999 rezultate për

penal

Ndryshon Kodi Penal, deri në 10 vite burg për abuzuesit e sigurisë ushqimore Propozimi i bërë nga një grup deputetësh të Partisë Socialiste për të ndryshuar disa nene dhe për të shtuar nene të reja
PSG-Nice mbyllet në barazim, Cavani humb penallti në shtesë (VIDEO) Paris Saint-Germain ka barazuar 1-1 ndeshjen e javës së 35-të të Ligue 1 ndaj Nice. Kryeqytetasit e kanë fituar kamp
Manja: Burg kush godet policët Kreu i Komisioneve të Ligjeve Ulsi Manja i fituar në një program televiz tha se do të ketë ndryshime në Kodin Penal.
MAS paralajmëron ndryshime në kodin penal, çdo prind mund të dënohet nëse kryen këtë veprim Ministrja e Arsimit, Besa Shahini me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka njoftuar se ka nisur paketa e r
Theu arrestin e shtëpisë, arrestohet i riu në Rrëshen bashkë me pasagjerin me armë (VIDEO) Policia e Lezhës ka vënë në pranga dy të rinj, njëri prej të cilëve ishte me masën e sigurisë "arrest shtëpie". Uniform
Ish-gjyqtari spanjoll: Barcelonës iu mohua një penallti pjesën e parë Barcelonës i është mohuar një penallti në fillim të ndeshjes së parë gjysmëfinale kundër Liverpoolit në Camp Nou, sipas
SKANDAL/ Në Portugali VAR-i po favorizon Benfican për titull (VIDEO) Të dielën, Benfica ka bërë një hap të madh drejt titullit të kampionit në Portugali, duke e mposhtur me përmbysje Bragën
Torino befason Milanin, kalon në avantazh fal një penalltie (VIDEO) Pas një pjese të parë të mbyllur me rezultatin e bardhë 0-0, pjesa e dyte filloi më sulmuesë për të dyja skuadrat. To
Kjo ishte ndërhyrja "horror" e Mbappes në sfidën ndaj Rennes (VIDEO) Rennesi e fitoi mbrëmë Kupën e Francës pas fitores me penallti ndaj Paris Saint-Germainit. Koha e rregullt e takimit
Gjest i ulët i Neymar, grushton tifozin i cili po e filmonte (VIDEO) Ylli i Paris Saint Germain, Neymar JR, ka bërë mbrëmë një gjest aspak të hijshëm, pas përfundimit të finales së Kupës së
Tentuan të kalonin drogë në Greqi, dy durrsakët kapen me 22 kg hashash Në kuadër të operacionit "Likojani" zhvilluar më datë 01.04.2019, ku Policia Kufitare goditi një rast të trafikimit të l
EMRAT/ Kush janë autorët e vrasjes në Shkodër, i dyshuari kryesor i afërm i Licve Arsen Stojku dhe Myslim Rama janë dy autorët e arrestuar për vrasjen e Brahim dhe Astrit Bilalit në Shkodër. Mëson se A
Kapen vrasësit e vëllezërve Bilali në Shkodër, në kërkim dy të tjerë Zbardhet vrasja e dyfishtë, e ndodhur më 30 mars 2019, ku mbetën të vrarë dy vëllezërit Bilali. Në pranga dy persona si
Zbardhet truri i grabitjes të kazinos në Dibër, është shefi i saj Për shkak të ekzistimit të dyshimeve bazë për kryerjen e veprës penale “grabitje”, stacioni policor me kompetenca të për
Kapet 23-vjeçari nga Mati i shpallur në kërkim “Finalizohet operacioni policor “Fundi i arratisë”. Nga ky operacion ka rënë në pranga një 23-vjeçar i dyshuar për kryer
EMRAT/ Ekstradohen nga Athina dy të dënuarit shqiptar Interpol Tirana njofton se ka finalizuar ekstradimin nga Athina të dy shtetasve shqiptarë që ishin dënuar më parë në Shq
Penalltia kualifikon Bayernin në finalen e Kupës së Gjermanisë, Rashica shkëlqen (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur Werder Bremen me rezultatin 3-2 dhe avancon në finalen e madhe të kupës së Gjermanisë. Ish
Klubi përjashton lojtarin që humbi penalltinë "Panenka" (VIDEO) Një lajm i pabesueshëm vjen nga Amerika Latine. Skuadra e Independiente de Camp Grande, ka vendosur të përjashtojë lo
Sherri për penalltinë, Salah bën gjestin e ulët ndaj shokëve (VIDEO) Liverpooli fitoi ndeshjen kundër Cardiffit 2-0. Golin e parë e realizoi Giorgino Wijnaldum ndërsa të dytin James Milner
Merr 25 vite burg Liridon Uruqi për vrasjen e shokut të tij Gjykata e Gjilanit e ka dënuar me 25 vjet burg Liridon Uruqin, i akuzuar për vrasjen e shokut të tij, Fatlind Arifit.