999 rezultate për

patologji

Shënohet viktima e katërt nga koronavirusi në Itali Një tjetër viktimë nga virusi vdekjeprurës që ka prekur Italinë është shënuar ditën e sotme, duke çuar kështu në katër n
Mos e quani veten përtac, nëse nuk arrini të zgjoheni në mëngjes vuani nga kjo patologji Të gjithë ata që nuk çohen dot nga krevati me zilen e parë, duhet të informohen më mirë, sepse më shumë mundësi ata vuaj
Senatori amerikan quan Trump-in një gënjeshtar patologjik Senatori amerikan, bernie Sanders ka deklaruar se presidenti i SHBA-ve, Donald Trump, është gënjeshtar patologjik i cili
Çfarë është kjo krijesë misterioze e gjetur në Siberi?! Në një laborator të braktisur nëtë patologjisë në Siberinë perëndimore, policia ruse ka bërë një zbulim rrëqethës. Hetim
ASHAK: Rexhep Qosja gënjeshtar, dezinformues dhe urrejtës patologjik Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës ka reaguar ndaj shkrimit të Rexhep Qosjës “Ideologjia e prapavajtjes”, duke
Zbulohet patologjia, ja pse vjell Messi Tashmë është bërë e zakonshme, qoftë në La Liga, apo Champions League, si me Barcelonën apo me Argjentinën, magjitë e Li
Neurokirurgët e njohur tashmë në Spitalin Amerikan Spitali Amerikan vazhdon të bëjë diferencën mes spitaleve në vend, duke ofruar shërbime të specializuara në të gjitha de
Mund të vuani nga dismorfofobia nëse nuk e pëlqeni pamjen juaj Shpesh herë kompleksi për pamjen fizike sjell edhe probleme shëndetësore, pasi këta persona janë të destinuar për të kër
Berat, pacienti hidhet nga kati i tretë i spitalit Një 55-vjeçar është hedhur pasditën e sotme nga dritarja e katit të tretë të dhomës ku ishte shtruar në spitalin e Berat
Kritika e kritikës dhe patologjia e pushtetit pa mbarim Gazeta e qeverisë “RD” ka lëshuar një tjetër sulm kundër gazetarëve kritikë ndaj qeve
Gabimi i mjekëve, Vasili: Do forcohet Shërbimi i Anatomisë Patologjike Pas shtimit të rasteve të denoncimeve të vdekjes së pacientëve nga pakujdesia e mjekimit nga ana e mjekëve, ministri i S
Si të kontrollohet xhelozia Meshkujt reagojnë më shumë ndaj tradhtisë seksuale dhe xhelozinë do ta zbulojnë me sulm indirekt, ndërsa femrat tmerrohe