999 rezultate për

papers

Ky është orari më i papërshtatshëm i ditës për të pirë kafe Për shumë prej nesh, kafeja është një pjesë e domosdoshme e rutinës së përditshme. Ajo është aty për të na dhënë atë doz
Kraja: Rama u soll në mënyrë të papërshtatshme, shpalli Serbinë partner strategjik në Pejë Kryetari i Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës Mehmet Kraja, foli rreth marrëdhënieve në mes të Kosovës dhe Shq
E tepruan me erotizmin në "Superbowl", me mijëra njerëz u ankuan për Jennifer Lopez dhe Shakirën (VIDEO) Jo të gjithë e kanë pëlqyer shfaqjen e Jennifer Lopez dhe Shakirës në pushimin e pjesëve në "Superbowl", madje FCC (Komi
Një vit nga ikja e Sala, nëna: Dhimbje e papërshkrueshme dhe e paharrueshme Ka kaluar më shumë se një vit nga tragjedia, e cila ia mori jetën Emiliano Salas, ish-sulmues i ekipit francez Nantes.
Dora në vend të papërshtatshëm, kjo foto e CR7 dhe Georginës është bërë virale (FOTO LAJM) Ronaldo dhe Georgina janë çifti më i komentuar në showbiz. Të ftuar së fundmi të dy në "MTV EMA 2019", çifti i famshë
Minj të ngordhur, krimba e parazitë brenda biznesit që shiste 18 vite pa licencë Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bllokuar një biznes në Fushë-Krujë, ku përvecc se operonte prej 18 vitesh pa licensë,
Eksperiment i çmendur, a i mbijetoni dot një sulmi me armë brenda një Mercedesi S-Class? (VIDEO) A është Mercedes-Benz S-Class i papërshkrueshëm nga plumbat? Mercedes-Benz S-Class njihet si një modelet saloon më l
Deputetet që tërbuan sot Kuvendin (FOTO LAJM) Deputetet e Kuvendit shqiptar gjithmonë kujdesen të vijnë të kuruara në cdo detaj, nga koka te këmbët. Madje ato shpe
Eksperiment i çmendur, sa i mban plumbat Mercedes Benz S-Class (VIDEO) A është Mercedes-Benz S-Class i papërshkrueshëm nga plumbat? Mercedes-Benz S-Class njihet si një modelet saloon më l
Vlerat e papërsëritshme të qumështit të gjirit Qumështi i gjirit është i pazëvëndësueshëm dhe unik. Me më shumë se 200 lloje sheqeri, dyfish në krahasim me atë të lo
Lugina e Valbonës, mrekullia e papërsëritshme e Alpeve Shqiptare (FOTO LAJM) Lugina e Valbonës shtrihet në qendër të Alpeve Shqiptare, në Rrethin e Tropojës. Ajo ka statusin e Parkut Kombëtar dhe s
Prosineçki thotë se cili është më i miri mes këtyre dy lojtarëve Legjenda kroate, Robert Prosinecki nuk ka asnjë dyshim se ylli i Barcelonës, Leo Messi është lojtari më i mirë në botë.
Lugina e Valbonës, mrekullia e papërsëritshme e Alpeve Shqiptare (FOTO LAJM) Lugina e Valbonës shtrihet në qendër të Alpeve Shqiptare, në Rrethin e Tropojës. Ajo ka statusin e Parkut Kombëtar dhe s
Arrestohen 8 persona për vrasjen e gazetares së “Panama Papers” 8 persona janë arrestuar nga policia malteze për vrasjen e gazetares së “Panama Papares” që ishte duke hetuar kryeminist
E akuzuan për ngacmim seksual, CBS pezullon gazetarin veteran Rrjeti televiziv CBS këtu në Shtetet e Bashkuara ka pezulluar gazetarin veteran Charlie Rose, pas akuzave kundër tij për
Fëmijët e kryeministrit turk të përfshirë në "Paradise Papers" Para pak ditësh është pubikua dosja Paradise Papers (Letrat e Parajsës), e cila ekspozon skemat e evazionit fiskal të el
Do të befasoheni nga mesazhi i Balotellit për pensionimin e Pirlos (FOTO LAJM) Mesfushori italian, Andrea Pirlo sot edhe zyrtarisht është pensionuar nga futbolli aktiv Pas pensionimit ai ka marrë
"Paradise Papers" trondit botën: Dalin emrat e parë të të fuqishmëve Një rrjedhje e papritur e dokumenteve financiare ka zbuluar se si të fuqishmit dhe të pasurit, duke përfshirë edhe Mbret
Nga Soros tek Madona, të gjithë VIP-at e nxjerrë zbuluar prej Paradise Papers Tani që ra perdja, duket se nuk ka më ëngjëj në botën e politikës, artit dhe financës. Ja disa prej personazheve që kanë
Në ‘Paradise Papers’ për fshehje të parave, edhe një ministër serb Shumë biznese, shefa të shteteve të ndryshme dhe figura të larta të politikës, argëtimit dhe sporteve, që kanë dërguar p