999 rezultate për

noizy

"Çmendet" Noizy, hidhet gjysmë i zhveshur në publik dhe fansat kaq deshën (VIDEO) Noizy është një prej reperëve shqiptar me më shumë fansa. Jo vetëm në Shqipëri, por edhe nëpër botë, reperi ka një ax
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO) Pak minuta më parë Noizy ka hedhur në treg këngën e tij në bashkëpunim me dy artistë të huaj. Kënga mban titullin “Co
U pajtua me Noizy-n? Bashkëpunimi i ri i Dafina Zeqirit është prova që donim (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri e ka gati këngën e re! Bashkëpunimi i ri i saj mund të jetë një provë e madhe se shoqëria me Noizy-n vi
Miss Serbisë nuk i ndahet zemra nga Shqipëria: Pasi bëri shqiponjën, argëtohet me Noizyn Ju thotë gjë emri Irina Jovanka! Me siguri nuk e keni harruar! Miss Serbia u kritikua pa masë nga mediat e vendit të
Noizy ka dy fjalë për Albin Kurtin: Burrë i mençur! Kryeministri potencial i Republikës së Kosovës po pëlqehet edhe nga Noizy. Reperi shqiptar në Instagramin e tij, aty
Falimentoi? Noizy mbyll biznesin në Prishtinë (FOTO LAJM) Ditën e sotme në mediat kosovare ka qarkulluar lajmi se dyqani i këngëtarit të njohur shqiptar, Noizy është mbyllur.
Noizy qenka i dashuri i ëndrrave, çfarë bën kur i mërzitet e dashura (FOTO LAJM) Noizy është kthyer në një ndër reperët më të suksesshëm të momentit, i cili e ka ndarë me të gjithë historinë e veçantë
"Çmendet" Fero, nuk la gjë pa thënë publikisht për Noizyn, Unikkatil dhe S4MM (VIDEO) Reperi i njohur Fero është shumë aktiv në rrjete sociale. Ai poston vazhdimisht foto ose video nga më të ndryshmet por k
Pa bërë zhurmë, Noizy feston ditëlindjen dhe gjejeni sa vjeç mbush (FOTO LAJM) Ditën e sotme reper i njohur, Noizy feston ditëlindjen. Reperi ndryshe nga vitet e tjera, këtë herë ka zgjedhur të fe
Noizyt i keqpërdoret marka e veshjeve, në aeroport shiten kopjet false (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar, Noizy, veç karrierës së suksesshme në muzikë prej disa kohësh ka nxjerrë në treg edhe një linj
Veliaj gjobit Ferrarin e Noizyt? Komentet pikante të ndjekësve (FOTO LAJM) Erjon Veliaj, kryebashkiak i Tiranës, publikoi në rrjet një foto që tregonte një polic bashkiak që i vendoste gjobë një
Dj provokon Stresin duke i vënë në sfond këngën e Noizyt (VIDEO) Të gjithë e dinë rivalitetin dhe deri diku, mund të themi edhe "urrejtjen" në muzikë që ekziston mes Stresit dhe Noizyt.
Merr fund mëria mes Oriola Marashit dhe Noizyt, modelja shfaqet e veshur me rrobat e tij (FOTO LAJM) Sherri mes modeles Oriola Marashi dhe reperit Noizy qëndroi për një kohë të gjatë në krye të mediave rozë. Ishte koha
Olsi Bylyku imiton Noizyn, video do ju bëjë të mbani barkun me dorë (VIDEO) Mbrëmjen që shkoi, stafi i filmit ‘Falco’ që po realizohet nga Bes Kallaku, janë bërë bashkë për të festuar dhe videot n
Noizy shfaqet i fashuar, si u plagos reperi (FOTO LAJM) Ai është një nga reperët më të njohur në tregun muzikor shqiptar dhe vazhdimisht ka sjellë hite për publikun shqiptar.
Inspirim për të huajt, këngëtarët bullgarë vjedhin super hitin e Noizy-t dhe Varrosit (VIDEO) Në vitin 2018 dy reperët e njohur shqiptarë, Noizy dhe Varrosi sollën për publikun këngën “Meksikana”. Kënga e tyre u
Ndërkohë që Unikatil "e dogji" mbrëmë në koncert, Noizyt-t i ndodhi e papritura (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar është mbajtur koncerti i Unikkatil në Mitrovicë, aty ku reperi ka performuar hitet e tij para fansave
Kënga e Noizyt bën namin në Greqi, reperi thumbon këngëtarin grek (FOTO LAJM) Tre ditë më parë reperi i njohur Noizy publikoi këngën e tij më të re të titulluar “Nuk kan besu”. Kënga u prit mjaft
Bashkë në një koncert, Noizy thumbon Luanën për Getorain publikisht (VIDEO) Luana Vjollca dhe Noizy ndodheshin së bashku gjatë një koncerti në Gjakovë këtë fundjavë, ku kanë performuar në të njëjt
Noizyn vetëm 4 muajsh nuk e kishit parë asnjëherë (FOTO LAJM) Noizy është kthyer në një ndër reperët më të suksesshëm të momentit, i cili e ka ndarë me të gjithë historinë e veçantë