E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

njoftoi

Top pritjet e Victor Valdes (VIDEO) Për 11 sezone rresht ka veshur ngjyrat azulgrana dhe ka mbrojtur me fanatizëm portën e Barcelonës. 11 sezone mes trofeve
Kryengritësit sulmojnë burgun në Siri Në qytetin verior sirian, Aleppo, kryengritësit kanë nisur një sulm masiv ndaj një burgu që ndodhet aty. Kryengritësit k
Rama prezanton programin për "Rilindje" në Korçë Kryetari i partisë Socialiste Edi Rama bëri të ditur sot se, Korça do të jetë stacioni i radhës ku PS-ja do të ndalojë p
Vodafone braktis McLarenin Vodafone nuk do të jetë më sponsori i McLaren në Formula 1. Kontrata që i siguronte akuadrës angleze të McLaren 50 milio
MPB konfirmon arrestimin e dy të akuzuarve në Kosovë Ministria e Punëve të Brendshme e Maqedonisë ka konfirmuar arrestimin në Kosovë të Afrim Ismailoviqit dhe Alil Demirit,
Shkodër, tritol makinës së punonjësit të policisë Makina e një punonjësi të policisë së Pukës ka shpërthyer mëngjesin e sotëm si pasojë e vendosjes së një sasie tritoli n
Barça, rinovon edhe Pinto Jose Manuel PInto do të të rinovojë kontratën me Barcelonën edhe për një sezon. Gardiani i dytë i skuadrës katalanase ka
Të "parkosh" furgonin mbi hotel (FOTO-LAJM) Kur prenotojmë një dhomë hoteli, kërkojmë të ketë pamje të bukur, por klientët e këtij hotel në Cornwall në Britani, kis
Turizmi, PS me strategji të posaçme Partia Socialiste ka reaguar në lidhje me deklaratën e kryeministrit i cili e cilësoi si rritje marramendëse, rritjen e
LSDM përjashtoi Vllado Buçkovskin Vllado Buçkovskin zyrtarisht është përjashtuar nga LSDM, pasi prej kohësh ai është aneksuar me qëndrimet e tij nga lider
Pogradec, 40 vjeçari gjendet i vdekur në bodrumin e pallatit Një emigrant nga SHBA është gjetur i vdekur në bodrumin e pallatit ku aijetontenë Pogradec. Sipas policisë Festim Gorga
Tërmet 6.6 ballë në Indonezi, nuk raportohen viktima Një tërmet me fuqi prej 6.6 ballë të shkallës Rihter goditi sot juglindjen e rajonit Pallua, që gjendet në ishullin indo
Vlorë, zbulohen 4 parcela me 500 rrënjë kanabis Policia e Vlorës njoftoi sot se ka zbuluar dhe asgjësuar katër parcela me afërsisht 500 rrënjë kanabis sativa në total,
Të shtëna armësh në SHBA, tre të vrarë Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndidhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës teksa tre persona kanë mbetur të vrarë në në nj
Bllokohen disa fshatra shqiptare Rruga që të çon në fshatrat Kelmend, Zhazhë e Boletin është bllokuar me gurë duke penguar qarkullimin e lirë të banorëve
Përleshje në burg, vriten 13 të burgosur në Honduras Të paktën 13 persona kanë mbetur të vrarë si pasojë e përleshjeve në një burg në veri të Hondurasit. Sipas mediave ndërk
Zgjedhja e presidentit në Egjipt, në maj Egjipti do të zgjedhë presidentin e ri gjatë muajit maj. Komisioni Elektoral në Kajro njoftoi se në datat 23 dhe 24 maj
SHBA, marokeni arrestohet për sulme kamikaze Një emigrant ilegal nga Maroku është arrestuar nga policia amerikane pasi akuzohet nga FBI se po përgatiste sulme terror
Defekti në linjën e tensionit, disa qytete pa drita Dëmtimi i linjës së tensionit 110 kW Fushë Arrez-Kalimash ka lënë pa energji elektrike Kukësin, Hasin, Kruman dhe Kalima
Kërkohej për vjedhje, ndalohet 50 vjeçari Në 50-vjeçar nga tepelena është arrestuar nga policia e Sarandës pasi ishte shpallur në kërkim për vjedhje. Ndërkohë 50-