999 rezultate për

pallotta

Conte dhe Sarri favorit për stolin e Romës Antonio Conte mund të jetë trajneri i ardhshëm i Romës. Sipas të përditshmes italiane "Corriere Della Sera", presidenti
Tifozët e Romës kërkojnë largimin e Pallottas Presidenti i Romës, James Pallotta, nuk i ka shpëtuar rezultateve të këqija gjatë ndeshjeve të fundit, paso tifozët kanë
Pallotta: Ende po e kërkojmë Messin Roma ka caktuar ish shefin e financave të Barcelonës, Francesco Calvo si oficer për të ardhura, por presidenti James Pal
E bujshme! Roma nis bisedimet me Lionel Messin Presidenti i Romës, James Pallotta i ka befasuar të gjithë me deklartën e tij të fundit, ku ka thënë se klubi i tij ka n
"Inatoset" presidenti i Romës: Barça duhet të na japë Messin me patjetër James Pallotta thotë se mënyra e vetme që Roma do ta falë Barcelonën për Malcom është nëse ata u japin Lionel Messin.
UEFA merr vendimin, ky është dënimi që jep për klubin italian Tre muaj pezullim për James Pallotta dhe një gjobë 19.000 euro për Roma-n. Ky është vendimi i zyrtarizuar nga UEFA p
Pallotta ka një premtim për tifozët nëse kualifikohen në finale James Pallotta ka marrë gjithë vëmendjen pas fitores historike që Roma arriti ndaj Barcelonës. Ai, në festimet e fit
Pallotta: Salah donte të largohej nga Roma Presidenti i Romës, James Pallotta thotë se nuk kishin zgjidhje tjetër përveçse të shisnin Mohamed Salah. Egjiptiani
Pallota qetëson tifozët, nuk largohet Alisson Becker do të vazhdojë ta vesh fanellën e Romës edhe sezonin e ardhshëm, kështu thotë numri një i klubit italian,
U gjobit me 500 euro për hedhjen në shatërvan, presidenti i Romës dhuron 230 mijë euro Ekzaltimi i presidentit të Romës, për kualifikimin në gjysmëfinale pas eliminimit të Barcelonës, shkoi aq larg, sa duke
"Roma nuk është supermarket që shet lojtarë" Dy futbollistët e klubit romak janë duke u monitoruar nga shumë skuadra, por numri një i Romës, James Pallotta, e ka bër
Presidenti i Romës: Fitojmë 3-1, tripletë e Tottit Parashikimi pë supersfidën e sotme në "Olimpico" mes Romës dhe Manchester City-t vjen nga vetë goja e presidentit të klu
Pallotta i bindur: Roma më e fortë se Juventus James Pallota shmang polemikat për gjykimin e Rocchit në Juventus–Roma, por nga ana tjetër presidenti i verdhekuqve u ku
Juve-Roma, Pallotta: Nuk i trembemi bardhezinjëve Pas Manchester Cityt është radha e Juventusit. Kjo javë për Romën është një nga më vendimtaret e sezonit, por presidenti