999 rezultate për

operacioni

Zbardhen detaje nga operacioni i Policisë, shkon në 40 numri i të shoqëruarve Vijon aksioni i Policisë së Shtetit dhe Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH), ku në bashkëpunim me disa prokurori kan
OFL mësyn në "bombën me sahat" të Shqipërisë, kush janë të fortët e Shkodrës që iu sekuestruan pasuritë sot Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar operacionin në Shkodër duke i dërguar formularin e deklarimit të pasurisë përsonazhe
Në QSUT kryhet operacioni i rrallë tek një bebe e porsalindur Në kirurgjinë e Qendrës Spitalore Universitare është realizuar një ndërhyrje e rrallë. Në një postim në Facebook, min
Shenja të dyshimta në krah, çfarë ka ndodhur me Kim Jong-un Është aluduar shumë këtë kohë mbi vdekjen e Kim Jong Un. Jo më larg se dje lideri suprem, doli në publik pas 20 ditësh d
Katër viktima: Dalin pamjet e super-operacionit ku u arrestuan killerat që tronditën Durrësin (VIDEO) RENEA dhe FNSH kanë zbardhen dy ngjarje të rënda kriminale, të ndodhura dy muajt e fundit në Durrës. Vihen në pranga
Kreu operacionin, Hashim Thaçi del në këmbë nga spitali (FOTO LAJM) Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi i është nënshtruar një operacioni në veshka pasditen e së enjtes. Lajmin e konfirmoi
Iu nënshtrua operacionit, Veseli viziton Thaçin Kadri Veseli sot i ka bërë vizitë presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, në QKUK. Ai tha se e uroi mikun e tij të çmu
Presidenti Thaçi i nënshtrohet operacionit Pas komplikacioneve me veshkat, presidenti Hashim Thaçi i është nënshtruar një operacioni. Thaçi sapo ka dalë nga ope
Super lajm, ish mbrojtësi i Liverpoolit shërohet nga tumori në tru Ish mbrojtësi i Leeds dhe Liverpool, Dominic Matteo ka dhënë një lajm të mrekullueshëm. Matteo ka treguar që ai tashm
AS: Operacioni Mbappe, Real Madrid dhe PSG në tension (VIDEO) Në muajt e fundit ka pasur disa sherre publike mes dy klubeve për të ardhmen e francezit. Francezi është ëndrra e Real M
Operacioni antikanabis, shkon në 5 numri i të arrestuarëve në Dibër Policia e Matit ka arrestuar edhe 2 persona të tjerë të përfshirë në një bandë të kultivimit të bimëve narkotike, duke ç
U dëmtua në përpjekje për të shënuar, Bakaj: Operacioni nuk më ndalon ta provoj sërish (VIDEO) Elis Bakaj ishte shumë i pafat në ndeshjen e tretë që po zhvillonte me fanellën e Brest, skuadër në të cilën u transferu
Jo vetëm një herë, Arbenita tregon pa komplekse çfarë operacioni plastik ka kryer (FOTO LAJM) Arbenita, modelja shqiptare shumë e komentuar në media për lidhjen me Feron, ka vendosur t'i përgjigjet pyetjeve të shum
U arrestua ditën e sotme për Vol-Vo 4, 52 vjeçari ishte shofer i Arbën Çukos Ditën e sotme u vu në pranga një nga personat e shpallur ne kerkim ne kuader te operacionit policor Vol-Vo 4. Bëhet f
Operacioni i bujshëm Vol-Vo 4, kapet një tjetër person i shpallur në kërkim Wshtw vwnw nw pranga njw tjetwr person i shpallur në kërkim në kuadër të operacionit policor Vol-Vo 4. Në vijim të pu
I kërkuar për vrasje e armë pa leje, kapet ''i forti'' i Lezhës (VIDEO) Policia e Lezhës ka kapur një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore në fushën e krimeve kundër personit dhe të vjedh
Vajza e re me koronavirus del me sukses nga operacioni urgjent Një vajzë e re me koronavirus ka dalë me sukses nga një ndërhyrje urgjente kirurgjikale tek spitali “Shefqet Ndroqi”.
Vjen lajmi i mirë për tifozët e Realit, Hazard pranë rikuperimit Eden Hazard i cili iu nënshtrua operacionit në 5 mars tashmë ka hequr qepjet që kishte në këmbë. Ekipi mjekësor i Los
Armë, para dhe makina: Kapen dy vëllezërit që grabitën miliona euro në Rinas Policia e Shtetit ka zhvilluar një megaoperacion ku është bërë e mundur arrestimi i dy vëllezërve Klement dhe Eldi Çala
Rama njofton nisjen e operacionit të madh kombëtar: Durim dhe besim! (VIDEO) Kryeministri Edi Rama bën me dije se ka nisur sot shpërndarja e ndihmave për personat e prekur nga tërmeti. Ai ka the