999 rezultate për

pasdites

Opozita cakton ditën për protestën e radhës Pas mbledhjes së mbajtu opozita ka vendosur që protesta e radhës të mbahet në 25 maj duke filluar nga ora 18:30. Kreu
Lihet në qeli ish-deputeti Balliu Ish-deputeti demokrat Klevis Balliu do të vazhdojë të qëndrojë në qelitë e burgut. Atij i është komunikuar masa e siguri
Mot i ngrohtë, por çfarë ndodh gjatë pasdites Alternime kthjellimesh dhe vranësira të shpeshta dominojnë pjesën e parë të ditës në të gjithë vendin. Më të dukshme vra
Mot i ngrohtë, por çfarë ndodh gjatë pasdites Moti i kthjellët të dominojë në të gjithë vendin. Herë pas here do të ketë kalime vranësirash të lehta, më të dukshme në
Sot kohë e kthjellët, por çfarë ndodh gjatë pasdites Kthjellimet dhe vranësira e herë pas hershme do të dominojnë motin në të gjithë vendin gjatë paradites. Por pasditja
Mot i ngrohtë si në pranverë, por çfarë ndodh gjatë pasdites Vendi ynë do të kushtëzohet nga mot me kthjellime dhe vranësira të shpeshta gjatë paradites. Mesdita sjellë shtim të
A "vdisni" edhe ju për gjumin e pasdites? Shkenca thotë "përsenë" Njerëzit ndahen në dy kategori: Ata që duan të marrin një sy gjumë pasdite dhe ata që e shmangin atë. Por e ka një shpje
Të gjithë e bëjnë në verë, a është i mirë gjumi i pasdites Studime të ndryshme janë publikuar lidhur me dremitjen e pasdites dhe rolin që ajo ka në organizmin tonë, ku nuk kanë mu
Reshjet pushtojnë vendin, si do të jetë moti gjatë pasdites E hëna ka nisur me reshje në një pjesë të mirë të vendit dhe kështu pritet të vijojë. IGJEUM ben me dije se nuk përj
Bulevardi i ri i Tiranës, projekti vazhdon. Shëtitore gjatë pasdites Tirana është një ndër vendet ideale ku vlerat kulturore tradicionale janë ndërthurur me ato moderne. Kjo duket si në ark
4 korriku, dita e 140 tërmeteve në Tiranë e Durrës Kjo e mërkurë e 4 Korrikut do të mbahet mend gjatë për panikun që shkaktoi në Tiranë. Sizmiologët regjistruan më shum
Pas Turit dhe 2XL, Vizionit i ikën një tjetër moderatore Tv Klan dhe Top Channel kanë filluar që të shkëmbejnë moderatorë, por edhe Vizioni duket se ka humbur goxha moderatorë.
Mësoni si do të jetë moti për ditën e sotme Moti për ditën e nesërme pritet të jetë pjesërisht me vranësira në zonat Veriore të vendit, ndërsa në Jug situata do jet
Shtrëngata dhe përmbytje, surprizat e motit gjatë pasdites së sotme (FOTO LAJM) Paraditja ishte me reshje të lehta shiu në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa situata pritet të ndryshojë gjatë orëve
Rudina Magjistari bën ndryshimin e papritur, shkon në Top Channel Stafi i "Portokalli" paralajmëroi se këtë sezon do të vinte në skenë personazhe të njohur të ekranit. Pikërisht Rezar
Gjumi i pasdites i lidhur me diabetin Edhe pse ekspertët kohëve të fundit kanë rekomanduar gjumin e pasdites për të shmangur sëmundjet e zemrës dhe trurit, st
Gjumi i pasditës i lidhur me diabetin Edhe pse ekspertët kohëve të fundit kanë rekomanduar gjumin e pasdites për të shmangur sëmundjet e zemrës dhe trurit, st
Një tjetër gazetare largohet nga Top Channel (FOTO LAJM) Pas largimeve vërtet të bujshme të moderatoreve dhe gazetarëve nga departamenti i informacionit në Top Channel, një tjet
Vasili “tall” Ramën: Është çmendur derdimeni Vetëm pak më parë Kryministri postoi një status në Facebook i cili duhej postuar në mëngjes por u postua mbasdite. Sigur
Arbana zbulon surprizën e programit më të ri që do të prezantojë Moderatorja dhe autorja e programit “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana Osmani nuk do të jetë vetëm në autorësinë e këtij