999 rezultate për

perfundimit

Ja arsyeja kryesore përse zihen çiftet dhe çon lidhjen drejt përfundimit Nëse mendoni se llogaria juaj bankare nuk ka të bëjë fare me marrëdhënien tuaj, mendohuni dhe një herë !! Kur ka qenë zë
Hoxha thirri ezanin, veprimi i këngëtarit në sheshin "Skënderbej" u duartrokit shumë (VIDEO) Mbrëmë në sheshin "Skënderbej" u mbajt koncerti i radhës me rastin e përfundimit të punimeve në të, ndërkohë që ishin të
Numërimi në Prizren drejt përfundimit, kjo është renditja e subjekteve politike Deri më tani janë numëruar 99.08 për qind të votave në Komunën e Prizrenit, nga të cilat koalicioni PDK-AAK-NISMA (PAN)
Veliaj: Drejt përfundimit të rikualifikimit urban të bllokut te "Vëllezërit Huta" Një tjetër lagje në kryeqytet ka tashmë rrugë, trotuare, lulishte dhe hapësira çlodhëse e argëtuese për fëmijë. Bashkia
Prapaskena/ Moggi ngushëlloi lojtarët e Partizanit pas barazimit Flamurtari dhe Partizani ndanë nga një pikë secili dje në sfidën e zhvilluar në Vlorë, një barazim (1-1), i cili në fakt
Tension pas ndeshjes Partizani- Kukësi, tifozët sherr jashtë stadiumit (VIDEO) Pas përfundimit të ndeshjes Partizani-Kukësi në barazim me rezultatin 1:1 tifozeria e saj është përplasur jashtë stadium
Ja çfarë thotë Ramush Haradinaj pas përfundimit të seancës (VIDEO) Pas daljes nga gjykata, Ramush Haradinaj ka thënë para mediave se nuk e njeh juridiksionin e Serbisë dhe se e vërteta pë
Juventus dhe Milan sfidë edhe në merkato Sonte në mbrëmje do të luhet super sfida mes Juventusit dhe Milanit, por dueli mes tyre po zhvillohet edhe në merkato.
Reali këmbëngul për yllin e Chelsea-t Zinedine Zidane dihet prej kohësh që adhuron Eden Hazard, por transferimi i tij m un të realizohet në verë. Lajmi bëh
Casillas zbulon se çfarë i tha Buffoni pas përfundimit të sfidës Dy legjendat e portës, Iker Casillas dhe Gianluigi Buffon u përballën mbrëmë në Ligën e Kampionëve, teksa fitues doli së
Maqedoni/ Plagosen 6 policë, tentuan të ndalojnë sherrin mes tifozëve Gjashtë pilicë kanë përfunduar të plagosur si pasojë e tentativës për të ndaluar një sherr masiv mes tifozëve pas përfun
Djali i ish-deputetit të PS shtypi policin 3 ditë pas përfundimit të dënimit Vetëm tre ditë pasi kishte përfunduar dënimin dhe pikërisht po në atë vend ku ishte arrestuar për drejtim automjeti në g
Thaçi me besim se kriteri për vizat do përmbyllet me sukses Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është shprehur i bindur para medieve se Kosova po vepron në rrugën e duhur për libe
Befason Rama/ Ja çfarë përfiton drejtori i Policisë së Shtetit pas mandatit Mesa duket edhe kreu i Policisë së Shtetit do të ketë të njëjtat privilegje si kryeministri dhe presidenti. Bëhet fjalë
Realizohet dëshira e Guardiolës, transferon një super talent Dje e shprehu dëshirën, ndërkohë që sot mediat gjermane konfirmojnë se është realizuar. Po flasim për Pep Guardiolën, i
Han: Lajme të mira vijnë nga Maqedonia Komisioneri për negociata e për zgjerim i Bashkimit Europian Johanes Han, përshëndet marrëveshjen midis katër partive po
Prekëse/ Yllit kroat i vdes babi, e merr vesh pas ndeshjes (FOTO LAJM) Ylli i përfaqësueses së Kroacisë, Darijo Srna, ka marr SOT lajmin më të hidhur të jetës së tij, e kjo ka ndodhur pikëris
Ibrahimovic futbollisti më i mirë i vitit në kampionatin francez Zlatan Ibrahimovic e mbyll në mënyrën më të mirë të mundshme aventurën në kampionatin francez. Ylli suedez është shpall
12 futbollistët që kanë fituar më shumë trofe në karrierën e tyre (FOTO LAJM) Kampionatet janë drejt përfundimit në këtë sezon, teksa nga kampionatet e mëdha vetëm PSG-ja është shpallur zyrtar isht
Ja si po transformohet "Unaza e Vogël" e Tiranës (FOTO) Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj në llogarinë e tij në Facebook ka postuar disa foto ku thotë se "Unaza e Vo