999 rezultate për

perfundimit

Putin telefonon menjëherë Khabib Dueli i zhvilluar në Las Vegas mes irlandezit Conor McGregor dhe rusit Khabib Nurmagomedov ishte një spektakël i vërtetë
Modric: Pas botërorit nuk mund të luaja Mesfushori i Real Madrid, Luka Modriç po kalon një periudhë ëndërrash me madrilenët. Pas triumfeve të një pas njëshme në
​5 persona vdesin gjatë një rrëmuje në stadium Pesë persona janë vrarë dhe shtatë të tjerë janë lënduar gjatë një rrëmuje në një stadium në Angola, pas një ndeshjeje t
Karius bëri gabime trashanike, shikoni çfarë i tha Bale pas përfundimit të finales Loris Karius ishte një nga protagonistët e finales së Uefa Champions Leagues midis Liverpulit dhe Realit të Madridit në
Ky është emisioni i ri i Arbana Osmanit, ku do të transmetohet? Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka qëndruar jashtë kamerave për një kohë të gjatë, që pas përfundimit të emisionit “
Blerta tregon edhe sa hapa ngelën për liberalizimin Kryetarja e Komisioni për Integrimet Evropiane të Kuvendit të Kosovës, Blerta Deliu ka thënë se votimi në Parlamentin Ev
Laçi rihap ndeshjen ndaj Skënderbeut Laçi ka rihapur ndeshjen ndaj Skënderbeut. Kurbinasit kanë shënuar golin e dytë ndaj Skënderbeut me anë të Xhixhas.
Marrëveshja drejt përfundimit, Rama takon Cipras në Londër Pavarësisht se mediat greke deklaruan se marrëveshja Shqipëri-Greqi kishte "ngrirë", shenjat nuk duken të tilla. Kry
Juventus afër përfundimit të marrëveshjes me Emre Can Mediat në Itali raportojnë se Emre Can do të bashkohet me Juventusin nga Liverpooli para fundit të javës. Mesfushori
Dua Lipa kapet mat! Kalon natën me yllin e Realit të Madridit (FOTO LAJM) Dua Lipa shkëlqeu me performancën e saj në finalen e Champions League 2018, e cila u mbajt në Kiev. Ajo u vlerësua s
Edhe sot negociata, mister se çfarë po ndodh Pas gjashtë orë bisedimesh me dyer të mbyllura në selinë e Kombeve të Bashkuara në Nju Jork ka përfunduar takimi mes min
Koalicioni 5 Yjet dhe Lega, drejt përfundimit plani qeveritar Lëvizja 5 Yjet dhe Lega pothuajse kanë përfunduar planin qeveritar, për një qeveri që do të përbëhet nga dy forcat popul
"Griezman nuk vlen 100 mln euro" Mbrojtësi i Atletico Madridit, Felipe Luis ka vlerësuar si më tëlartë çimin e bashkëlojtarit të tij, sulmuesit francez
Juve ngel thatë, Saviç është lojtari i ri i Mancheter Unitedit Sipas raportimeve të “The Sun”, Milikoviç-Saviç do të bëhet lojtari më i ri i Mançester United. Marrveshja është arr
Drejt përfundimit, Afrona publikon fotot e shtëpisë ku do të jetojë me Bleron (FOTO LAJM) Po bëhen gati për të nisur një jetë të përbashkët dhe për këtë, u ble edhe një apartament i ri për dyshen e famshme.
Rruga Shkup-Tetovë drejt përfundimit, do të udhëtohet pa pagesë rrugore Së shpejti do të përfundojë edhe rikonstruimi i rrugës Saraj-Grupçin-Zhelinë, apo siç njihet “rruga e vjetër Shkup-Tetov
Lekaj tregon datën e përfundimit të rrugve në Drenicë Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, ka thënë sot, me rastin e fillimit të punimeve të rrugës Klinë e Epërme – Komoran
Keidi Bare merr dy kartona të verdhë brenda 15 minuta lojë dhe ofendon keq arbitrin Keidi Bare, u ndëshkua dy herë me karton të verdhë në sfidën që Atletico Madrid B, luajti përballë Deportivo La Coruna B
Sot do të arrestohet Basha dhe Kryemadhi? Zbardhet urdhri i prerë i policisë Pavarësisht se Policia e Shtetit i ka konsideruar jo të ligjshme protestat që po zhvillon opozita ditën e sotme, oficerë
Sllovenia drejt zgjedhjeve të parakohshme Kryeministri i Sllovenisë, Miro Cerar i ka dorëzuar sot zyrtarisht postin e tij presidentit Borut Pahor, i cili vendosi