999 rezultate për

paulo

U shtyp nga turma gjatë finales së Championsit, por Dybala surprizon djaloshin e vogël Paulo Dybala konfirmohet si një kampion jo vetëm në fushën e lojës. Sulmuesi i Juventusit, i cili aktualisht është në gr
Allegri jep një super lajm për Dybalan Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka folur para ndeshjes me Barcelonën, ku ka treguar edhe gjendjen fizike të
Paulo Dybala, nga tifoz në protagonist në sfidën Juve-Barça (FOTO) Nga spektator në protagonist. Paulo Dyabala në dy vite ka përjetuar një rritje të jashtëzakonshme. Argjentinasi shkoi si
Juventus blindon vendin e parë, mund Sampdorian (VIDEO) Juventus merr 3 pikët e radhës në Seria A ndaj Sampdorias duke fituar minimalisht 1-0, por humbet yllin e saj Paulo Dyb
Allegri: Ky lojtar do ta fitojë Topin e Artë Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, nuk i ka punët mirë me sulmuesin e talentuar, Paulo Dybala, i cili në ndesh
Juve marrëveshje për largimin e Allegrit, ja kush e zëvendëson Mediat sportive në Itali njoftojnë se Massimiliano Allegri do të largohet nga Juventusi në fund të sezoni. Madje ata shk
Detaje të reja nga tragjedia, pilotit iu refuzua ndryshimi i rrugës (FOTO) Piloti i avionit me të cilin udhëtonte ekipi brazilian i futbollit “Chapecoense”, Mick Quiroga, kishte kërkuar ndryshimi
Çifti më i shkurtër në botë....të marrosur pas njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Një çift nga Brazili, të cilët janë më të shkurtërit në botë, jetojnë në "botën e ëndrrave". Sipas tyre, gjatësia nuk e
Paulo Dybala, objektivi kryesor i Barcelonës Pas spekulimeve rreth Pogba dhe Morata-s, te Juventusi po përgatiten për një tjetër telenovelë të merkatos. Bëhet fja
Gjigandi i La Ligas super-ofertë për Paulo Dybala Te gjithe te cmendur pas Paulo Dybala. Ne Itali dhe ne Spanje, ku Barcelona dhe Real Madrid jane gati te derdhin miliona
Reali provon të vjedhë "Messin " e Juves Administratori i deleguar i Juventusit, Bepe Marotta, pak ditë më parë ka deklaruar se Real Madridi duhet ta harrojë sul
“Dybala do të bëhet futbollisti më i mirë në botë” Paulo Dybala, sulmuesi i Juventusit ka pretendime që të bëhet lojtari me i mirë në botë, madje shoku i tij Kwadwo Asamoa
Messi: Dybala ka një të ardhme të madhe Ata kanë të njëjtën stil loje, thuajse gola të njëjtë, dhe me një talent të madh në këmbë. Paulo Dybala sigurisht nuk pr
Nervozohet Allegri: Dybala ka luajtur më shumë se të gjithë Massimiliano Allegri shpërthen ndaj gazetarëve. Në konferencën e radhës për shtyp, trajneri i Juventusit nuk i la këta t
Olivera: Do të hyjmë në fushë vetëm për të fituar Qëndërmbrojtësi 23-vjecar i Sportingut të Lisbonës Paulo Oliveira është risia e Portugalisë në sfidën ndaj Shqipërisë. K
De Biazi: Xhaka është “xholi” i Sousas Ardhja e Xhani de Biazit në krye të Shqipërisë jo vetëm që ka sjell rezultate të mira në eliminatore, por ka bërë që shu
Portieri rekordmen shënon golin e 128-të (VIDEO) Portieri Rogerio Ceni duket se nuk di të ndalet. Ai ka qenë heroi i Sao Paulos në ndeshjen e fundit të kampionatit brazi
Paulo Dybala, zgjedhja e parë e Mancinit E ardhmja e Paulo Dybala vazhdon të mbetet një enigmë edhe pse për talentin argjentinas interesohen disa nga klubet më t
Porto-Basel, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Në orën 20:45 zhvillohet edhe takimi tjetër Porto – Basel, me dragonjtë tepër të favorizuar pas barazimit 1-1 në St. Jak
Klasi nuk plaket kurrë, tunel spektakolar nga Kaka (VIDEO) Ricardo Kaka sapo ka zbarkuar në kampionatin amerikan të futbollit dhe e ka treguar veten që në fillim. Ish ylli i Milan