999 rezultate për

orar

El Clasicco zyrtarisht do të luhet në orarin më të papërshtatshëm Klasikja e parë sezonale në La Liga ka një datë zyrtare. Supersfida ndërmjet Realit të Madridit dhe Barcelonës do të luh
UEFA përcakton agjendën, këto janë oraret e ndeshjeve mes Dinamo Zagrebit dhe Skënderbeut UEFA ka përcaktuar agjendën e zhvillimit të dy ndeshjeve të fazës “play-off” në Ligën e Evropës mes Dinamos së Zagrebit
Ermal mamaqi thumbon Arbanën: O shtrigë (FOTO LAJM) Sezoni i ardhshëm i "Dua të të bj të lumtur" e ka përfshirë që tani Arbana Osmanin në punë dhe përkushtim. Kështu aj
Përfundon orari zyrtar për votimin e kreut të ri të PD-së Ka përfunduar orari zyrtar (19:00) i procesi zyrtar të votimit në zgjedhjet për kryetar të Partisë Demokratike. Në s
Ja oraret kur do votojë Basha dhe Selami Kryetari aktual i PD-së Basha është mësuar do të votoje sot ne oren 11:00, nje orë pas rivalit të tij, Eduard Selami.
Nata tek Milanit është orar pune Milan u ka dhuruar tifozëve një 13 korrik të papërsëritshëm. Brenda pak orësh stafi kuqezi arriti zyrtarisht dy nënshkri
Ndryshon orari i punës në Administratën Publike në Maqedoni Qeveria e Maqedonisë ka vendosur që të zbatojë orarw pune të ndryshëm për të gjithë të punësuarit në administratën publi
Ben Blushi plas "bombën": Ja e vërteta e shtyrjes së orarit për të votuar Kreu i Partisë “LIBRA” Ben Blushi ka reaguar lidhur me afatin e shtyrjes së orarit të votimit. Me anë të një statusi
Pjesëmarrja e ulët, KQZ shtyn votimin deri në orën 20:00 Pjesëmarrja e ulët në zgjedhje ka detyruar KQZ-në që të shtyjë orarin e mbylljes së votimit në të gjithë qendrat në Shqi
Humb jetën gjatë orarit të punës shoferi i betonieres në Kamëz Një ngjarje e rëndë ka ndodhur passditen e sotme në Fushë – Kamëz, ku shoferi i një betoniereje ka humbur jetën gjatë ko
Ja 7 arsyet pse ndiheni gjithmonë të lodhur Ndodh shumë shpejt që edhe pse kemi fjetur shpejt në mbrëmje, të nesërmen në mëngjes, të zgjohemi të lodhur. Është nj
U shkarkua nga detyra se u mor me fushatë, reagon Drejtoresha e Punësimit në Tiranë Ministrja e Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Xhulieta Kërtusha i ka propozuar Artur Mickos, drejtor i Shërbimit Kombëtar t
Zv/kryeministrja sqaron nëpunësit: Kujdes gjatë fushatës, kush rrezikon pushimin Zëvendëskryeministrja teknike e propozuar nga PD, Ledina Madija ka reaguar në lidhje me ndëshkimet dhe pushimet nga pun
Qeveria lejon administratën të marrë pjesë në fushatë Pjesëmarrja në fushatë ka penalizuar disa punonjës administrate ndërkohë ministrat teknikë kanë shtërnguar administratën
"Lejohet të marr pjesë në fushatë?" Rama i zgjidh “hallin” mësuesit Postimet që bën kryeministri i vendit në Facebook-un e tij u lejon të gjithë ndjekësve të reagojnë lidhur me cëshjte të
Rama nxjerr bllof ministrat teknikë të Bashës: Pas punës bëni ç’të doni Kryeministri Edi Rama gjatë një takimi në Lezhë ka reaguar në lidhje me veprimet e fundit të ministrave teknikë të Bashë
Ekpertët tregojnë orarin perfekt të punës Disa studiues suedezë kanë kryer një kërkim kohët e fundit. Ata vëzhguan për 23 muaj reagimet e 68 infermiereve, të c
Ky është orari më i mirë për të postuar foto në Instagram Facebook, Twitter, Instagram dhe Snapchat janë emrat më të lakuar të momentit në gjithë botë. Nuk ka si të ndodhë ndr
Ky është orari më i mirë për të postuar foto në Instagram Facebook, Twitter, Instagram dhe Snapchat janë emrat më të lakuar të momentit në gjithë botë. Nuk ka si të ndodhë ndrysh
Katergoria Superiore luan sfidat e radhës në mesjavë, ja oraret Kategoria Superiore ka hyrë në një fazë shumë të rëndësishme, teksa mbeten dhe 4 sfida nga mbyllja. Ndeshjet e radhë