJM) Yjet e show-bizit që kalojnë në tapetin e kuq, shpesh kthehen në vëmendje edhe për veshjet që imitohen shpesh nga artist
Ja fotot e rralla të personazheve të famshëm Ju intereson të dini se si kanë qënë disa personazhe të cilët sot janë kthyer në VIP-a? Padyshim jeta e tyre ka ndryshua
Manipulojnë fansat, zbulohen fotot e personazheve të BB 7 Ndërsa banorët e "Big Brother" po argëtohen pa masë ndërsa kanë lënë pas armiqësitë, më të nxehur janë fansat të cilët k
Paris, Ibra "përjetësohet" në dyll (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimoviç është një prej personazheve më të dashur në kryeqytetin e Francës dhe për këtë arsye bomberi i Paris
Udhëtim në kohë, ja sozitë e yjeve në të kaluarën (FOTO-LAJM) Ndonjëherë është e çuditshme se si disa njerëz ngjajnë me të tjerë. Ka edhe nga ata që besojnë tek rimishërimi. Kjo ësht
Personazhet dhe ngjarjet e mijëvjeçarit (VIDEO) Nga Shtetet e Bashkuara, Evropa, Azia dhe Afrika, fotot e rralla që shihni në video i përkasin disa nga personazheve por
Kur Çiljeta ishte 16 vjeçe (FOTO LAJM) Çiljeta Xhilaga ka postuar së fundmi në profilin e saj në "Facebook" disa foto, në kujtim të adoleshencës, kur dhe hodhi
Top 10 yjet më sexy me bikini (FOTO LAJM) Rihanna ka trupin më të mirë për bikini, midis të gjithë personazheve të tjerë, të paktën sipas një sondazhi të "The Sun