999 rezultate për

perfol

Xheni nis një lidhje të re! Darkë romantike me të dashurin Xheni dhe Bernardi janë dy ish-banorët më të përfolur të “Big Brother”. Pasi i dhanë fund lidhjes së tyre ata janë përfo
Veshjet e Melania Trump që u përfolën shumë këtë vit (FOTO LAJM) Veshjet e Melania Trump kanë qenë ndër temat më të diskutuara gjatë këtij viti në fushën e fashion-it, madje etiketa që
Menduam se u ndanë, Eni Koçi sjell surprizën e re Këngëtarët Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj tashmë prej kohësh janë duke shijuar lidhjen e tyre. Por duhet thënë se pava
Këto janë dy propozimet e përfolura për emrin e Maqedonisë Janis Butrais thotë se “Republika e re e Maqedonisë” ose “Maqedonia veriore” janë zgjidhje të pranueshme për kryeministr
U përfol për një lidhje me Habilajt, reagon deputetja e PS-së Deputetja e Partisë Socialiste Elona Gjebrea është akuzuar se ka një lidhje me Habilajt dhe gjithashtu ish-zv.ministrja
Veshjet më të përfolura të Melania Trump (FOTO LAJM) Melania Trump dhe njëkohësisht edhe gruaja e parë e shtetit në Amerikë, gjithmonë shkakton diskutime me veshjet e saj.
E dekoruar me 10 mijë drita dhe bredh gjigant, kjo është shtëpia më e përfolur (FOTO LAJM) Rreth 10 mijë drita, një pemë gjigante krishtlindjesh, dy arrëthyes dhe një skenë me drita shumëngjyrëshe, kjo shtëpi de
U përfol se është lidhur me Shpat Kasapin, reagon Rovena Stefa (FOTO LAJM) Një fotografi që Rovena e hodhi në Instagram ka ngjallur dyshime për një lidhje të mundshme mes saj dhe këngëtarit Shpat
U përfol për largimin e saj nga Klani, Vera dhe Alketa sjellin bashkëpunimin më të ri Tv Klan do të sjellë sërish një projekt të ri shumë interesant. Me produksionin e Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut,
U përfol se do fitonte festivalin në RTSH, Arilena thyen pritshmëritë Dhjetori po afron dhe bashkë me të dhe festivali i fundvitit në RTSH. Festivali i fundivitit ka një rëndësi të madhe sep
U përfol se do martohej, këngëtarja sqaron të vërtetën Fjolla Morina, ditët e fundit është vënë në qendër të mediave e portaleve pas suksesit të dy projekteve të reja që ka sj
U përfol se anuloi dasmën, këngëtarja tregon se gjithçka ka marrë fund Pak muaj më parë, në maj, Big Mama pranoi se ishte e lidhur me dikë, pa dhënë më shumë detaje. E tillë ka qenë gjithmonë
Banorja më e përfolur e BB publikon fotografi nudo (FOTO LAJM) Ajo është një nga ish banoret më të përfolura të Big Brother 9. Edhe pse nuk ishte pjesë e lojës që prej fillimit ajo m
Ema Andrea për zhveshjen në skenë: Është përfolur me shumë profesionalizëm Shkaktoi shumë bujë shfaqja “Nëna dhe fëmija”, nën interpretimin e aktores Ema Andrea, në rolin e nënës. Rrjetet soci
U përfol se e shkarkoi Rama, drejtoresha e Hipotekave sqaron të vërtetën Drejtoresha e Hipotekave, Blerina Doracaj ka mohuar të jetë shkarkuar nga detyra. Gjatë pasdites mediat online publik
U përfol për stolin e Milanit, reagon trajneri Trajneri i Sporting Lisbonës, Jorge Jesus ka hedhur poshtë idenë se ai mund të bëhet trajneri i ardhshëm i Milanit, duke
Putin ka gati “SATAN 2”, armën që mund të "mashtrojë" çdo sistem të mbrojtjes të Perëndimit! Arma e super përfolur e Vladimir Putinit pritet të testohet para fundit të vitit. “Satan 2” apo RS-28 do të testohet
U përfol se dorëzoi shiritin e kapitenit,reagon vet Bonucci “Një nga mbrojtësit qendrorë më imponues dhe teknikisht ndër më të mirët në botë. Aftësitë e tij udhëheqëse e ndihmuan J
Çiftet e VIP-ave që u ndanë për t’u bashkuar sërish Yjet shqiptare gjithmonë janë në qendër të vëmendjes së publikut dhe medieve rozë. Përveç karrierës së tyre, ata gjit
U përfol per lidhjen me Klea Hutën, shpërthen Elgit Doda (FOTO LAJM) Pasi e mohuan vazhdimisht lidhjen e tyre, vetëm dy ditë më parë, Elgit Doda dhe Klea Huta më në fund pranuan se janë çif