999 rezultate për

parave

Melania Trump detyron ish të dashurin të heshtë përmes parave Për shkak të artikujve tw shumtw që janë shfaqur në mediat sllovene, Melania Trump është detyruar të punësojë një avokat
Dalin pamje të reja nga grabitja e parave para bankës në Prishtinë (VIDEO) Banka Qëndrore “Pro Credit” me seli në Prishtinë të enjten u bë shënjestër e grabitjes së parave. Në video shihet se
Ja çfarë i dha PSG Barcelonës për ti marrë Neymarin Pas mbylljes së marrveshjes për vlerën e 222 milionë euro për Neymar, është publikuar edhe çeku i jashtëzakonshëm, i rek
Barcelonës i vijnë oferta nga Anglia për mbrojtësin West Brom janë të interesuar për mbrojtësin e Barcelonës Thomas Vermaelen, sipas burimeve Sky. Ish-mbrojtësi i Arsena
Nuk do të bjerë vetëm Barcelona viktimë e parave të PSG, rradha... Paris Saint-Germain janë të gatshëm të bëjnë një ofertë 70 milionë paund për Alexis Sanchez, shkruan John Cross nga Peki
Kurth për një femër, 3 shqiptarë i bëjnë zborin 82-vjeçarit Italian Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Sicili. 3 shqiptar mes tyre edhe një grua i ka ngritur një kurth një të moshua
LSI i sulet Ramës: Gënjeu ditën me diell, kjo është vërteta e makinës së parave në Ksamil Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama ka hedhur një lum akuzash ndaj kryeministrit Edi Rama pas shpërndarjes së mesazhit të ti
Po blinte votat, zbulohet shuma e parave që iu kapën doganierit të LSI-së (FOTO LAJM) Vetëm pak orë kanë mbetur nga nisja e proçesit të votimit për zgjedhjet e 25 qershorit, ndërkohë që në orët e para të më
Nisma e Prizrenit akuzon Mujën për keqpërdorim të parave publike Dega e partisë Nisma në Prizren, përmes një njoftimi për media, ka akuzuar udhëheqjen aktuale të këtij qyteti për korrup
Kroacia dënon ish kryeministrin me 9 vite burg Pas gati dy viteve, përfundoi procesi gjyqësor kundër ish kryeministrit kroat, Ivo Sanader. Sanader është dënuar me n
Vetëm një lojtar ka guxuar t'i thotë "JO" Raiolës Mbrapa prishjes së marrëdhënieve mes Donnarumma dhe Milan-it është dora e agjentit më të njohur ën futboll, Minor Raiola
Monedha e "çuditshme" mbërrin në Kosovë Monedha virtuale është shtrirë edhe në Kosovë, thonë ekspertë për çështje financiare. Kjo monedhë e quajtur ndryshe, Bit
Harxhojnë miliona euro, por partitë nuk tregojnë burimin e parave për fushatë Asnjë prej partive të mëdha të Kosovës nuk ka bërë deri më tani publike shpenzimet për fushatën. Më parë ato kishin dekl
Çmendet pas shqiptarit nga Kosova, nuk do e besoni çfarë ka bërë nëpunësja zvicerane Një nëpunëse zvicerane e cila punonte si kontabiliste e një firme në Klettgau, i ka marrë 761 mijë franga firmës ku puno
Braçe shpërthen ndaj Dukës dhe Gjicit: Ndeshje të paravendosura! Deputeti Erion Braçe ka shpërthyer ndaj presidentit të FSHF-së, Armando Duka dhe Gjicit të Kukësit. Politikani i njohur
Pastruesja gjen 1 000 euro në rrugë, veprimi i saj do t'ju mahnisë (VIDEO) Një pastruese e Komunës së Deçanit ka gjetur 1 mijë euro, por nuk do ta besoni se çfarë bëri ajo më pas me shumën e para
Whatsapp me aplikacionin e ri lejon shkëmbimin e parave WhatsApp njësoj si Facebook Messenger. Në chat mund të kemi mundësinë të këmebjmë shuma të vogla parash. për sa i takon
“Fikën kamerat me dashje”, akuza e plotë për 6 rojet e grabitjes së Rinasit Rreth 50 ditë pas vjedhjes së 3.2 milionë dollarëve që po transportoheshin për në Rinas, Prokuroria e Tiranës mbylli het
SKANDAL / Mafia ruse pastron miliarda dollarë në bankat e Britanisë Janë rreth 740 milionë dollarë që kanë qarkulluar nga një operacion i gjerë i pastrimit të parave të kriminelëve rusë, m
Kjo është banka që u plaçkit sot në Prishtinë (FOTO LAJM) Ditën e sotme rreth orës 15:10, tre persona të maskuar dhe të armatosur kanë plaçkitur një shumë të madhe parash në fili