999 rezultate për

noizyn

Sherri me Noizyn, Ledion Liço: Prisja që të më kërkonte falje publikisht Të gjithë e mbajmë mend zënkën e famshme në distancë mes Noizy-t dhe Ledion Liços. Njëri nga Dubai e tjetri nga sken
Elisa Spiropali e “djeg” me Noizyn në Durrës (FOTO LAJM) Kandidadja për deputete në Korçë, Elisa Spiropali ka postuar një foto në profilin e saj zyrtar në Facebook, ku shfaqet n
Ish e dashura e harron Noizyn, lidhet me një model me ngjyrë (FOTO LAJM) Ajo është përfolur gjatë për lidhjen me Noizyn, madje pushtoi faqet e para të mediave rozë me deklaratat e saj. Në f
Enca pas zënkës me Noizyn: Brenda meje diçka vdes... (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është shfaqur e trishtuar në rrjetet sociale. Përmes një postimi në Snapchat ajo ka
Enca dëgjon të rinjtë në aeroport që flasin për të dhe Noizyn: "Nuk e ken idenë..." (FOTO LAJM) Sherri mes Encës dhe Noizy-t është bërë temë diskutimi tashmë me fansave të tyre, aq sa sipas këngëtares, po flitet kudo
Kjo është vajza që puthi me zor Noizyn në buzë (FOTO LAJM) Gjatë intervistës së reperit Noizy me Ermal Mamaqin një vajzë ka ardhur dhe e ka puthur reperin me zor në buzë. Ajo ë
Motra e Stresit sqaron "denoncimin" për Noizyn (FOTO LAJM) Pas zhurmës së madhe që u bë për Stresin e Noizyn, një reagim është përcjellë nga motra e Stresit. Ishte kjo e fundit e
Pa patentë dhe me gjoba të pashlyera, policia e mban Noizyn 6 orë në komisariat Blutë e Durrësit kanë ndaluar për disa orë Noizyn, i cili është kapur duke udhëtuar me mjetin e tij, por pa patur me vet
Lirohet burri i Miss-it që plagosi me armë Noizyn, Cozman i uron mirëseardhje Albert Krasniqi, një nga personazhet e përfshirë në përleshjen e armatosur në konfliktin “Noizy¬-Cozman” në Prishtinë, q
Çiljeta e quan "kokëmadh" Noizyn, ja urimi special në Instagram Noizy feston ditëlindjen e tij të 30-të. Miq të shumtë e kanë uruar reperin në rrjetet sociale, por ai që ka rënë më shu
Cozman rrëfen se si ndodhi përleshja me Noizyn: Ishim 2 me 15 Ylli i Babastars, Cozman, ka folur për herë të parë në lidhje me incidentin e përleshjes me Noizyn dhe grupin e tij, i c
Skivi flet për sherrin me Noizyn: Ata e nisën të parët Reperi i Babastars, Skivi, ka vendosur të thyej heshtjen duke folur për herë të parë për incidentin me Noizyn, duke thën
Përleshja me armë me Noizyn, lirohet Cozman Reperi i njohur kosovar, Cozman, gjatë ditës së sotme është liruar nga paraburgimi. Kështu, ai nuk do të jetë i akuzuar
Ky është personi i dytë që u plagos bashkë me Noizyn në Prishtinë (FOTO LAJM) Mjeku kujdestar në QKUK ka konfirmuar se Noizy dhe Deniz Hajri, i njohur me nofkën “Varrosi” janë plagosur nga të shtëna
Sherr me armë mes këngëtarëve, Cozman plagos Noizyn (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur përballë një hoteli në Prishtinë, dhe mediat kosovare shkruajnë se bëhet fjalë për dy kën
Reagon Noizy pas intervistës së Mozzik, njihen apo jo (FOTO LAJM) Pas intervistës të Mozzik në emisionin Summer Trip ku ai u shpreh që nuk e njihte Noizyn , ska kaluar shumë kohë dhe ai
Bleona 'tradhëton' Sinan Hoxhën me Noizyn Pas rrëmujës që shkaktoi pasi realizoi një foto me Sinan Hoxhën, ku kishte shkruar se ai ishte princi i kaltër, tashmë B
Babastars poezi për Noizyn BabaStars dhe Noizy duket se nuk kanë të ndalur. Ata vazhdojnë të hedhin kunja për njëri tjetrin, madje edhe duke kushtu
Babastars e rrahën Noizyn? Të premtën në ora 9:30 në aeroportin e Zurichut janë përleshur dy prej grupeve rivale në hip hopin shqiptar, Babastars m