999 rezultate për

pepe

Pepe refuzon Arsenalin për Monacon Ish mbrojtësi i Real Madridit nuk dëshiron të luaj për Arsenalin. Sipas L’Equipe, ish mbrojtësi i Real Madridit, Pepe
Ish ylli i Realit pranë Monacos Ish mbrojtësi i Realit të Madridit, Pepe është shndërruar në objekt dëshirash për shumë skuadra europiane, në këtë periu
Çmendet Arsenali ofron 75 milion euro për talentin e Lillës Arsenali është gati të beëjë cmenduri në merkato teksa ka shigjetuar talentin e Lille Nicolas Pepe. 23 vjeçari vojon
Messi bllokon transferimin e Pepes te Barcelona Sipas Don Balon, Lionel Messi ka bllokuar transferimin e ish mbrojtësin të Real Madridit, Pepe në "Camp Nou" gjatë merka
Pepe konfirmon largimin nga Besiktasi Mbrojtësi portugez, Pepe i është shkëputur kontrata e tij nga Besiktasi, me klubin nga Stambolli që janë në proces të li
Besiktas në krizë financiare, Pepe pranë largimit Te skuadra e Besiktas sikur të mos mjaftonin rezultatet negative në fushën e lojës tani ekipi nga stambolli po kalon një
Vëllai i Blerta Pepës tregon pengun nga humbja e së motrës Ermal Pepa, vëllai i Blerta Pepës që humbi jetën një vit më parë, ka treguar së fundmi pengun për humbjen e së motrës. I
I lidhur me Albën, por Albi Nako nuk i reziston dot Klaudia Pepës Ndarja e Albi Nakos dhe Klaudia Pepës ka qenë një nga më të bujshmet në shoëbiz-in shqiptar. Megjithatë edhe pas nda
Napoli gjen zëvendësuesin e Pepe Reinas Tashmë skuadra e Napolit e ka gjetur portierin që do të mbrojë portën e skuadrës për sezonin e ri. Bëhet fjalë për p
“Po ça je ti mi goc”, këngëtarja e njohur reagon për Klaudian Pepën Ndarja e Albi Nakos dhe Klaudia Pepës ka qenë një nga më të bujshmet në shoëbiz-in shqiptar. Megjithatë edhe pas nda
Zyrtare: Pepe Reina lojtar i Milanit (FOTO LAJM) Milani ka konfirmuar se ka transferuar portierin spanjoll, Pepe Reina. Ai i është bashkuar Milanit si lojtar i lirë,
Legjenda e Anglisë shpërthen ndaj Pepes: Është i çmendur Pepe është shndërruar në objekt të talljeve pas përfundimit të ndeshjes mes Portugalisë dhe Marokut në Grupin B të Kampi
Legjenda angleze i acaruar me Pepen, e ofendon rëndë (VIDEO) Ndeshja midis Portugalisë dhe Maroku u vendos nga një gol i Ronaldos që në minutën e katërt. Teksa skuadra e Marokut
Pepe është një "pis" i vërtetë, shikoni çfarë bëri sot (VIDEO) Mbrojtësi portugez, Pepe konsiderohet nga lojtarët që veprojnë "pisët" në fushën e lojës duke mos përdorur vetëm këmbët
Nora kopjoi Klaudia Pepën? Si qëndron e vërteta e klipit të ri Nora Istrefi, është këngëtarja më e pëlqyer nga publiku kohëve të fundit. Këngët e saj janë bërë hite dhe pëlqehen s
Pepe Reina konfirmohet te Milani Milani këtë merkato po përballet me shumë vështirësi, pasi UEFA ka nën vëzhgim klubin italian dhe e akuzon për probleme
Napoli gjen zëvendësuesin e Pepe Reinas Sipas Rai Sport portieri i Sporting CP Rui Patricio është duke kryer vizitat mjeksore me Napolin. Patricio ishte emër
Përfaqësoi denjësisht Shqipërinë, profesioni i çuditshëm i Eugent Bushpepës Këngëtari shqiptar Eugent Bushpepa u ngjit në skenën e Eurovizion, për të kënduar këngën “Mall” e cila është pëlqyer shu
Po këndon, ndiqni LIVE Eugent Bushpepën (VIDEO) Eugent Bushpepa sapo ka nisur interpretimin në Lisbonë këtë natë finale të Eurosongut. Ai është pritur që në filim p
Grekët tërbohen pas kualifikimit të Bushpepës, i quajnë shqiptarët gay Eugent Bushpepa arriti të kualifikohet në finalen e Eurovision. Por kjo arritje e Bushpepës nuk i ka gëzuar aspak fqi