999 rezultate për

perfunduar

Skandal edhe në Shkodër, më shumë vota se votues pa dalë ende rezultati final Ndërkohë që ka më shumë se 2 orë që ka përfunduar procesi i numërimit të votave në Shkodër i cili ka nxjerrë fitues kand
Korçë, ka përfunduar numërimi për 75 nga 167 kuti votimi Në Korcë deri më tani janë numuruar 75 kuti nga 167 në total. Kandidati i PS-së Sotiraq Fillo është drejt konfirmimit me
Përfundon numërimi i votave në disa prej Bashkive në vend, kush janë fituesit Prej orës 21:00 ka filluar numërimi i votave për kryetarët e rinj të bashkive. Deri më tani janë shpallur fituesit në Pu
POGRADEC/ Çelës shkollave të kthyera në KZAZ, arrestohen 2 punonjësit e bashkisë Janë arrestuar dy policë të bashkisë së Pogradecit për pengim të zgjedhjeve. Në pranga kanë përfunduar 61-vjeçari S.
Këni përfunduar pushimet, por s’dini nga t’ia nisni punës, ndiqeni këto rregulla Jeni ulur para kompjuterit, prej nga ku kanë dalë dhjetëra pune prej teje e krejt papritur , tani pas pushimeve s’di ng
Hysaj: Koha ime te Napoli ka përfunduar Elseid Hysaj, kritikoi ashpër ish-trajnerin e Shqipërisë, Kristian Panuçi, ku në një intervistë për "Supersport", flet e
Serbët arrestojnë një shqiptar nga Kosova Autoritetet e policisë kufitare të Serbisë dyshohet se kanë arrestuar të mërkurën një 46 vjeçar nga Kosova. Mësohet s
Geci kthehet nga Turqia Pas lajmeve se është urdhëruar arrestimi i tij, Sabit Geci, ish-komandant i UÇK-së, ende pa përfunduar mjekimin, është d
Nuk i bindet Guardiolës, Manchester City nxjerr Sane në shitje Manchester City është gati të shesë Leory Sane në vërë. Sipas The Sun mendohet se mardhënjet mes gjermanit dhe spanjolli
E përfunduar, Reali bën goditjen e dytë Reali i Madridit do të kryejë një fushatë të jashtëzakonshme përforcimesh këtë verë dhe përforcimi i parë ka ardhur, sip
Arrestohet "Daja" i grabitësve të Rinasit (FOTO LAJM) Ka përfunduar në pranga autori i gjashtë pas grabitjes së rreth 6 mln eurove në Rinas, pasditen e 9 prillit të këtij vit
KSHZ-ja ka përfunduar të gjitha përgatitjet për zgjedhjet Presidenciale në Maqedoni Sonte në mesnatë fillon heshtja zgjedhore dhe deri të dielën në ora 19:00 kur mbyllet votimi, nuk duhet të ketë aktivite
Videoja e sherrit mes Salianjit dhe Gjonit, si nisi gjithçka për të përfunduar tek grushtet (VIDEO) Emisioni i mbrëmshëm "Open" i Eni Vasilit u shoqërua me përplasje të forta verbale dhe më pas fizike mes deputetit të LS
Solskjaer: Messi bëri diferencën, pas golit të dytë ndeshja kishte përfunduar Ole Gunnar Solskjaer pranon se Barcelona ishte më e mirë në dy ndeshjet ndaj Manchester United. Djajtë janë eliminua
Spalletti: Avantazhi ynë i madh është prapavija solide Luciano Spalletti thekson se Frosinone i ka kujtuar Inter-it se asgjë nuk ka përfunduar në luftën për një vend mes katër
Zbulohet prapaskena, Piatek mund të ishte i Napolit Milani ishte skuadra me fat, që arriti të sigurojë e para shërbimet e Piontekut dhe me këtë drejtuesit e skuadrës mund t
Manchester United fiton me rezultat të ngushtë përballë Watford (VIDEO) Djajtë e Kuq kanë arritur të marin një fitore mjaft të rëndësishme në rrugën për një vend në Champiosn League. Goli i
Asgjë nuk ka përfunduar rreth largimeve nga MEPJ, zbulohen emra të rinj Lëvizjet në trupin diplomatik shqiptar, kanë prekur një numër të konsiderueshëm përfaqësish te vendit tonë në botë. Në t
Kamioni del nga rruga duke shkaktuar trafik më pas tek Hani Elezit Një kamion ka përfunduar jashtë rrugës në aksin rrugor Hani i Elezit-Paldenicë. Sipas disa fotografive të publikuara
Punonjësit kapen duke kryer s*ks në zyrë, pamjet bëhen virale (VIDEO) Dy adoleshentë kanë kapur një moment të sikletshëm teksa dy punonjës të një kompanie në Tesco, janë filmuar duke kryer m