999 rezultate për

olta

Tërbohet rrjeti, aktori shqiptar në një film me Morghan Freeman dhe John Travolta Dëshirën për aktrim e kishte shfaqur që ku ishte i vogël, por pa e ditur se një ditë do të shndërrohej në një yll që do
Plas revolta e demokratëve kundër Bashës: Frikacak! Na mblodhe kot! Demokratët e thjesht janë nisur me pritshmëri të mëdha sot drejt Bulevardit Qendror. Duke i besuar retorikës së Bash
Olta Gixhari gati për filmin e radhës (FOTO LAJM) Olta Gixhari, aktore që prej vitesh ka siguruar role të rëndësishme. Në postimin e fundit ajo shfaqet duke regjistrua
Producentja sulmon hapur Alketa Vejsiun: Prezantuesja më fallco në Shqipëri! Holta Dulaku, bashkëshortja e pronarit të Vizion Plus e ftuar në NRG Radio ka sulmuar drejtëpërdrejt një ndër prezantues
Njihuni me mamin e Olta Gixharit, duken si binjake (FOTO LAJM) Olta Gixhari mbetet një nga vajzat e shoëbizit më seksi e cila tërheq gjithnjë vëmendjen në çdo dalje publike, apo foto
Macron para Kongresit: Marrëdhënia ime me Trump, si e Franklin me Voltaire Presidenti francez Emmanuel Macron, i shoqëruar nga lideri i shumicës në Dhomën e kongresmenëve Kevin McCarthy, i cili i
Olta Gixhari shfaqet plot mister (FOTO LAJM) Aktorja bukuroshe, Olta Gixhari është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Krahas talentit ajo shquhet edhe bu
REVOLTA/ Pas Kukësit dhe Tiranës, plas protesta e dhunshme edhe në Ballsh Ndërkohë që në Tiranë vazhdojnë përplasjet e ashpra mes policisë, familjarëve të kuksianëve të ndaluar dhe deputetëve të
Revolta e kuksianëve, përse të arrestuarit u transferuan në Tiranë 23 të ndaluarit me urdhër nga prokuroria, janë sjellë në Tiranë për çështje kapaciteti të munguar në drejtorinë e Ku
A po ngjizet përmbysja e Ramës? Kjo është revolta në rrugët e Tiranës (FOTO LAJM) Rama është mësuar që t'i ketë të gjitha gjërat nën kontroll, ndryshe ai nuk funksionon rregullisht jo vetëm në veprimet
Pas Kukësit, plas revolta edhe në Kavajë Teksa në Tiranë zhvillohet protesta kundër tarifës në Rrugën e Kombit, një tjetër protestë është ndezur në Kavajë. Bë
Revolta e kuksianëve, bllokohet rruga në Tiranë Rruga para Drejtorisë së Policisë së Tiranës është bllokuar nga familjarët e 23 personave që u arrestuan në Kukës pas pr
Bilanc lufte nga revolta e kuksianëve: 12 policë të plagosur, njëri rendë 12 policë të plagosur, nga të cilët njëri është në rrezik për jetën. Ky është bilanci i "luftës" katër orëshe mes protes
Motra e futbollistit gjuan LIVE arbitrin: Duket i keq, por nuk është ashtu Ish-banorja e Big Brother 3, Olta Sheta ishte e ftuar në emsisionin sportiv ‘Proçesi Sportiv’, ku po diskutohej në lidhj
Rrëqeth kantautori shqiptar: Si e kujtoj arrestimin e babait tim Ai është ndër kantautorët më të njohur të muzikës së lehtë shqiptare. Voltan Prodani gjatë gjithë karrierës së tij ka zg
Voltana Ademi "përplaset" sërish me prefektin: Shpallni emergjencën Kryebashkiakja e Shkodrës i është drejtuar zyrtarisht me një shkresë Prefektit të qarkut që të shpallë gjendjen e emergj
U përfolën se janë në një lidhje, Olta Gixhari uron Nik Xhelilaj për ditëlindje Aktorja seksi Olta Gixhari e ka treguar gjithnjë lidhjen mjaft të afërt që ka patur me kolegun e saj dhe mikun Nik Xheli
Njihuni me mamin e Olta Gixharit, duken si dy pika uji (FOTO LAJM) Olta Gixhari mbetet një nga vajzat e shoëbizit më seksi e cila tërheq gjithnjë vëmendjen në çdo dalje publike, apo foto
A ka të dashur vajza më tërheqëse e teatrit shqiptar? Motra i zbulon sekretin Oltës Motra e një prej aktoreve të njohura shqiptare ka zbuluar disa të pathëna. Gerta Gixhari, që për një pjesë të publiku
''Të dua'', kujt i drejtohet Olta Gixhari (FOTO LAJM) Jeta private e Olta Gixharit është një nga më të për folurat në media. Aktorja e njohur ka pushtuar shpesh vëmendjen